محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

خیلی بهتر نگم خودتون بخونید

آیا شما اشتباه جبران نشدنی تو زندگیتون داشتین؟! ایا تا به حال با دستای خودتون به خودتون آسیب زدید؟!
آیا تونستین تا جایی که میتونین سعی کنید برای خودتون جبران کنید و از دل خودتون در بیارین؟! آیا بعدش خودتون رو بخشیدید؟؟!
+ برام بنویسین. من هم تو پست بعدی راجع به خودم مینویسم.
خوابایی که میبینید رو چه خوب چه بد بلافاصله بعد از بیدار شدن با ضبط صوت برای خودتون تعریف کنید و بعد سره فرصت بشینین پاکنویس کنین بنویسینش تو دفتر مخصوص خواباتون. اگه نقاشی هم بلد باشین یا در حد وسع بتونین اون تصویری که دیدین بکشین که چه بهتر
 
 
+ بهترین نویسنده دنیای خودتون باشین ؛)
هیچ وقت نگاهتون به دیگران نباشه،همیشه نگاهتون به خودتون باشه.چون به دیگران نمیشه اعتماد کرد،به هیچکس نمیشه اعتماد کرد.پس همیشه خودتون رو ببینید.منظورم خودخواهی و غرور نیست بلکه هدفم از زدن این حرف اینه که،منتظر کمک و نگاه دیگران نباشین،اونا کار خودشون رو می کنن،هیچکس حواسش به اون یکی نیست.شما هم حواستون به خودتون باشه،منتظر کمک،تلاش و نگاه خودتون باشید.چون دنیا هیچ وقت آدمایی رو نداشته که بخوان به دیگری کمک کنن و حواسشون بهش باشه.مراقب خ
هیچ وقت نگاهتون به دیگران نباشه،همیشه نگاهتون به خودتون باشه.چون به دیگران نمیشه اعتماد کرد،به هیچکس نمیشه نمیشه اعتماد کرد.پس همیشه خودتون رو ببینید.منظورم خودخواهی و غرور نیست بلکه هدفم از زدن این حرف اینه که،منتظر کمک و نگاه دیگران نباشین،اونا کار خودشون رو می کنن،هیچکس حواسش به اون یکی نیست.شما هم حواستون به خودتون باشه،منتظر کمک،تلاش و نگاه خودتون باشید.چون دنیا هیچ وقت آدمایی رو نداشته که بخوان به دیگری کمک کنن و حواسشون بهش باشه.م
بچه ها من توی این دوران قرنطینه نتونستم درست برنامه ریزی کنم که به همه کارام برسم برای همین از خيلي از درسام جا موندم(معلم ریاضیم کتابو تموم کرده و من ۴تا درس عقبم)
میخوام این چند روز رو رگباری درس بخونم و ورزش کنم
پس احتمالا تا چند روز نباشم .
میدونم دلتون برام تنگ میشه برام ولی خب چه میشه کرد‍♀️
پیشنهاد میکنم شمام اگه کم درس میخونین و امتحانای آنلاین رو به صورت گروهی یا open book انجام میدین.خيلي زود اینکارو ترک کنین و درساتونو بخونيد.وگ
قبل از اینکه بخواید خودتون رو درگیر آدم‌ها و ماجراهای اطرافتون کنید، یه دور از خودتون بپرسید که چرا باید به این داستان اجازه ورود به ذهن و زندگیتون رو بدین؟ واقعا برای پرداختن به این موضوع وقت و فضای ذهنی دارید؟ اگر واردش بشین قراره خروجیش براتون چی باشه؟یه دور که این سوالا رو از خودتون بپرسین، کمتر خودتونو درگیر حوادث زرد اطرافتون می‌کنید.
سلام کنکوری جان 
نه خسته نه خسته امید وارم برنامه هاتون عالی عالی پیش بره و قدر این روز ها رو بدونید و خوب ازش استفاده کنید . 
ریاضی هم که خودتون میدونید چقدر مهمه خییلی خوب و عالی تست هاشو کار کنید و مهارت خودتون رو بالا تر ببرید . 
اگر بنا بر هر دلیلی از برنامه هاتون عقب موندید اشکال نداره انگیزتونو از دست ندید و جبرانش کنید .
تو عید درس خوندن سخته زور داره قبول دارم اما سال دیگه این موقع رااااااحتید فقط همین یه ساله سخت نگیرید و با انگیزه
همیشه بانک ها محل جمع آوری پول هستند و مردم پول هایشان را در بانک نگهداری میکنند ولی ما بانک گروه داریم و شما میتوانید برای پیدا کردن گروه مد نظر خودتون به این بانک بیاین.
بانک گروه رو به دوستان و همکلاسی های خودتون معرفی کنید و لینک گروه خودتون رو در بانک گروه ثبت کنید تا ما گروه رو انتشار بدیم و شما بتونید عضو واقعی دریافت کنید.
گروههای تلگرامی در بانک گروه امن هستند و شما میتونید گروه خودتون رو در بانک ما سرمایه گذاری کنید.
ای کسایی که دوستون دارم لطفا مراقب خودتون باشید. کسی نمیتونه جای شما رو بگیره. واقعن اعصابم به هم میریزه وقتی حالتون خوب نیست.
با مامان دارم دعوا میکنم که چرا سهل انگاری کردی و رفتی اون بالای ارتفاع اخه چی کار داشتی اونجا الان خوب شد ازون بالا افتادی :((( نکنید دیگ نکنید.
مواظب خودتون باشید. بخش بیشتر حال خوب من حال خوب شماست:(
دارم سریال می بینم. یه سریال ایتالیایی به اسم "دوست نابغه ی من". حوادث فیلم به حدود سال 1950 بر میگرده. نگاه می کنم و فقر و ناآگاهی گلوم رو فشار می ده. برای اولین بار حس می کنم "دونستن" چقدر خوبه.
راستش. خيلي وقتا فکر می کردم یک سری چیزا رو زودتر از سنی که باید یاد گرفتم و فکر می کردم این بده. اما وقتی تو این فیلم دیدم که "ناآگاهی" می تونه چقدر به آدم ضربه بزنه خدا رو شکر کردم.
بخونيد. یاد بگیرید. راجع به خودتون، روحتون، بدنتون، نیازهای خودتون و دیگر
روی سنگ قبرم یک حوض بگذارید، و توی حوض - همیشه پر از آب. پر ماهی قرمزایی که شنا می‌کنن و از زیر برگای پاییزی حوض نقاشی تند تند رد می‌شن و بازی می‌کنن. شاید بهتر باشه که ماهی نذارید، تا بتونید بازتاب درختای قبرستون رو توی سنگ قبر - بدون مزاحمت بازیگوشی ماهیای قرمز ببینید. شاید هم عاشق تصویر خودتون توی سطح آب بشید و روزها و روزها خیره به سنگ قبر، محو تماشای چشم‌های خودتون از بازتاب آبی بشید. و شاید چند روز بعد، یه گل نرگس از لای سنگ‌فرش‌های کنا
بچه ها چقدر خودتون رو میشناسید؟ چقدر میدونید که چ چیزایی دوست دارید و از چه چیزهایی متنفرید؟تاحالا ب این فکر کردید ک به جای اینکه با یکی ک میشناسید قرار ملاقات بزارید و برای اون بهترین لباساتون رو بپوشید و تو رستوارن ازش بپرسید چی دوست داره اینکارارو واسه خودتون انجام بدید؟ بزارید واضح تر بگم چندبار بهترین لباس های خودتون رو پوشیدید و به خودتون رسیدید بعد رفتید بهترین رستوران و غذایی ک دوست داشتید رو خوردید؟ شده از خودتون بپرسید چی دوست د
اگر به دنبال لباس مجلسی خوب برای خودتون میگردین، پیشنهاد من به شما استفاده از لباس گرام هست، در این کانال لباسهای مجلسی گزاشته شده که میتونید با توجه به سلیقه خودتون یک لباس مجلسی برای خودتون تهیه کنید.
کانال لباس مجلسی در نظر دارد تا بهترین پوشاک مجلسی مورد علاقه شما را در این کانال قرار دهد و شما هم میتوانید لباس مجلسی خودتون رو از همین کانال تهیه کنید.
میخوام برا اولین بار چالش بزااارم .
 
۱_ عضو مورد علاقتون تو بدنتون
۲_ کسی که تو این اکیپ عاشقشین 
۳_ کسی که تو این اکیپ ازش بدتون میاد 
۴_ چه چیزی تو خودتون از نظر خودتون زیبا تره 
۵_ چه استعدادی دارین که بقیه نادیده اش میگیرن 
۶_ اولین کراشتون 
7_ دلتون برای کی خییلییی تنگ شده ؟
۸_ بدترین روزتون تو عمرتون 
۹_بهترین روزتون 
۱۰_شباهت بین خودتون و بایستون 
۱۱_ چه چیزی تو شما منحصر به فرده؟
 
اونی که باید افردا باشن ۳ تا گزینه باید بنویسین
 
برین
گاهی اوقات خيلي ادم توداری میشم،خودمو نگه میدارم چه سخت میگذره اون تایم اخه میدونین من از اون ادمام که باید گریه کنم تا حالم خوب شه باید حرفامو بزنم تا راحت شم اون وقت اگر هیچی نگم و بق کنم یه گوشه بدترین تنبیهِ برام.
ادما از اینکه بشینن رو کاناپه شون و فیلم مورد علاقه شون ببینن بیشتر لذت میبرن تا اینکه بخوان روی یه مبل استخونی مجلسی خشک بشینن و خیره شن به رو میزی و پایه های میز .
این خيلي واضحه.
یکم با خودتون مهربون باشید کسی به غیر خودتون نگر
سلامروش های مطالعه زیست شناسی :روش های مطالعه زیست برای دانش اموزان پایه و ودوازدهم متفاوت است.سال دهمی ها توجه کنید: گام اول برای خوندن زیست : بهترین روش برای مطالعه زیست در دهم ، ابتدا تکیه بر کتاب و درک صحیح مفاهیم کتاب و حفظ کردن خط به خط کتاب درسیگام دوم: مطالعه یک درسنامه مناسب یا اگر خودتون در خلاصه نویسی قوی هستید درسنامه رو خودتون بنویسید که قطعا بهتر جواب میده.گام سوم : زدن تست می باشدو نکته مهم اینکه چون تازه وارد سال دهم شدین سعی ک
اگه مثل من و اونقدر درونگرا هستین که ترجیح میدین بمیرین ولی با آدمای جدید آشنا نشین، هیچ اشکالی نداره. درواقع اشکال زیاد داره ها، احتمالا در بُعد اجتماعیِ زندگیتون رنده خواهید شد، ولی منظور اینکه این هم یک نوع زندگیست، و ما از اونایی که به سیگار یا تریاک یا هروئیین اعتیاد دارن، یا کسایی که از وسواس شدید رنج می برن، بهتر یا بدتر نیستیم؛ و اونا زندگیشونو می کنن و نمیمیرن. پس ما هم میتونیم نمیریم! اما بهتون توصیه ای دارم و اون اینه که آدم ببینید
لینکدونی واتساپ با هدف انتشار لینک گروه های چت و گپ واتساپ ایجاد شده است و شما میتوانید عضو گروه های واتساپ این لینکدونی شوید و یا لینک گروه خود را برای تبلیغ به لینکدونی واتساپ بدهید.
بله دوستان این لینکدونی بهترین لینکدونی در واتساپ می باشد و هر روز لینک گروه های چت و گپ واتساپ داخل این کانال گزاشته میشه و شما میتوانید با توجه به علاقه خودتون عضو گروه مورد علاقه خودتون در واتساپ بشید.

ضمنا از این لینکدونی میتوانید برای تبلیغ لینک گروه خود
 
خوب امروز
می خوایم درباره یک چیز مهم حرف بزنیم که شاید بیشتر به درد بچه ها_دانش آموزان_بیشتر
کارایی داره.خب مشکل درس خوندن تو همه خونه ها هستش.مامان ها،بابا ها،نصیحت و…
که همه روی دوش شما دانش آموز ها بسیار بیشتر نسبت به همه چیز سنگینی می کنه.
خوب اول یه
زره به مادر ها و.حق بدین،اونا خوبی شمارو می خوان پس شما هم به مامان تون
بگید:"باشه"یا"چشم مامانم"بگید بعد تو دلتون بهش
بگید:"کی به حرف تو گوش می کنه"یا"چشم متخصص"
*نکته مهم*:این
هارو که تو دل
هوراا مقاله م مورد تایید کارفرما بودد
اما می خواستم من باب رابطه حرف بزنم.
روابط آدم ها با همدیگه یه جوریه که هرکس بیشترین دقت رو داشته باشه روی خودش و عکس العمل هاش بهترین روابط رو خواهد داشت، در مقابل تنها ٤٠درصد توجه خودتون رو به رفتار مخاطب اختصاص بدین. این کار بر افزایش خود آگاهی باعث بالا رفتن سطح کیفیت روابط شما میشه. 
خيلي پیش اومده در یک موقعیت مشابه یک عکس العمل تکراری از خودتون نشون بدین که از انجامش پشیمان باشین. اگر در هنگام برخو
درود بر اهالی کرج
عضویت در لینکدونی های مختلف و دریافت لینک موردنظرتون یکم سخت میباشد و باید دیتا و وقت بیشتری بگذارید تا بتونید لینک خودتون رو پیدا کنید، اینم درحالیه که اگر لینکی که دریافت میکنید فعال باشه! اما ما کار را برای شما راحت کردیم شما خيلي راحت میتونید با عضویت فقط در یک لینکدونی لینک مورد نظرتون رو خيلي راحت و بدون صرف وقت دریافت و در گروههای شهر خودتون به چت بپردارید.
برای دریافت لینکهای مخصوص شهر کرج میبایست در کانال لینکدونی
الان که شما در حال مطالعه‌ی این نوشته هستید، من در جزیره ی خشک و گرمی که مشابه تصویر زیر است به سر می برم.
تو زندکی برای این که بتونید به خودتون و دیگران کمک مثبتی کنید، باید قوی باشید و تا می تونید خودتون رو هم قوی تر کنید. فقط یک انسان قوی هست که می تونه گره گشا و قدرت هم علاوه بر قدرت روحی در مهارت ها و توانایی ها تجلی پیدا می کنه.
پس تا می تونید خودتون رو تقویت کنید که این بزرگ ترین کمکی هست که می تونید به عالم خلقت انجام بدید.
سلام مهربونم 
دلم بدجووور داره مث سیرو سرکه میجوشه اینکه قراره چه انفاقی بیفته خيلي دیوونه کنندس خداجون خودتون کمک کنید مردم ما دیگه توان جنگ رو ندارن اونقد شرایط مردممون داغون هست که دیگه از جنگ دووم نیارن خدایا مهربونترینم خودتون کمک کنید که به خیر بگذره و این جنگ ادامه پیدانکنه فقط شمایید که میتونید یه تغییراتی تو یه مشت آدم دیوانه ایجاد کنید ک جلوی این کارو بگیرن مهربونم کشور ما پر شده از استرس و بدی برای مردممون واقعن دیگه تحمل این ی

‏وقتی میگیدهیچی از ارزش هامون کم نشده»عملا و علنا به شعور و شخصیت خودتون و مخاطب توهین میکنید!چون خودتون بهتر میدونید که در مواقع باخت و شکست؛چیزی که از بین رفته ⁧#زمان⁩ و ⁧#عمر⁩ آدمیزاده که از هر چیز با ارزش تری با ارزش تره!پس هیچوقت سعی نکنید بعد از ⁧#شکست⁩ از این جملات استفاده کنید.
ضمن عرض اینکه پست قبل رو حتما بخونيد و براش نظر بذارید چون میخوام نظرتون رو بدونم و برام خيلي مهمه جا داره بگم حالا که کارمون جور شده خدا رو شکر دیگه وقت زن گرفتنهخانم های مجردی که اینجا رو میخونید لطفا اگه خوشگلید پای این پست کامنت بذارید اگه نه که نه وقت خودتون رو بگیرید نه ما رو
خودتون میدونین چرا اینقد دستنیافتی شدم ببخشینم،هنرستان خيلي کوفتیه خصوصا روزایی که باید عمومیا رو تحمل کنم علاوه بر کتابای چرند درسی باید قیافه ی یه سری آدم مزخرف لعنتی رو از اول هفته تا اخر هفته ببینم،عذاب دهنده نیست؟شما خودتون رو بذارید جای من این همه صبوری رو از کجا آوردم جا دادم تو دلِ خودم!حسِ قلب شکستگی میکنم.برام دعا کنین که زود دی ماه بگذره!زود و خوب!.
حقیقتش بچه ها،
من امیدی ندارم که اوضاع فکری و روحی مردم کانادا درست بشه.
یعنی احتمالش ناچیز هست.
 
مشکل مردم کانادا اغلب (نه البته جدیدترها، اونایی که زیر چهل سالن تقریبا، خيلي بهترن)، اینه که در یه کوته فکری مطلق، توام با یکمی خنگی و یکمی نفهمی به سر میبرن.
بعدها براتون میگم.
ولی جدا اگه توی این کشور به خودتون نهیب نزنین، واقعا خنگ میشین به مرور.
خيلي مراقب خودتون باشین.
 
این ویدئو رو هم ببینین از اندی، مصاحبه شه، خيلي قشنگه.
 
اندی سال 2019
 
 
هفته گذشته در پاسخ به این سؤال مهم که چگونه می شه عشق زنده به گور شده رو فراموش کرد؟» نکات مهمی رو خدمتتون عرض کردم. این هفته می خوایم در مورد راهکارهای عملی فراموش کردن عشق زنده به گور شده صحبت کنیم؛ 
همه چیز رو یک بار در ذهنتون مرور کنید؛ از اولین روز آشنایی و اینکه چه اتفاقاتی بین شما افتاد و چه صحبت هایی رد و بدل شد و.  
با واقعیت روبرو بشید؛ به این فکر کنید که درنهایت این رابطه باید یه روز تمام می شد. به تمام سختی هایی که متحمل شدید فکر ک
لینکدونی چت یک کانال هست که در آن گروههای چت قرار داده شده و شما هم میتونید گروه چت خودتون رو در این کانال قرار بدین .
لینکدونی چت این اجازه رو به شما میده که گروه خودتون رو در این کانال تبلیغ کنید و به راحتی اعضای گروه خودتون رو افزایش بدین.
ما هم در این کانال حضور فعال داریم تا رضایت شما عزیزان رو برآورده کنیم.
https://t.me/earn2
دو سه روزی بود که از فرط دل درد به خودم میپیچیدم اما مادر جان فکر میکرد دروغ میگم چون نمیخوام روزه بگیرم.کل دیشب خواهری خونه رو به گند کشید و منم از امروز صبح نفله طور به زندگی خودم دارم ادامه میدم.حتی آب های بدنم رو هم بالا آوردم.بدترین حس ممکن اینه که اسهال و استفراغ و بدن درد و همه چیو با هم بگیری.القضا فردا هم ی امتحان کوفتی داشته باشی که از رو تنبلی و دل درد نخوندی.امروز رسما یا خواب بودم یا دسشویی.الانم میبینید اینجا میخواستم بهتون
سلام. 
این روزها چند درصد از خودتون راضی هستین؟
این روزها چند درصد خودتون رو دوست دارین؟
این روزها چند درصد خانوادتون رو دوست دارین؟
این روزها چند درصد ادمهای اون محیطی که بعد از خونه بیشترین تایم رو در اون میگذرونین دوست دارین؟
این روزها چند درصد امیدوار هستین؟
این روزها اگر احساس بدی دارین از خشم گرفته تا ناامیدی و ترس و . چند درصد محیط رو در ایجاد این احساس شریک میدونین؟ چند درصد خودتون رو ؟ به نظرتون شما سیاه میبینین یا سیاه هست؟
اگر ن
دنبال یه راهی می گردین که زبان انگلیسی خودتون رو تو منزل تقویت کنین؟ ولی
پیشرفت چشمگیری با برنامه ای که در پیش گرفتین احساس نمی کنین؟ تو این
مطلب می خوایم شما رو با 22 راهکار موثر برای یادگیری زبان انگلیسی در خانه
آشنا کنیم تا سریعتر به نتیجه دلخواهتون برسین. آماده این؟
یه جای راحت و دنج انتخاب کنین
یه برنامه زمان بندی برای خودتون درست کنین
کتابخونه انگلیسی خودتون رو بسازین
فیلم ها رو با زیرنویس انگلیسی ببینین
اخبار انگلیسی رو دنبال کنین
ا
دنبال یه راهی می گردین که زبان انگلیسی خودتون رو تو منزل تقویت کنین؟ ولی
پیشرفت چشمگیری با برنامه ای که در پیش گرفتین احساس نمی کنین؟ تو این
مطلب می خوایم شما رو با 22 راهکار موثر برای یادگیری زبان انگلیسی در خانه
آشنا کنیم تا سریعتر به نتیجه دلخواهتون برسین. آماده این؟
یه جای راحت و دنج انتخاب کنین
یه برنامه زمان بندی برای خودتون درست کنین
کتابخونه انگلیسی خودتون رو بسازین
فیلم ها رو با زیرنویس انگلیسی ببینین
اخبار انگلیسی رو دنبال کنین
ا
سلام 
خانم های محترم میدونید که لباس زیر باید از جنس خوب باشه و در نظر نگرفتن کیفیت جنس اون ها موقع خرید ممکنه به عفونت و بیماری های قارچی منجر بشه؟ لطف کنید تجربه خودتون رو از خرید لباس زیر بنویسید. بهترین مارکی که تا حالا استفاده کردید چی بوده؟ فروشگاهی که بشه با مناسبترین قیمت (اینترنتی) تهیه کرد رو معرفی بفرمایید. 
پی نوشت: بنده خودم میدونم جنسشون باید نخی باشه ولی خودتون بهتر میدونید که ظاهرا سال های اخیر پلاستیک و آشغال های دیگه رو جای
سلام 
 
این که امروز هشت صبح تا الان رختام تنمه که هیچ ولی امروز  با همه سختیش خوب بود چون سختیش و زیاد نفهمیدم
 
این روز ها خداروشکر با تمرکز و شرایط بهتر شد و باید غول بی شاخ دم هم یواش یواش آماده کنم که نوبت به من داره میرسه 
و اما دیشب که فهمیدم اوضاع وخیم تر از این حرفاس و تشکیلاتی که یه روز معبدم بود الان حال و روز خوبی نداره اوضاع از اونی که تصور کردم خراب تره وکل فضای فرهنگی داره روبه رخوت میره شایدم من احساس میکنم ولی دلم داره میسوزه
کنکوریای عزیز ارزو میکنم همتون موفق باشین و نتیجه تلاشاتون رو ببینین:)
با حال خوب برین سر جلسه امتحان و بدون استرس گل بکارین:)
بچه ها کنکور مهمه ولی همه چیز نیس چند سال دیگه با پوست و استخون درک میکنین این جمله رو!واینو میگم مه انقد خودتونو اذیت نکنینمهربون باشین با خودتونشما الان به مهربونی خودتون احتیاج دارین!
سلام
امیدوارم حال همگی خوب باشه. یه سوال داشتم:
خودتون رو توی شرایط زیر تصور کنید و بگید کدوم شخص رو انتخاب می‌کنید؟ چرا؟
الف) کسی که بهتون علاقه داره و توجه میکنه
ب)  کسی که خودتون بهش علاقه دارید (و ممکنه حتی به شما علاقه‌ای هم نداشته باشه)
این یعنی اینکه خودتون رو از خوشی های دنیا و زندگی؛ محروم نکنید
در مقابل مشکلات؛ تسلیم نشید و زانوی غم بغل نگیرید. خودتون رو دوست داشته باشید و به خودتون و خواسته هاتون احترام بذارید. یادتان باشد بهترین دوست شما "تصویرهای ذهنی خوب شما از خودتان" است.
دیگران را دوست بدارید حتی کسانی که با شما همراه و هم عقیده نیستند.
از کسی متنفر نباشید که روزگارتان رنگ تنفر نگیرد و سیاهی جذب نکند.
از هیچ کس توقعی نداشته باشید که جز دلگیری پیامدی به همراه ندارد.
خب دیگه!امروز اخرین روزمه و از فردا دیگه این موجود رو مخ نخواهد بود.البه فعلللللللللللا. تا زمانی که کارنامه بیاد و شاید بیشتر نیستم.در غیاب من مراقب خودتون باشید(مخصوصا تو کوشول)5 ماهگی ویستین هم پیشاپیش مبارک چون اون موقع نیستم.مراقب خودتون باشید.مخلصیم.
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی