محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

مرد بی نظیر فوتبال کاشمر

بسم الله الرحمن الرحیمباعنایت به پیشینه درخشان فوتبال، در منطقه ترشیز و به خصوص شهرستان کاشمر، نگارش تاریخ فوتبال و فوتسال این منطقه ، ضروری بوده و  پرداختن به تمامی اتفاقات ریز درشت این رشته خالی از لطف نخواهد بود. 
ادامه مطلب
هشتم آبان ماه مصادف با 30 اکتبر از سوی فیفا به عنوان روز مربي نام گذاری شده است تا این قشر زحمتکش در فوتبال شهرستان کاشمر نیز روز مخصوص خود را داشته باشند.هیات فوتبال شهرستان کاشمر این روز را صمیمانه به همه‌ی مردان زحمتکش مربي در شهرستان  تبریک و تهنیت عرض می‌نماید و آرزوی موفقیت روزافزون در زندگی شخصی و حرفه‌ای برای این عزیزان دارد.
ادامه مطلب
مسابقات فوتسال آقایان جام رمضان کاشمر ، با معرفی تیم های  برتر به کار خود پایان داد.
به گزارش پایگاه خبری ترشیز اسپرت از شهرستان کاشمر در گفتگو خبرنگار ما با ریاست محترم هیات فوتبال شهرستان کاشمر جناب اقای هادی پارسا کندری ایشان گفت : مسابقات فوتسال جام رمضان 1398 شهرستان کاشمر  با شرکت پانزده  تیم و در رده سنی آزاد از ابتدای ماه مبارک رمضان در سالن ورزشی انقلاب شهر کاشمر  برگزار شد.

ادامه مطلب
شهرستان کاشمر - ترشیز اسپرت
لیست اولیه مدارس فوتبال/فوتسال دارای پروانه فعالیت سال ۹۸
مدرسه فوتبال/فوتسال سپاهان کاشمر همچون سالهای گذشته در لیست مدارس فوتبال مجاز استان خراسان رضوی
هیات فوتبال خراسان رضویکمیته جوانان
 
بسم الله الرحمن الرحیمباعنایت به پیشینه درخشان فوتبال، در منطقه ترشیز و به خصوص شهرستان کاشمر، نگارش تاریخ فوتبال و فوتسال این منطقه ، ضروری بوده و  پرداختن به تمامی اتفاقات ریز درشت این رشته خالی از لطف نخواهد بود. 
ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی پایگاه اطلاع رسانی هیئت فوتبال شهرستان کاشمر : با شروع ماه مبارک رمضان مانند هر سال مسابقات فوتسال جام رمضان نیز در شهرستان کاشمربا برگزاری جلسات متععد کمیته فوتسال هیئت فوتبال  شهرستان کاشمر و برگزاری مراسم قرعه کشی این مسابقات در هیئت فوتبال و سالن ورزشی انقلاب  شهرستان با شرکت 15تیم فوتسال در3گروه 5 تیمی کار خود را اغاز خواهد نمود.
به همین دلیل کمیته داوران هیئت فوتبال شهرستان کاشمر:جلسه هماهنگی و کلاس توجیهی فوسال
نَظَّفوا بِکُلِّ مَا استَطَعتُم فَإِنَّ اللّه  تَعالى بَنَى السلامَ عَلَى النَّظافَهِ و َلَن یَدخُلَ الجَنَّهَ إِلاّ کُلُّ نَظیفٍ؛در روزهایی که دغدغه بسیاری از انسان ها حفاظت از خود و خانواده در عدم ابتلا به ویروس کرونا است، مردی از تبار عشق و تعصب، اندیشه فردایی بهتر را در سر پرورانده و دل به دریای خدمت زده است.مهدی یوسف پور مسئول کمیته اجرایی هیات فوتبال با حضور در محل هیات فوتبال کاشمر، اقدام به ضد عفونی و گنایی محیط کرده تا شرایط
شهرستان کاشمر - ترشیز اسپورت
بنا به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال شهرستان کاشمر ؛ این نشست که با محوریت پیشنهادات و انتقادات سازنده در جهت پیشرفت داوری استان ،در محل هیات فوتبال استان ساعت ۱۷ روز سه شنبه گذشته برگزار گردید . که به نمایندگی از رئیس کمیته داوران کاشمر برادر دانش دوست که نتوانستند در جلسه حضور بهم برسانند برادر مهدی یوسف پور مسئول کمیته اجرایی مسابقات حضور پیدا نمودند که خبر نگاز ترشیز اسپرت در گفتگو با ایشان به شرح شرح گفتگو
برادر گرامی جناب اقای صادق ناصریان
داور محترزم فوتبال ساحلی لیگ کشوری
به نام او که مهر را آفرید و مهربانی را و تو را، زادروز تولد شما را صمیمانه تبریک عرض می کنم و عمری پر از سعادت و موفقیت و خوشبختی در کنار خانواده برایتان آرزو دارم.
با احترام ؛
هادی پارسا - رئیس هیات فوتبال شهرستان کاشمر
 
روتبط عمومی هیات فوتبال کاشمر 
هادی پارسا ریاست هیات فوتبال کاشمر استعفای خود را  تقدیم اصولی ریاست هیات فوتبال استان کرد. وی دلایل این استغفا را بيان نکرده و از تمامی اعضای هیات به خصوص احمد آریانپور دبير هیات و مربيان و مسئولین باشگاه های مختلف تشکر نمود. 
ادامه مطلب
بنا به گزارش روابط عمومی ، پایگاه اطلاع رسانی هیئت فوتبال شهرستان کاشمر در گفتگو با محمد شایگان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشمر وی گفت : با توجه به فرا رسیدن فصل و بهار وشروع نقل و انتقالات و برنامه های هیات فوتبال برابر تقویم اجرایی مسابقات سال 98 و  به منظور کوتاه نمودن زمین چمن های زیر نظر این اداره از جمله استادیوم آزادی ، انقلاب و مجموعه ورزشی روستایی عارف آباد شهرستان اقدام به خرید  یک دستگاه چمن زن موتوری گیربکسی اولیومک ایتال
سالی که گذشت، پر بود از اتفاقات شیرین و تلخی که در حوالی فوتبال و فوتسال کاشمر، دیده و شنیده شد. تلاش ها، موفقیت ها و گاهی ناکامی ها برای نگاشتن تاریخ، کتاب قطور ورزش این دیاررا خواندنی تر کرده است. در ادامه ی معرفی بهترین های فوتبال کاشمر در سال 1398، قصد داریم بهترین بازیکن فوتبال و فوتسال را  از نگاه و منظر هواداران( نظر سنجی)» معرفی کرده و به طورمختصربه آنان بپردازیم.
ادامه مطلب
برادر گرامی جناب اقای حسن صانعی پور
فعال رسانه در باشگاه سپاهان و پایگاه خبری ترشیز اسپورت
نایب رئیس کمیته انظباطی هیات فوتبال شهرستان کاشمر

زبان ما قاصر است از شکر نعمت تولد و حس بودن شما
در روز تولدت سر بر زمین سائیده و از درگاه حضرت حق نهایت سپاس خود را بجا آورده
و برایت  سالهای سال عمر با عزت و برکت خواستاریم.
باشد که بقاء عمرت با عزت و سربلندی و توام با خدمت باشد …
موفق و موید و پیروز باشید .
با احترام سعید مسافر
مسئول کمیته فوتسال
هی
گل‌های محمدی؛ راه نجات زمین‎های خشکیده کاشمر
مدیر گروه گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی کاشمر:
کشت و توسعه گل محمدی در کاشمر به سبب کاهش مصرف آب و عدم نیاز به زمین مرغوب می‌تواند نجات بخش زمین‌های خشکیده و مردم این منطقه باشد.
گل‌محمدی قداست و کاربرد وسیعی نزد ایرانیان دارد، کشت گل محمدی از ۳ سال قبل در کاشمر آغاز شده است و تلاش شده بهترین ارقام گل‎محمدی در کاشمر کشت شوند، در همین راستا طی ۳ سال گذشته ۵۸ هکتار از مزارع شهرستان کاشمر زیرکشت گل
فرارسیدن ماه مبارک رمضان ، ماه مهمانی الهی بر شما مبارک باد
ماه رمضان است صفا آمده است — بر خانه دل نور و ضیا آمده است
از سفره ما بوی بهشت می آید — این سفره ز درگاه خدا آمده است
رمضان ماه مهمانی بزرگ الهی است که در آن  دروازه های مهمانسرای بزرگ الهی گشوده می شود و شمیم دل نواز عطر بهشت ربانی، مشام جان های عاشق را می نوازد و سرود و عشق وصل را در دل عاشقان می انگیزد.
فرارسیدن ماه مبارک رمضان را به تمامی شما ورزشکاران ، مربيان و سرپرستان تیم های فو
اختصاصی سایت سپاهان کاشمر 
جلسه معارفه مدیر فنی باشگاه سپاهان کاشمر و نیز سرپرست تیمهای فوتبال
این باشگاه روز یکشنبه 1397/2/15 در محل باشگاه ؛ با حضور آقایان ؛ هادی
کامل، مرتضی قائمی ، کاظم خوشه چین ، علی مزاری ، علی یکتاپرست ، رامین
کاوسی ، مهدی ایزدی و حسن صانعی پور برگزار شد در ابتدا کاووسی سخنگوی
باشگاه ضمن خوش آمد گویی به حاضرین گفت : حضور آقای مجید حسابي را در
باشگاه سپاهان کاشمر را به فال نیک میگیریم و این امر از همین ابتدا باعث
ایجاد ج
به گزارش روابط عمومی مخابرات کاشمر با تلاش  مخابرات شهرستان کاشمر سایتbtsهمراه اول با پشتیبانی باند 2gو4gروستای فرگ جهت پوشش و تامین ارتباط روستاهای منطقه و محور کاشمر به تربت حیدریه راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت و با استعانت از خداوند منان در هفته اتی2gو4g در سایت btsهمراه اول بهاریه نیز راه اندازی خواهد گردید .
سم الله الرحمن الرحیم
طبق رسالتی که احساس کردیم، سعی داریم خارج از حب و بغض های مرسوم، وظیفه خود را جهت معرفی و اطلاع رسانی در حوزه فوتبال و فوتسال کاشمر، انجام بدهیم. هدف اصلی ما، فعال شدن حوزه رسانه بوده و بدون وابستگی های خاص و بدور از انعکاس های مخرب، تریبونی برای همه اهالی این صنعت عظیم در شهرمان خواهیم شد. و با ایجاد چالش های مثبت، به دنبال راهکارها و ایده های نوین برای ارتقاء فوتبال و فوتسال شهر هستیم. در این راه، همه عزیزان را به یاری
گوشه ای زحمات پرسنل شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کاشمر در برپایی موکب خدمت رسانی به راهپیمایی کنندگان اربعین حسینی شهرستان کاشمر 
این موکب با همکاری مرکز بهداشت کاشمر، بسیج جامعه پزشکی شهرستان کاشمر، بسیج اداری شهید امینی مقدم،تشکل های دانشجویی دانشکده پرستاری کاشمر شامل بسیج دانشجویی، انجمن اسلامی، جامعه اسلامی و شورای صنفی برپا گردید و خدماتی از قبيل ویزیت  رایگان پزشکی، اندازه گیری فشار خون و . و همچنین خدمات آموزشی و توزیع پمفلتها
✍حسن صانعی پور
استعفای هادی پارسا از مسئولیت هیات فوتبال کاشمر و انتخاب جایگزین وی، با عنایت به این موضوع که، فوتبال تبدیل به ورزش اول سرزمین پهناور پارس گردیده، اهمیت پرداختن به آینده فوتبال کاشمر را مورد توجه قرار داده است.
ادامه مطلب
ریاست هیات فوتبال استان خراسان رضوی در ۴ سال آینده به آقای احسان اصولی رسید.
 
به گزارش پایگاه خبری ترشی اسپرت از شهرستان کاشمر ، ظهر امروز مجمع انتخابي ریاست هیات فوتبال خراسان رضوی با حضور مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال کشورمان، طالقانی، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال، فتاحی، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مهدی برادران، رییس سابق هیات فوتبال خراسان رضوی، امیر زارعی، معاونت توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، چرمچی، دبي
                                   

به گزارش وبلاگ فوتبال کاشمر به نقل از ورزش سه: کیست که شک داشته باشد رونالدو نازاریو یا رونالدوی برزیلی یکی از بهترین فوتبالیست‌های تاریخ است. مریخی چه در زمین‌های فوتبال و چه بيرون از مستطیل سبز شهرتی داشت که همچنان نام او را به عنوان یکی از مهمترین چهره‌های تاریخ فوتبال مطرح می‌کند.
ادامه مطلب
شهرستان کاشمر - ترشیز اسپورت
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کاشمر با بيان اینکه باید به داشتن چنین آئین‌هایی افتخار کرد، گفت: در زمانه‌ای که هر روز شاهد از بين رفتن یک آئین هستیم، شاهدیم در کاشمر آئین‌هایی مذهبي که برخی از آنها به ثبت میراث معنوی هم رسیده‌اند، زنده بوده و از پویایی و شور خاص خود برخوردار هستند.

ادامه مطلب
امینی مطرح کرد:
کاشمر قطب صنعت قند و شکر شرق کشور است
رئیس شهرک‌های صنعتی کاشمر با اشاره به وجود ? واحد قند و شکر در این شهرستان گفت: کاشمر به عنوان قطب صنعت قند و شکر شرق کشور مطرح است.
به گزارش خبرنگار ایلنا از کاشمر، امینی در جلسه حمایت از سرمایه گذاری کاشمر در جمع خبرنگاران گفت: همه ما موظفیم در جهت حمایت از صنایع قدم برداریم.
وی شرکت گیاهان معطر پرند را صادر کننده نمونه کشوری دانست و عنوان کرد: واحد بسته‌بندی کشمش و لبنیات ، واحد تولیدی تر
‍                                
بسم الله الرحمن الرحیم
طبق رسالتی که احساس کردیم، سعی داریم خارج از حب و بغض های مرسوم، وظیفه خود را جهت معرفی و اطلاع رسانی در حوزه فوتبال و فوتسال کاشمر، انجام بدهیم. هدف اصلی ما، فعال شدن حوزه رسانه بوده و بدون وابستگی های خاص و بدور از انعکاس های مخرب، تریبونی برای همه اهالی این صنعت عظیم در شهرمان خواهیم شد. و با ایجاد چالش های مثبت، به دنبال راهکارها و ایده های نوین برای ارتقاء فوتبال و فوتسال شهر ه
‍                                
بسم الله الرحمن الرحیم
طبق رسالتی که احساس کردیم، سعی داریم خارج از حب و بغض های مرسوم، وظیفه خود را جهت معرفی و اطلاع رسانی در حوزه فوتبال و فوتسال کاشمر، انجام بدهیم. هدف اصلی ما، فعال شدن حوزه رسانه بوده و بدون وابستگی های خاص و بدور از انعکاس های مخرب، تریبونی برای همه اهالی این صنعت عظیم در شهرمان خواهیم شد. و با ایجاد چالش های مثبت، به دنبال راهکارها و ایده های نوین برای ارتقاء فوتبال و فوتسال شهر ه
ورزش روستایی در کاشمر باید جدی گرفته شود.
علاوه بر تلاش برای ایجاد امکانات ورزشی در روستاها، باید برای حفظ امکانات موجود نیز جدیت به خرج داده شود.
در کل دهستان بالاولایت کاشمر، تنها یک زمین چمن روستایی وجود دارد که در روستای عارف آباد قرار گرفته است.
ادامه مطلب
فوتسال کاشمر از دهه هفتاد تا کنون، جایگاه قابل احترامی در ورزش شهر به خود اختصاص داده و با توجه به موفقیت های فراوان تیم ملی فوتسال ایران در آسیا و جهان، نوجوانان و جوانان زیادی را به خود مجذوب کرده است. اگر مردان دهه های پنجاه و شصت را، نسل طلایی فوتبال بدانیم، باید این عنوان را در فوتسال به فوتسالیست های دهه هفتاد و هشتاد بدهیم. همین امر باعث شده است که در سال های اخیر شاهد رشد ونمو محسوسی در فوتسال کاشمر با حضور مربيان جوان باشیم.
ادامه مطل
                                                       
 
فوتبال به موازات رشد و نمو در شهرها، درروستا های کشور نیز ریشه دوانده و آنان از قدیم الایام در فوتبال ایران تاثیر گذار بوده اند. اسحاق آباد نیز ازاین مقوله دور نبوده و جوانان این تیم، در فصل گذشته فوتبال دسته یک کاشمر، با ارایه بازی های دلچسب ضمن کسب مقام قهرمانی به لیگ برتر صعود کردند.
ادامه مطلب
                                                       
 
فوتبال به موازات رشد و نمو در شهرها، درروستا های کشور نیز ریشه دوانده و آنان از قدیم الایام در فوتبال ایران تاثیر گذار بوده اند. اسحاق آباد نیز ازاین مقوله دور نبوده و جوانان این تیم، در فصل گذشته فوتبال دسته یک کاشمر، با ارایه بازی های دلچسب ضمن کسب مقام قهرمانی به لیگ برتر صعود کردند.
ادامه مطلب
شهرستان کاشمر - ترشیز اسپرت
بنا به گزارش پایگاه خبری ترشیز اسپورت به نقل از روابط عمومی هیات شطرنج شهرستان کاشمر در گفتگو با رئیس محترم هیات شطرنج شهرستان کاشمر وی گفت : در این مسابقات 80شرکت کننده در9دور به روش سویسی با هم به رقابت پرداختند.
ادامه مطلب
                                                             
ورود نیروهای جوان و کارآمد به عرصه ورزش، افق روشنی را برای رسیدن به آنچه جامعه ورزشی ایران در درومایه خود دارد باز کرده است. جوانانی که در کنار داشتن دانش و برنامه، متعهد بوده و سرشار از انگیزه هستند. بي شک حضور مردانی چون حمید طیبي در راس مدیریت رشته های مختلف، می تواند به آینده درخشان آن کمک های ویژه ای بنماید. در ادامه گفتگوی اختصاصی وبلاگ کاشمر با حمید طیبي رئیس کمیته فو
                                                             
ورود نیروهای جوان و کارآمد به عرصه ورزش، افق روشنی را برای رسیدن به آنچه جامعه ورزشی ایران در درومایه خود دارد باز کرده است. جوانانی که در کنار داشتن دانش و برنامه، متعهد بوده و سرشار از انگیزه هستند. بي شک حضور مردانی چون حمید طیبي در راس مدیریت رشته های مختلف، می تواند به آینده درخشان آن کمک های ویژه ای بنماید. در ادامه گفتگوی اختصاصی وبلاگ کاشمر با حمید طیبي رئیس کمیته فو
فصل جدیدی از مدیریت فوتبال خراسان شروع شده است ، خراسان بزرگ با
پتانسیل فراوان در هر مقوله ای ، از قدیم الایام با داشتن نوسانات بسیار به
حق خود نرسیده است در این اثنا ، فوتبال این دیار همیشه مظلوم واقع شده و
در یک حالت یک قدم به جلو و چند قدم به عقب بوده است و میانگین مدیران
کارآمد و فوتبال فهم در این استان در حداقل خود قرار داشته است  ، بهر صورت
هر چه بوده و هست و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جناب آقای دکتر برادران
،رئیس سابق هیات فوتبال خراسا
ناوگان حمل‌ونقل اینترنتی اسنپ همچنان در حال گسترش کار خود است و طبق آخرین خبرها فعالیتش را در شهرهای کاشمر و گنبد کاووس هم آغاز کرده است.
آنطور که روابط عمومی اسنپ خبر می‌دهد، با اضافه شدن کاشمر به فهرست شهرهای فعال در استان خراسان رضوی، شهروندان ۱۲شهر، چناران، سبزوار، شاندیز، طرقبه، طوس، گلبهار، مشهد، نیشابور، تربت جام، تربت حیدریه، قوچان و کاشمر در این استان می‌توانند از خدمات اسنپ در شهر خود استفاده کنند. همچنین علاوه بر شهر گرگان،
شهردار کاشمر در مراسم تقدیر و تشکر از نام آوران ورزش کاشمر اعلام کرد؛ بلوار سید مرتضی(ع) به وسایل ورزشی برای استفاده عموم تجهیز خواهد شد. وی ضمن حمایت از ورزشکاران، هنرمندان ونخبگان علمی عنوان نمود؛ این برنامه همیشه در اولویت برنامه های فرهنگی شهرداری بوده ، و در سال های آتی نیز تکرار خواهد شد.
لیست
رومه های کثیرالانتشار
(اعلام شده از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان ثبت اسناد و املاک):

آرمان – آسیا – آفتاب یزد – آفرینش –  ابتکار –  ابرار –  ابرار اقتصادی –  اسرار –  اطلاعات – اعتدال–  اعتماد –  افکار – اقتصاد پویا – امتیاز – امین – بازار کار – بانی فیلم –  بهار  -
پیام آشنا – پیام زمان- تفاهم –  تهران امروز - 
جمهوری اسلامی –  جوان –  جهان اقتصاد –  جهان صنعت – حزب اله –  حسبان–  حمایت – خورشید –  دنیای اقتصا
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها