محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

پاکسازی کبد با رژیم غذایی سم زدای عالی

کبدی یکی از ارگان های سم زداي بدن است که می‌تواند سموم بدن را حذف کند. اگر سموم کبد افزایش پیدا کند علائم مانند خارش، ورم، پوست زرد، سنگ کیسه صفرا، خستگی، حالت تهوع و اسهال به وجود می آید.
استفاده از راهکارهای مختلف برای پاکسازي کبد می تواند از بروز مشکلات کبد جلوگیری کند و باعث بهبود عملکرد آن شود. اگر به دنبال روش هایی برای سم زدايی کبد خود هستید باید یک رژيم غذايي سالم داشته باشید و از مصرف غذاهای ناسالم خودداری کنید همچنین آب زیادی بنوشی
رژيم غذايي Clean 9 چیست؟ 
 
چه کار می کند و کار می کند؟Clean 9 یک رژيم غذايي و سم زدايی است که قول می دهد به شما در کاهش وزن سریع کمک کند.
رژيم هایی که نوید کاهش سریع وزن را می دهند می توانند بسیار محبوب باشند.
با این حال ، بسیاری از افرادی که آنها را امتحان می کنند قادر به کاهش وزن نیستند.
این یک بررسی عینی از رژيم غذايي Clean 9 است.
رژيم غذايي Clean 9 چیست؟رژيم غذايي Clean 9 یک رژيم سم زدايی نه روزه برای کاهش سریع وزن است.
این یک برنامه کم کالری است که بر استفاده
در سال های اخیر، رژيم غذايي اتکینز، به یکی از محبوب ترین رژيم ها غذايي تبدیل شده است؛ اما قبل از اینکه شما هم از این رژيم غذايي برای کم کردن وزنتان استفاده کنید، بهتر است که با همه تاثیرات بالقوه آن آشنا شوید.
رژيم غذايي اتکینز چیست؟
این رژيم غذايي، روی افزایش مقدار پروتئین ها و چربی ها و همچنین کاهش محسوس میزان کربوهیدرات مصرفی، تکیه دارد که موجب افزایش میزان متابولیسم، بالا بردن سیستم ایمنی بدن و کاهش وزن می شود.
رژيم غذايي اتکینز، به 4
رژيم غذايي اتکینز یک رژيم کم کربوهیدرات است که معمولاً برای کاهش وزن توصیه می شود.
طرفداران رژيم غذايي اتکینز ادعا می کنند شما می توانید هر اندازه پروتئین و چربی که می خواهید بخورید و لاغر شوید، مشروط بر این که از خوردن غذاهای پر کربوهیدرات خودداری کنید.
در 12 سال  گذشته و پس از آن بیش از 20 مطالعه نشان داده اند که رژيم های کم کربوهیدرات بدون نیاز به محاسبه کالری برای کاهش وزن مؤثر هستند و می توانند منجر به بهبود سلامتی شوn
 
ادامه مطلب رژيم غذا
یکی از بهترین موضوعاتی که در مورد رژيم کتو وجود دارد، این است که زمانی که شما در این رژيم، خودتان را به خوردن برخی از غذاهای مشخص محدود می‌کنید، در عوض هیچ محدودیتی در مورد غذاهایی که در لیست خوراکی های مجازتان وجود دارد، ندارید و می توانید هر چقدر که دوست دارید، از آن ها بخورید. در ادامه با برنامه غذايي کتو یا کتوژنیک آشنا شوید.
برنامه رژيم غذايي کتو
یکی از رایج ترین سوالاتی که، ممکن است هر کسی در مورد رژيم غذايي کتو (keto) بپرسد، این است که پ
برنامه رژيم کاهش وزن یک ماهه به همراه وعده های غذايي و از همه مهم تر طرز تهیه چند نوشیدنی چربی سوز فوق العاده موثر برای شما عزیزان آماده شده است. رژيم آنلاین ایده آل شو در انتهای مقاله رو از دست ندید.
 فقط با رعایت این رژيم غذايي و ۱۵ دقیقه تمرین صبحگاهی به مدت ۳۰ روز تفاوت را در خود احساس خواهید کرد. برای کاهش وزن ۱۰ کیلوگرمی  در یک ماه، نیاز به انگیزه و کنترل قوی بر عادات غذايي خود دارید.
ادامه مطلب
برنامه غذای ورزشکاران حرفه ای هندبال
متاسفانه در مورد رژيم مناسب برای قهرمانان بدنسازی ابهامات زیادی وجود دارد در . جهت دستیابی به یک برنامه غذائی مناسب و مغذی برای ورزشکاران بدنسازی باید حتما پنج .
 
تغذیه
تغذیه. • ژنتیک. اوج اجرا. ما از آنچه می خوریم ساخته می شویم. غذا مستقیما در رابطه با . همه دانشمندان تغذیه ورزشی بر این عقیده اند رژيم غذايي ورزشکاران برای تامین .
پاورپوینت رژيم غذايي بانوان ورزشکار
رژيم غذايي ن ورزشکار
رژيم‌ لاغری هندی سنتی و سالم
رژيم‌های غذايي گیاهی هندی بر مواد غذايي تازه و تصفیه‌نشده و کامل که ایده‌آل‌ترین مواد غذايي برای رسیدن به کاهش وزن و سلامتی مطلوب هستند، تأکید دارند. حدود ۸۰٪ از جمعیت این کشور هندو هستند. هندوئیسم آیینی است که رژيمغذايي گیاهی یا شیرگیاهخواری (lacto-vegetarian) را توصیه می‌کند. رژيمغذايي سنتی هند بر مصرف زیاد گیاهانی مانند سبزیجات، حبوبات و میوه‌ها و کاهش مصرف گوشت تأکید دارد. البته امروزه چاقی به مشکل رو
به کمک یک رژيم غذايي طبیعی و سالم در مدت 14 روز می توانید 7 کیلو وزن کم کنید. شاید شما هم مثل بسیاری از افراد باور نکنید که با یک رژيم غذايي خاص می توان 7 کیلوگرم در 14 روز وزن کم کرد، خیار گیاهی سالم و مفید بوده که میل شدید به غذا را کاهش داده و از پرخوری جلوگیری می کند.
ادامه مطلب
عزیزان و کاربران گرامی نازوب در این بخش دستور رژيم شیر با کاهش چشمگیر وزن در دو هفته را برای شما بیان می کنیم. این رژيم کاملا امتحان شده بدون هیچ عارضه و مشکل برای شما
 
رژيم شیر
میزان کاهش: 7 کیلو کاهش وزن در 14 روز)
رژيم شیر تنها برای یک یا دو هفته می باشد. این رژيم مناسب برای افرادی است که می خواهند چند کیلو از وزن خود را برای شرکت در مهمانی و مجالس سریع کم کنند. هم چنین می توان از این رژيم برای پاکسازي بدن قبل از انجام رژيم اصلی استفاده کنید. ال
رژيم غذايي افراد دیابتی
رژيم غذايي مناسب به افراد دیابتی کمک زیادی میکند, آن ها با تغذیه مناسب میتوانند میزان تزریق انسولین را کاهش دهند.
 
رژيم غذايي و ورزش در کنار یکدیگر، می توانند به افراد دیابتی کمک کرده تا میزان نیاز آن ها به مصرف قرص یا تزریق انسولین کاهش یابد.

ادامه مطلب
بسیاری از افراد شاید استفاده از قلیان یا سیگار را یک نوع تفریح به حساب بیاورند. ولی این تفریح باعث به وجود آوردن سرطان ریه می شود. می توانید با انجام برخی از کارها ریه های خود را پاکسازي کنید.
 افرادی که سیگار می کشند یا مدتی آن را ترک کرده اند و همچنین افرادی که در معرض دود سیگار دیگران هستند با توجه به دود دسته دوم و دسته سوم سیگار نیاز به پاکسازي و سم زدايی از ریه دارند.
 پاکسازي ریه از نیکوتین با معجون زنجبیلی
اولین قدم ترک استعمال دخانیات
بررسی رژيم غذايي SlimFast
 
 
آیا برای کاهش وزن موثر است؟
چگونه کار می کند
کاهش وزن
سایر مزایا
غذا برای خوردن
مواد غذايي برای جلوگیری از
رژيم SlimFast ده ها سال است که ابزاری محبوب در زمینه کاهش وزن است.
این ترکیب از لرزهای جایگزین غذا و محصولات غذايي طراحی شده برای کاهش وزن است.
برنامه ساده ، راحت و آسان برای دنبال کردن آن موفقیت گسترده ای کسب کرده است.
اما بسیاری تعجب می کنند که آیا این واقعا کار می کند ، و همچنین پایدار است.
این مقاله نگاهی دقیق تر ب
5 غذا جلوگیری از آایمر
موارد زیادی وجود دارد که می تواند به شما در ورزش کردن مغز و سالم نگه داشتن آن کمک کند ، اما اینقدر شناخته شده نیست که در رژيم غذايي شما نقش اساسی داشته باشد. یک مطالعه جدید نشان داد که یک رژيم غذايي خاص ، به نام رژيم غذايي MIND ، ممکن است خطر ابتلا به این بیماری ها را کاهش دهد.
 
عناصر اصلی مغذی را که باید در برنامه رژيم غذايي خود برای یک مغز قوی و پیشگیری از سایر موارد داشته باشید ، را در ادامه مطلب دنبال کنید.
ادامه مطلب
یک رژيم سالم می‌تواند به طور قابل توجهی علائم افسردگی را کاهش دهد. این اطلاعات نتیجه‌ی سودمند یک متاآنالیز از چندین کارآزمایی بالینی است.
محققان معتقدند که یک رژيم غذايي ضعیف می‌تواند منجر به ضعف روانی شود. زمینه‌های مشکلات سلامت روان پیچیده است؛ ولی برخی محققان پیشنهاد کرده‌اند رژيم غذايي به همان میزان که برای شناخت مشکلات قلبی، غدد درون ریز و گوارشی مهم است، برای روانشناسی نیز مهم است.
ادامه مطلب
رژيم غذايي اتکینز آیا می‌توانید با خوردن بیکن، مایونز و کره و قطع مصرف کربوهیدرات‌هایی مانند نان، سیب‌زمینی و شیرینی‌ها به طور جدی وزنتان را کم کنید؟ این همان وعده‌ای است که پشت
انقلاب رژيم غذايي دکتر اتکینز» نهفته است. رابرت اتکینز این کتاب را بیش از ۴۰ سال قبل نوشته است. نسخه‌های جدیدتری از این رژيم غذايي شامل اتکینز جدید برای شما»
و یک وب‌سایت نیز در دسترس عموم قرار دارد.
رژيم غذايي اتکینز به رژيم غذايي آمریکایی شامل کربوهیدرات‌
رژيم غذايي سالم چیست و چه ویژگی‌های دارد ؟ رژيم غذايي سالم با سلامتی انسان رابطه تنگاتنگی دارد و تاثیر زیادی در کیفیت زندگی انسان‌ها می‌گذارد. یک رژيم غذايي سالم رژيمی است که به حفظ سلامت عمومی بدن کمک کرده و آن را بهبود بخشد. همچنین باید تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن را تامین کند. تغذیه سالم به معنای محدودیت غذايي و محروم کردن خود از غذاها نیست. بلکه به معنی بهبود سلامتی، انرژی بیشتر و تقویت روحیه شما است. رژيم غذايي ما باید حاوی غذاهای متن
مروزه خیلی ها به دنبال تناسب اندام خود هستند و به دغدغه فکری بسیاری از مردم تبدیل شده است و داشتن یک رژيم غذايي مناسب از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر روی کنترل وزن و تناسب انجام می باشد. مسلما دریافت یک رژيم مناسب از طریق مراجعه حضوری به دکتر نیازمند وقت و هزینه زیادی می باشد اپلیکیشن و نرم افزار دکتر زیتون با ارائه برنامه رژيم غذايي مناسب و بدون هزینه از یک مرجع معتبر جایگزین بسیار مناسبی می باشد.
ادامه مطلب
رژيم دو روزه یک برنامه کاهش وزن است که نتایج چشمگیری در هنگام رژيم فردی برای 2 روز متوالی در یک هفته را نشان می دهد. 5 روز باقی مانده از هفته شامل رژيم غذايي به سبک مدیترانه ای است. نویسندگان، دکتر میشل هاروی و پروفسور تونی هاول پس از انجام آزمایشات بالینی که نشان داد والدین آنها وزن خود را با این رویکرد کاهش داده اند و ثابت نگه داشته اند، این برنامه غذايي را منتشر کردند.
دو روز با مقدار کم کربوهیدرات
از آنجایی که فقط دو روز متوالی از رژيم غذايي
با مطالعه و جستجویی که طی هفته گذشته روی تغذیه و رژيم غذايي داشتم 
متوجه شدم که بایستی مصرف کربو هیدراتم را کم کنم که اصلی ترینش برای ما ایرانی ها نان و برنج است.
یا اقلا بایستی برنج قهوه ای یا نان سبوس دار مصرف کنم.
مصرف شکلاتم را هم یک هفته است حذف کردم. 
اکثر رژيم های غذايي موجود می خوان که گوشت به همراه سبزیجات فراوان به عنوان وعده اصلی باشه و در کنارش میوه هم بخوریم.
البته با وضعیت قیمتهای فعلی در ایران بخصوص یرای گوشت، این رژيم های غذايي
رژيم غذايي وسلامت دهان ودندان  تغذیه ورژيم غذايي در رشد ونمو دندان ،سلامت مخاط دهان وبافت لثه استحکام استخوان ،جلوگیری وکنترل بیماریهای دهان نقش مهمی دارند. در صورتیکه کودک در سالهای اولیه زندگی دچار سوءتغذیه گردد احتما
ادامه مطلب
رژيم لاغری کانادایی 15 روزه چگونه می تواند باعث لاغری و کاهش وزن شود؟ رژيم لاغری کانادایی برای چه افرادی مفید است؟ در ادامه از هر آنچه باید درباره رژيم لاغری کانادایی بدانید، مطلع خواهید شد.
همه چیز درباره رژيم لاغری کانادایی و باید و نبایدهایش
رژيم لاغری کانادایی در 15 روز لاغرتان می کند اما ! برنامه غذايي رژيم لاغری کانادایی چیست و چگونه موجب کاهش وزن می شود؟ چه کسانی نباید رژيم لاغری کانادایی را پیش بگیرند و دهها سوال و جواب دیگر.رژيم لاغر
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بنابر تخمین محققان آمریکایی، حدود 45 میلیون نفر در این کشور،
هرسال برای کاهش وزن به سراغ نوعی رژيم غذايي می‌روند.
اما شما هر انگیزه‌ای که داشته باشید، خواه لاغر شدن و خواه اتخاذ رژيم غذايي برای حفظ سلامت عمومی بدن، با وجود
انواع بسیار متفاوت رژيم‌های غذايي معمولاً دچار تردید می‌شوید که کدام یک بهتر است.
 
امسال متخصصان تغذیه آمریکا، بیش از 40 نوع رژيم غذايي را، از جمله بهترین رژيم‌ها برای ل
نتایج مطالعات اخیر محققان کلینیک مایو در روچستر نشان می‌دهد رژيم غذايي مملو از گیاهان، خطر نارسایی قلبی را تا 41 درصد کاهش می‌دهد.
در این مطالعه رژيم غذايي مبتنی بر گیاهان با رژيم غذايي حاوی مواد سرخ‌شده و فراوری شده و مملو از نوشیدنی‌های شیرین مقایسه شده است و نشان می‌دهد رژيم غذايي حاوی مواد گیاهی خطر بروز نارسایی قلبی را کاهش می‌دهد.
به گرزارش پایگاه خبری یورک الرت،نارسایی قلبی یا نارسایی مزمن قلب زمانی رخ می‌دهد که قلب نمی‌تواند ج
بدن ما برای ادامه حیات و فعاليت خود ‏نیازمند ویتامین، درشت مغذی و ریزمغذی‌هاست و استفاده متناسب و به اندازه از همه مواد غذايي برای تامین این مواد ‏ضروری است‎.‎
حال آنکه برخی افراد برای اینکه در کوتاه مدت وزن زیادی کم کنند به رژيم‌های غذايي نامتعادل روی می‌آورند، گاهی افراد رژيم‌های تک خوری را پیش می‌گیرند و فقط از یک نوع ماده غذايي استفاده می‌کنند و برخی از ‏گروه‌های اصلی از جمله نان، برنج و یا حتی گوشت را از غذای روزانه خود کنار می
بدن ما برای ادامه حیات و فعاليت خود ‏نیازمند ویتامین، درشت مغذی و ریزمغذی‌هاست و استفاده متناسب و به اندازه از همه مواد غذايي برای تامین این مواد ‏ضروری است‎.‎
حال آنکه برخی افراد برای اینکه در کوتاه مدت وزن زیادی کم کنند به رژيم‌های غذايي نامتعادل روی می‌آورند، گاهی افراد رژيم‌های تک خوری را پیش می‌گیرند و فقط از یک نوع ماده غذايي استفاده می‌کنند و برخی از ‏گروه‌های اصلی از جمله نان، برنج و یا حتی گوشت را از غذای روزانه خود کنار می
رژيم غذايي مناسب یکی از مهمترین موارد تاثیرگذار در سلامتی و طول عمر سگ‌هاست. به عنوان یک صاحب سگ مسئولیت پذیر، بهترین کاری که می‌تونیم برای سگمون انجام بدیم تهیه غذايي سالمه که از نظر مواد مغذی بالانس خوبی داشته باشه. اما غذای سگ در سنین مختلف با هم فرق داره و همینطور غذای سگ باردار، شیرده، عقیم شده و … با هم تفاوت‌هایی دارن و هرکدوم ویژگی‌های خاصی باید داشته باشن.
در این مطلب در مورد غذای سگ و ویژگی‌های لازم اون صحبت می‌کنیم و در مورد رژ
مراحل
مواد غذايي که باید پرهیز شوند
مواد غذايي که باید دریافت شوند
مواد غذايي که شاید بتوان مصرف کرد
بعد از القاء
گیاهخواران
نمونه منوی غذايي
بیرون غذا خوردن
لیست خرید
خط پایانی
رژيم غذايي اتکینز یک برنامه غذايي شناخته شده کم کربوهیدرات می باشد، که در دهه 1960، توسط یک پزشک متخصص قلب به نام رابرت سی اتکینز، معرفی شد، که معمولا برای کاهش وزن توصیه می شود. طرفداران این رژيم ادعا می کنند که چنانچه شما از مصرف غذاهای حاوی مقادیر زیاد کربوهیدرات
بدن ما برای ادامه حیات و فعاليت خود ‏نیازمند ویتامین، درشت مغذی و ریزمغذی‌هاست و استفاده متناسب و به اندازه از همه مواد غذايي برای تامین این مواد ‏ضروری است‎.‎
حال آنکه برخی افراد برای اینکه در کوتاه مدت وزن زیادی کم کنند به رژيم‌های غذايي نامتعادل روی می‌آورند، گاهی افراد رژيم‌های تک خوری را پیش می‌گیرند و فقط از یک نوع ماده غذايي استفاده می‌کنند و برخی از ‏گروه‌های اصلی از جمله نان، برنج و یا حتی گوشت را از غذای روزانه خود کنار می
بدن ما برای ادامه حیات و فعاليت خود ‏نیازمند ویتامین، درشت مغذی و ریزمغذی‌هاست و استفاده متناسب و به اندازه از همه مواد غذايي برای تامین این مواد ‏ضروری است‎.‎
حال آنکه برخی افراد برای اینکه در کوتاه مدت وزن زیادی کم کنند به رژيم‌های غذايي نامتعادل روی می‌آورند، گاهی افراد رژيم‌های تک خوری را پیش می‌گیرند و فقط از یک نوع ماده غذايي استفاده می‌کنند و برخی از ‏گروه‌های اصلی از جمله نان، برنج و یا حتی گوشت را از غذای روزانه خود کنار می
لیپوساکشن یکی از پرطرفدارترین جراحی های لاغری محسوب می‌شود که بیماران بسیاری برای لاغری این روش را انتخاب میکنند. کانتورینگ و زیبا سازی قوس های بدن توسط لیپوساکشن به بهترین شکل قابل انجام است. اعتماد به نفس اغلب بیماران بعد لیپوساکشن به طور چشمگیری افزایش میابد. با این حال یکی از رایج‌ترین تصورات غلط در مورد لیپوساکشن این است که بیماران تصور می‌کنند می‌توانند به عادات غذايي غلط قبلی خود بازگردند و به همین دلیل روش لیپوساکشن را انتخاب م
لیپوساکشن یکی از پرطرفدارترین جراحی های لاغری محسوب می‌شود که بیماران بسیاری برای لاغری این روش را انتخاب میکنند. کانتورینگ و زیبا سازی قوس های بدن توسط لیپوساکشن به بهترین شکل قابل انجام است. اعتماد به نفس اغلب بیماران بعد لیپوساکشن به طور چشمگیری افزایش میابد. با این حال یکی از رایج‌ترین تصورات غلط در مورد لیپوساکشن این است که بیماران تصور می‌کنند می‌توانند به عادات غذايي غلط قبلی خود بازگردند و به همین دلیل روش لیپوساکشن را انتخاب م
درمان غیر دارویی بیماری نقرس با رژيم غذايي مناسب
نقرس یک نوع دردناک از آرتروز است و زمانی رخ می دهد که سطح بالای اسید اوریک در خون سبب تشکیل کریستال ها در داخل و اطراف مفصل می شود. اسید اوریک زمانی در بدن تولید می شود که یک ماده شیمیایی به نام پورین را تجزیه می کند. پورین به طور طبیعی در بدن اتفاق می افتد، اما در غذاهای خاص نیز یافت می شود. اسید اوریک از ادرار دفع می شود.رژيم نقرس
ادامه مطلب
شاید برای شما هم سوال باشد رژيم قلیایی (رژيم آلکالاین) که به آن رژيم ph هم گفته می شود چیست؟ این سوالی است که مداوم در سایت لاغر فیت پرسیده می شود و من قصد دارم در این مطلب به طور کامل به تعریف رژيم قلیایی وارائه برنامه غذايي قلیایی بپردازم.
منبع : لاغر فیت
ادامه مطلب
⭐⭐⭐⭐⭐
ویژگی های محصول:
قطع: خشتی
نوع جلد: شومیز
خرید با تخفیف ویژه کتاب دنیای هنر سم زدايی بدن با رژيم غذايي ارگانیک اثر کریس ابی
دسته بندی محصول :
#کتاب_لوازم_تحریر_و_هنر
برای خرید با تخفیف ویژه کتاب دنیای هنر سم زدايی بدن با رژيم غذايي ارگانیک اثر کریس ابی یا دیدن جزئیات بیشتر بر روی لینک زیر یا بر روی عنوان محصول کلیک کنید.کتاب دنیای هنر سم زدايی بدن با رژيم غذايي ارگانیک اثر کریس ابی
[عکس 320×320]
دیدن توضیحات و خرید با تخفیف ویژهمشاهده م
رژيم غذايي شاه طوطی و ملنگو

طوطیهای الکساندرین یا اسکندر (در ایران نوع بزرگ آن بنام شاهطوطی و نوع کوچکش با نام ملنگو شناخته میشود)، که به افتخار اسکندر مقدونی به این نام نامیده شده است. آنها در محیط طبیعی خود (جنگلهای استوایی) از یک رژيم غذايي متنوع از دانه ها، میوه ها، گلها، آجیل و جوانه های برگ تغذیه میکنند. بنابراین درخانه ها نیز باید این تنوع حفظ شود. با داشتن یک رژيم غذايي مناسب، الکساندرین دیگر دچار مشکلاتی از قبیل ضعف در رشد پرها و من
رژيم لاغری کتوژنیک (pdf)

 
بایدها و نبایدهای رژيم کتوژنیک
رژيم کتوژنیک رژيمی با کربوهیدرات پایین و چربی بالا است که ادعا می شود برای کاهش وزن مفید است اما عجیب است که یک رژيم غذايي با وجود چربی های بالا بتواند در کاهش وزن موثر باشد.
(چکیده از مباحث مربوط به رژيم کتوژنتیک در فایل PDF در 25 صفحه)
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها