محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

گرانی 10 درصدی قیمت خودرو با افزایش قیمت بنزین

رئیس صنف نمایشگاه و اتومبیل داران ارومیه گفت: قيمت خودرو داخلی با افزايش قيمت بنزين، افزايش ۱۰ درصدي داشته است.
محمد افرند ا اظهار کرد: با وجود تاکید مسئولین بر ثابت ماندن قيمت ها، قيمت خوردو های داخلی با افزايش قيمت بنزين افزايش ۱۰ درصدي داشته است.
وی افزود: بعد از افزايش قيمت بنزين مابه التفاوت خودروهای بنزينی و دوگانه سوز از حدود ۲ میلیون تومان به ۱۰ میلیون تومان رسیده است.
افرند در خصوص میزان خرید و فروش خودرو تاکید کرد: میزان خرید و فروش
بازار خودرو این روز‌ها دوباره در مسیر صعود قرار گرفته و خودرویی مانند پراید مرز ۵۵ میلیون تومان را نیز رد کرده، در این رابطه افزايش قيمت بنزين و تورم ناشی از این امر یکی از اصل‌ترین دلایلی افزايش قيمت خودرو در بازار به شمار می‌رود.
 
توقف تولید پراید نیز بعد از چندین دهه، یکی دیگر از عواملی است که باعث شده این خودرو، طی روز‌های اخیر در زمینه گراني رکودشکنی کند، حال باید دید آیا بازار خودرو در هفته آتی آرام خواهد گرفت.
 
فربد زاوه می‌گوید ب
دو روزی است که بازار خودرو در ابهام افزايش قيمت خودرو در درب کارخانه، نگاه مقصری به سازمان حمایت دارد.
روزهای گذشته خبر تغییر سیستم قيمت گذاری خودرو در درب کارخانه منتشر شد. خبری که بر  اساس آن قيمت خودرو در کارخانه با فرمول قيمت تمام شده محصول به علاوه ۵ درصد سود محاسبه خواهد شد.
ادامه مطلب
حتما همه شما با بنزين سوپر و بنزين معمولی آشنا هستید.
برخی از رانندگان و صاحبان خودرو برای تامین سوخت خودرو خود بدون توجه به نوع موتور خودرو ، از بنزين سوپر استفاده میکنند.این افراد اعتقاد دارند که بنزين سوپر باعث افزايش کارایی و افزايش طول عمر خودرو میشود.
این دسته از افراد باید بدانند که برای انتخاب بنزين مصرفی خودرو باید اول نوع موتور خودرو خود را بشناسند و بعدا متناسب با نوع موتور از بنزين معمولی یا بنزين سوپر استفاده کنند.
برای خرید دس
خبرگزاری فارس نوشت:
درحالی که بررسی دستورالعمل قيمت گذاری خودرو در دستور جلسه ستاد تنظیم بازار قرار گرفته است، زمزمه‌هایی مبنی بر موافقت دولت با افزايش ۳۰ درصدي قيمت کارخانه‌ای خودروهای داخلی مطرح شده است.
خودروسازان معتقدند قيمت تمام شده تولیداتشان به دلایل مختلف از جمله تولید خودرو با استاندارد یورو ۵ افزايش یافته و به همین دلیل باید قيمت فروش محصولاتشان را بالاتر ببرند./ فارس
#پلدخترنیوز@poldokhtarnews
مشاهده مطلب در کانال
پیش‌بینی قيمت خودرو در شب عید
امیر‌حسین کاکایی کارشناس خودرو در پیش‌بینی درباره قيمت خودرو گفت:
▪️چنانچه دولت این هیجان مبنی بر حذف دو خودرو پراید و 405 را مدیریت کند ممکن است تا پایان سال با یک آرامش نسبی در بازار خودرو مواجه باشیم در غیر این صورت قيمت خودرو در شب عید گران خواهد شد.▪️کاکایی در ادامه اظهار کرد: فعلا صنعت خودرو در یک دو قطبی قرار گرفته، برخی بازیگران باعث شدند که دوباره قيمت خودرو در بازار گران شود. به عنوان مثال قيمت پراید
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از دیجیاتو : شاید به گفته دولت‌مردان تاثیر مستقیمی بر نرخ کلی تورم نداشته باشد اما مسلما تاثیری غیر قابل انکار در رویکرد افراد به استفاده از خودرو خواهد داشت چرا که برای بسیاری از اقشار جامعه سهمیه ماهانه ۶۰ لیتری که خود نیز مشمول افزايش 50 درصدي هزینه ها شده است، کافی نیست و طبیعتا پرداخت رقم های هنگفت برای خرید بنزين آزاد نیز با توجه به ثابت ماندن یا حتی کاهش درآمد بسیاری از افراد قابل پرداخت نخواهد بود.
رفتار ایرانی ها کاملا غیر قابل پیش بینی هست
 
سوخت گرون شد در نتیجه داشتن ماشین شخصی هزینه اش بیشتر میشه و باید تقاضا برای ماشین سواری شخصی کم بشه اما مردم ایران حماسه ای دیگر آفریدند و با هجوم به بازار خودرو نشان دادند بنزين 3 تومنی که هیچ بنزين صدهزار تومان هم بشه اینا دست از ماشین شخصی برنمی دارن
 
احتمالا چون بنزين گرونتر شده داشتن ماشین شخصی پٌزِش هم بیشتر شده دیگه
 
یعنی ملت تو رو ببیننن در حال دور دور میگن بابا چقدر این پولداره که با بن
سایت دورهاتو به نقل از شما نیوز، امروز 28 خرداد، قيمت خودرو در بازار خرید و فروش خودرو به شرح زیر است: قيمت سایپا 111 سفید 51 میلیون و سیصد هزار تومان،  قيمت خودرو تیبا 2 سفید 58 میلیون و ششصد هزار تومان، کوئییک دنده ای 73 میلیون تومان، پژو پارس دوگانه سوز 106 میلیون تومان بوده است. قيمت خودرو سایپا 151 نیز به مبلغ 46 میلیون در بازار خرید خودرو و فروش خودرو قيمت گذاری شده است. 
دلایل اصلی گراني خودرو در بازار خرید و فروش خودرو
عبدالرضا عزیزی، دلیل اصلی
 قيمت تئوریک ایران خودرو با فرض اعمال افزايش سرمایه 2008 درصدي سهم در بازگشائی، 559 ریال می‌باشد که در واقع از نظر تابلوی معاملات ارزان‌ترین سهم بورس تهران است.
خودور صف فروش شده کلیت بازار بعد  از خبر افزايش سرمایه خودرو وارد شرایط فروش شده است. 
 امروز  سهمی با بازدهی 300 درصدي میان مدت و سهمی باز بازدهی 20 درصدي کوتاه مدت معرفی میکنیم
برای عضویت vip با ایدی Frezayatt@ و یا شماره 09351307055 در تلگرام در ارتباط باشید
نقطه ورود و خروج رو دقیق بهتون میگیم،
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از خبرآنلاین، سهمیه بندی و اضافه قيمت بنزين نتوانست تاثیری روی روند تکثیر قيمت پراید بگذارد و همچنان تماشاچی گران شدن این خودرو هستیم. پراید هاچ بک امروز بوسیله ۵۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده و پراید ۱۳۱ در بازار ۴۸ میلیون و ۲۰۰ هزاره تومان سودا می شود. در طرف موافق اغلب محصولات ایران خودرو با کاهش قيمت نسبی به استقبال سهمیه بندی بنزين آمده اند. خودروهای سایپا یک روز بعد از افزايش قيمت و سهمیه بندی بنزين با
بامداد روز 24 آبان ماه قيمت بنزين افزايش یافت. قيمت بنزين هر لیتر سهمیه ای 1500 تومان و قيمت هر لیتر آزاد 3000 تومان  افزايش یافت.
به گزارش تجارت نیوز ،بیژن زنگنه، وزیر نفت در گفتگوی زنده با بخش خبری ساعت 21 شبکه اول سیما گفت:برآورد کردیم با اجرای طرح مدیریت مصرف بنزين 31 هزار میلیارد تومان در سال افزايش درآمد داشته باشیم که همه به اقشار کم درآمد تعلق خواهد گرفت.
وزیر نفت تاکید کرد:همه درآمد حاصل از افزايش قيمت بنزين به طبقات متوسط و ضعیف جامعه پردا
سهمیه‌بندی بنزين سهمیه‌بندی بنزين به تصویب شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا رسید.قيمت بنزين سهمیه‌ای بدون تغییر و هر لیتر هزار تومان و
سهمیه هر خودرو ۶۰ لیتر در نظر گرفته شده و قيمت بنزين آزاد نیز افزايش
خواهد داشت.
همراه
شرکت ارتباطات سیار ایران از برنامه افزايش سرمایه ۱۰۰ درصدي از دو محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و سود انباشته خبر داد
ذوب آهن
"ذوب" در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 535.3 میلیارد تومان
درآمد داشته که نسبت به مد
سایت دورهاتو به نقل از گزارش ایسنا، قيمت خودرو مانند بسیاری از کالاهای دیگر در هر کشوری متاثر از وضعیت اقتصادی آن کشور است. حال برای پاسخگویی به این سوال که چرا قيمت خودرو در بازار خرید خودرو و فروش خودرو در ایران بالا است، باید تاثیرپذیری این کالا از وضعیت و شاخص های اقتصادی و همچنین چالش های موجود در صنعت خودرو در کشور را مورد بررسی قرار داد. 
مقایسه قيمت خودرو با سایر کشورها
همواره مخاطبان و متقاضیان خودرو با مقایسه میان قيمت خودروهای د
دورهاتو به نقل از ایسنا، گزارش کرد، در بازار خرید و فروش، قيمت خودرو، طلا و مسکن از جمله مواردی هستند که شاهد افزايش قيمت آنها بوده ایم. به اعتقاد برخی از مسئولان این افزايش قيمت حباب بوده و منتظر ترکیدن این حباب توسط اقدامات مسئولان هستند. با روند افزايش قيمت دلار، سکه، طلا و بازارهای دیگر از جمله مسکن، قيمت خودرو نیز از این بازارها تاثیر گرفته به گونه ای که رشد بیش از 100 درصدي آنها در بازار فروش خودرو و خرید خودرو تاکنون مشاهد شده است. گرچ
درآمد افزايش قيمت بنزين ظرف ١٠ روز آینده به مردم پرداخت می‌شود.
به خودرو‌های دولتی سهمیه‌ای نداده‌ایم و آن‌ها باید بنزين با نرخ ٣ هزار تومان مصرف کنند.
درباره تاکسی‌های اینترنتی چارچوبی تعیین شده است که بر اساس آن سهمیه‌ای به این خودرو‌ها می‌دهیم./ایسنا
شنبه ، ۲۵ آبان ۹۸@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
ولی ملکی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره علت افزايش قيمت خودرو گفت: از آنجا که در تجارت، عرضه و تقاضا قيمت را تعیین می‌کند و در شرایط کنونی عرضه خودرو نسبت به سنوات گذشته ۴۰ درصد افت داشته، تورم در بازار خودرو موضوع دور از انتظاری نیست.
ادامه مطلب
درحالی بازار واقعی خودرو در رکود به‌سر می‌برد و معامله‌ای نمی‌شود که بازار خودرو در فضای مجازی داغ است و هر روز به‌بهانه‌های واهی قيمت خودروها را افزايش می‌دهند، در عین حال وزارت صمت هم ظاهراً فقط نظاره می‌کند.
در طول چند ماه اخیر بازار خرید و فروش خودرو با رکود شدید مواجه شد و حتی در برخی مواقع معاملات به صفر رسید، اما در یک‌ماهه اخیر روند افزايش قيمت ارز و البته قيمت بنزين عاملی شده تا جو روانی در این بازار حاکم شود و قيمت انواع خودرو
قيمت روز خودرو در ۲۴ اردیبهشت
قيمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به دیروز با ثبات نسبی همراه است.
 بر اساس معاملات انجام شده امروز (۲۴ اردیبهشت ۹۹)  قيمت خودرو در بازار آزاد نسبت به دیروز  با ثبات نسبی همراه است. 
ادامه مطلب
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید تولید خودروسازان به دلیل بروز برخی مشکلات، به شدت کاهش یافته و بهای خودرو در بازار در پی کاهش عرضه به بازار افزايش پیدا کرده است.
عزیز اکبریان رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره گراني پراید و پژوه 206 در هفته‌های اخیر، گفت: یکی از دلایل اصلی گراني پراید توقف خط تولید این خودرو، در سال آینده است در این شرایط سوداگران وارد بازار شده و با خرید و فروش صوری زمینه افزايش قيمت چارچرخ ها را فراهم می کنند.
ن
سایت دورهاتو به گزارش دنیای اقتصاد، در روزهای اخیر، بازار خرید خودرو و فروش خودرو به حالت ثبات در آمده است. دو دلیل عمده‫ی آن می‫تواند ثبات قيمت سکه و ارز و همچنین تکمیل خودروهای ناقص و عرضه‫ی آن به بازار فروش خودرو باشد. اما در طی هفته گذشته با اعلام افزايش قيمت خودرو که توسط ایران خودرو تکذیب شد، قيمت خودرو در بازار خرید خودرو صعودی شد. در پی کارشناسی های انجام شده از اردیبهشت امسال، برخی از دلایل افزايش قيمت خودرو شناسایی شده است.
سایت
قيمت خودرو در ایران از اردیبهشت  ۹۷ با آغاز روند صعودی ارز و کاهش ۳۰۰ درصدي ارزش پول ملی ایرانیان در مهر ۹۷، به شدت افزايش یافت به گونه ای که امروز پس از تراژدی بنزين ۳۰۰۰ تومانی، تقریبا خودرو زیر ۵۰ میلیون تومان در بازار ، یافت نمی‌شود! عبور قيمت خودرو نوستالژیک پراید از کانال ۵۰  میلیون تومان، خط  پایانی است بر انتظارات و آرزوهای بخشی از جامعه که خرید این وسیله را در برنامه خود در سال رونق تولید قرار داده بودند. اثر انتظاری افزايش قيمت بن
قيمت مواد اولیه در بازار داخلی آن قدر به طور حباب‌وار افزايش یافته که همین موضوع قيمت خودروهای داخلی را تحت تاثیرقرار داده است. نوسان نرخ ارز یکی از عواملی است که باعث شده برخی ذی‌نفعان و تولیدکنندگان، مواد اولیه مورد نیاز را به موقع در اختیار خودروسازان قرار ندهند. حال سوالی که مطرح می‌شود، این است که این نوع رفتارهای پوپولستی (اعمال محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها) چه آثاری را در بازار خودرو می‌تواند به همراه داشته باشد؟
در همین زمینه یک کار
 
قيمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به دیروز با ثبات نسبی همراه است.
بر اساس معاملات انجام شده امروز (۲ اردیبهشت ۹۹)  قيمت خودرو در بازار آزاد نسبت به  دیروز  با ثبات نسبی همراه است. 
طبق آخرین قيمت بازار، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ (مدل ۹۸) نسبت به قيمت روز خودرو  در (یکم اردیبهشت ۹۹) باثبات در نرخ 
ادامه مطلب
بازار خودرو آشفته‌تر از همیشه، همچنان قيمت‌های عجیب و غریبی به‌خصوص در محصولات داخلی به خود می‌بیند. در مورد دلایل این آشفتگی نظریات مختلفی مطرح است که محکم‌ترین آن به تاثیر افزايش نرخ بنزين بازمی‌گردد. با این حال مسوولان صنعتی کشور چندان این دلیل را قابل استناد نمی‌دانند و تاکید دارند که با اصلاح نرخ بنزين قيمت‌ها باید کاهش یابد حال آنکه در بازار خودرو چنین اتفاقی روی نداده است.
جالب است که مسوولان صنعتی حتی اعتقادی به تاثیر میزان ع
سایت دورهاتو به گزارش ایسنا، با وجود طرح هایی که خودروسازان برای فروش خودرو های خود در بازار خرید خودرو اجرا می کنند، اما از تاثیر آنها در بازار فروش خودرو خبری نیست. باتوجه به برنامه ای که وزارت صنعت، معدن و تجارت به شرکت های خودروسازی داده است باید حداقل 20 درصد از تولید روزانه خود را به صورت فروش های فوری به بازار فروش خودرو عرضه کنند. با گذشت چند هفته از اجرای طرح فروش های فوری؛ نه تنها روی قيمت خودرو تاثیر نذاشته است، بلکه مشتریان هم نتو
سایت دورهاتو به نقل از تهران نیوز، قيمت خودرو وانت آریسان 53،000،000 میلیون تومان، قيمت خودرو سمند LX  82،500،000 میلیون تومان و قيمت خودرو سایپا 111 سفید در بازار خرید خودرو و فروش خودرو 51،000،000 میلیون تومان است. برلیانس 220 H دنده ای و 230 دنده ای به ترتیب 98 و 99 میلیون تومان در بازار خرید و فروش خودرو تهران امروز 16 تیر قيمت گذاری شده است. همچنین قيمت خودرو رنو تندر 90 نیز 130 میلیون تومان اعلام شد. 
قيمت جدید خودرو ساینا در بازار خرید خودرو و فروش خودرو 
با
بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، حمیدرضا قندی با اشاره به اینکه هیچ یک از محصولات سایپا دوگانه سوزش نیست، پیش روی کرد: خودروهای دوگانه سوز شامل، سمند، پارس و پژو تنها متعلق به ایران خودرو است. وی تاکید کرد: اختلاف خودروهای دوگانه سوزش با خودروهای معمولی ۲ میلیون تومان بود که اکنون به ۱۵ میلیون تومان رسیده است. رئیس انجمن صنف فروشندگان خودروی اصفهان با بیان اینکه نوسانات نرخ ارز موجب افزودن قرن درصدي خودروهای اجنبی شده است
درباره ردیاب خودرو چه میدانید ؟
آیا میدانید ردیاب خودرو چیست ؟
ارزانترین ردیاب خودرو کدام است ؟
ردیاب خودرو آهنربایی
ردیاب خودرو دیجی کالا
لیست قيمت ردیاب خودرو
نصب ردیاب خودرو
همین این مطالب را میتوایند در سایت gear-box.ir پیدا کنید
انواع ردیاب خودرو و شرکت های اولید کننده ردیاب خودرو در ایران استفاده از ردیاب ماشین به جای گیر 
دورهاتو به نقل از خبرگزاری تسنیم، زمزمه های اخذ مالیات چند وقتی است که به گوش می رسد، بعد از افزايش و نوسانات قيمت خودرو و ارز در کشور، افراد برای افزايش سود و حفظ سرمایه خود به سمت بازار خرید خودرو و فروش خودرو رفته اند و این موضوع تقاضای کاذب را در بازار خودرو ایجاد کرده است. به همین علت قيمت خودرو به طرز چشم گیری افزايش پیدا کرد. برنامه ریزی برای اخذ مالیات از فروش و خرید خودرو جهت کنترل بازار خودرو از تصمیمات اخیر است.
قانون مالیات بر خری
گزارش امروز قيمت خودرو حکایت از کاهش ۱ تا ۵ میلیون تومانی قيمت تعدادی از محصولات ایران خودرو در بازار دارد.
در بازار امروز خرید و فروش خودرو، سمند ال‌ایکس با قيمت 87 میلیون و 500 هزار تومان، دنا با قيمت 127میلیون تومان، پژو 206 تیپ 5 با قيمت 1 میلیون تومان و پژو پارس با قيمت 106 میلیون تومان به فروش می‌رسد.
علاوه بر این رانا با قيمت 93 میلیون تومان، پژو 206 تیپ 2 با قيمت 94 میلیون تومان و سمند EF7 با قيمت 100 میلیون و 500 هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.
پمپ بنزين یکی از قطعات خودرو است که معمولا در باک بنزين تعبیه شده و وظیفه پمپاژ بنزين را از باک به موتور خودرو دارد. این قطعه حیاتی اگر به درستی کار نکند، خودرو نمی تواند عملکرد مناسبی داشته باشد و در اکثر موارد به علت نرسیدن بنزين به موتور و عدم انجام عمل احتراق، خودرو خاموش می گردد.
همانطور که اشاره شد، پمپ بنزين خودرو یکی از قطعات حیاتی خودرو است که نقش آن سوخت رسانی به موتور خودرو و در نتیجه کمک به عمل احتراق می باشد. مکان قرار گیری پمپ بنز
سایت دورهاتو به گزارش تسنیم، رضا ویسه رئیس سابق هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: وجود تحریم ها برای واردات قطعه در بازار خرید خودرو و فروش خودرو و همچنین افزايش قيمت ارز باعث شد، خودروسازان دچار چالش شوند. این درصورتی است که با کمک وزارت صنعت، خودروسازان و دولت، می توان کمتر از یک سال به خود کفایی 100 درصدي در زمینه تولید خودرو دست یافت. با افزايش تحریم و قيمت ارز شاهد افزايش قيمت تمام کالاها بودیم که بیشترین حساسیت روی قيمت
من کلا یا فارسی بلد نیستم یا کم بلدم یا درک درستی از شرایط ندارم یا کم دارم یا خدای نکرده مسئولین عزیز را خوب درک نمی کنم یا کم درک می کنم.
توی این شرایط افتضاح اقتصادی که همه مردم در هزینه های جاری مانده اند، می گویند که برای کمک به اقشار کم در آمد قيمت بنزين را بالا برده اند. عزیزان شما هیچ کاری نکنید خیلی بهتره و نمی خواد به فکر ضعیفان باشید. 
 
در این چند سال همه به چشم دیده اند که افزايش قيمت بنزين چه بلایی بر سر قيمتها می آورد، اونوقت به فک
همچنین فشارکی، تولیدکننده دیوار و سقف کاذب اظهار داشت: در شش سال گذشته شاهد افزايش قيمت های شدید و رکود در فروش بودیم؛ در کل هرچه جلو آمدیم وضع بدتر شده است، هرچند رقم فروش افزايش یافته اما بخاطر گراني‌ها بوده و سودها کم شده است.
ادامه مطلب
فروش بازار خودرو به صفر رسید
▪️فروشندگان خودرو معتقدند، در بازار خبری از فروش خودرو نیست و قيمت‌ها به صورت کاذب افزايش پیدا می‌کند در این شرایط به مردم توصیه می‌شود، فریب قيمت‌های کاذب را را نخورده و پس از ثبات قيمت‌ها اقدام به خرید کنند.
▪️روند صعودی قيمت ارز در بازار باعث شده تا خرید و فروش خودرو هم متأثر از این موضوع متوقف و کسی حاضر به معامله خودرو نباشد.
▪️جالب اینجاست در این بازار راکد هرکسی قيمت های نجومی را برای خودروی خود مطر
You will never be happy if you continue to search for what happiness consists of. You will never live if you are looking for the meaning of lifeبه یاد داشته باش که اگر به دنبال یافتن شادی باشی، هیچگاه طعم خوشبختی را نخواهی چشید؛ و بدان که زندگی نخواهی کرد اگر به دنبال معنای زندگی باشی
#آلبرت_کاموس
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها