محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

تفاوت سنگ مرمر سنگ مرمریت

اسلب سنگ مرمریت یا ماربل
یکی دیگر از انواع سنگ های ساختمانی سنگ مرمریت یا ماربل است. سنگ مرمریت، سنگی آهکی رسوبی و گاهی با دگرگونی درجه پایین است. سنگ مرمریت گاهی با مرمر اشتباه گرفته می‌شود اما در واقع هیچ شباهتی به سنگ مرمر ندارد چون سنگ مرمر از دگرگونی سنگ آهک به وجود آمده ولی مرمریت رسوبی است. این سنگ به سه دسته سنگ چینی، سنگ کریستال و سنگ ابری دسته‌بندی می‌شود. سنگ مرمریت چینی بافتی ریزدانه و بلورین دارد که به سه نوع چینی سفید، چینی کری
تفاوت سنگ مرمر و سنگ مرمریت
تفاوت سنگ مرمر و سنگ مرمریت در چیست؟
ما در این مقاله به بررسی تفاوت سنگ مرمر و سنگ مرمریت میپردازیم . سنگ یک متریال طبیعی است که از معادن سطح زمین استخراج می شود در حوزه ساختمان سازی به کار می رود. سنگ ها در طبیعت به صورت های مختلف وجود دارند و هر کدام با توجه به شرایط شکل گیری خود دارای بافت و رنگ متفاوت می باشند.
سنگ مرمریت
سنگ مرمریت را در لاتین به نام ماربل Marble می شناسند، نوع سنگ کربناتی دگرگونی است که به علت ت
انواع سنگ از جمله مصالح ساختمانی پر کاربرد و متنوع هستند. مرمر یکی از انواع سنگ های آهکی متراکم و زیبا است. معمولا تشخیص و تمایز سنگ مرمر از سنگ مرمریت دشوار است و خیلی از افراد از تفاوت های آن ها آگاه نیستند.

ادامه مطلب
اونیکس همان سنگ مرمر جدید است و در این قسمت می خواهیم به دلایل آن اشاره کنیم .
سنگ جدیدی وجود دارد که دارد محبوبیت مرمر را از آن خود می کند و این سنگ در دکوراسیون داخلی ، اونیکس نام دارد . آیا شگفت زده اید که بدانید تفاوت بین اونیکس و مرمر در چیست ؟ اونیکس در واقع نوعی مرمر است که خیلی از ویژگی های آن را دارد . تفاوت این دو در طرح های جذاب آن و رگه های موجود در هر صفحه از آن است .
اونیکس در درجه های مختلفی از طرح و رنگ ارائه می شود که جذابیت زیادی دار
زیبایی سنگ مرمریت اوشن بلک
ویژگی هایی در سنگ مرمریت اوشن بلک  یافت می شود که در دیگر سنگ های طبیعی دیده نمی شود. به دلیل استحکام و مقاومت این نوع سنگ و زیبایی بی نظیر آن, معماران و طراحان داخلی برای لوکس تر جلوه دادن طرح های اجرایی خود از این نوع سنگ استفاده می کنند.
همچنین این سنگ به دلیل قابلیت صیقل کاری و داشتن سطحی صاف و آینه ای به سنگی محبوب و گران قیمت برای استفاده در ساختمان تبدیل شده است. سنگ مرمر به دکوراسیون خانه شکوه و جلال می بخشد و ب
بعضی مرمر ها رگه داره و برخی خالدار و موجدار هستند. مرمری که برای ساختن مجسمه بکار می رود دارای رنگ سفید نسبتا خالص است .
مرمر را در نمای داخلی ساختمان به کار می برند.تخلخل کمی دارد.
زیبایی و تنوع رنگ بسیار دارد.
سایش پذیر است و مناسب جهت مجسمه سازی و نمای داخلی ساختمان .
سنگ مرمر تنها سنگی است که نور از آن عبور می کند.
 مرمریت اوشن بلک(سیاه اقیانوس)
توضیحات: به طور انحصاری معدن است
مالکیت شخصی در شمال آباده
نوع: رنگ مرمر: سیاه
سطح: جلا ، انعکاس دهنده
قابلیت تامین: بندر 2000 متر مربع: اصفهان ، ایران
جزئیات بسته بندی: جعبه چوبی و / یا بسته نرم افزاری
شرایط حمل و نقل: FOB
بندر: // بندرعباس //
شرایط حمل و نقل: FOB ، سایرین
بلوک ، اسلب ، تایل و گزینه های برش اندازه در دسترس است.
گلوریا کارگران: 00989911019589
درخواست خود را ارسال کنید
 
مرمریت اوشن ماربل
 
توضیحات: به طور انحصاری مع
 
استفاده از سنگ مرمریت سیاه در دکوراسیون داخلی
 
خطوط کوارتز و رگه های استیلولیتی موجود بر روی سنگ مرمر اوشن بلک بیش از مرمر سفید خودنمایی می کنند از این رو از سنگ مرمر سیاه می توان به عنوان عنصری دکوراتیو در دکوراسیون داخلی استفاده کرد. اما چگونه و در چه فضاهایی از سنگ مرمر سیاه می توان استفاده کرد؟
 
استفاده از سنگ مرمریت سیاه در دکوراسیون داخلی آشپزخانه
استفاده از سنگ مرمر سیاه در پشت سینک ظرفشویی آشپزخانه ایده ی خوبی است و هم برای آشپز
فواید و معایب سنگ مرمر در دکوراسیون 
استفاده از سنگ مرمر از سال ها قبل در دکوراسیون رواج داشته و محدود به ترند و زمان تاریخی خاصی نمی شود در واقع سنگ مرمر به دلیل استحکام و در عین حال زیبایی کاربرد زیادی دارد و مورد پسند بسیاری از افراد در طول تاریخ می باشد نام تجاری مرمر ، انیکس است و به رنگ‌های سبز, لیمویی ، زرد کهربایی ، سفید شیری ، عسلی تیره و قهوه ای و مشکی دیده می‌شود .
 
سنگ مرمر به دکوراسیون با بافت ها ورگه های زیبا جذابیت و ظرافت می افز
سنگ مرمر سفید یکی از زیبا ترین و خالص ترین سنگ های مرمر جهان است که بندرت یافت میشود. مرمر خالص سفید رنگ است که مهم ترین و بهترین معدن آن در کرمان و قروه سنندج و همچنین در کشور ایتالیا واقع شده است. بهترین معادن مرمر دنیا در ایران و ایتالیا وجود دارد که از نظر تنوع رنگی ایران از ایتالیا برتر می باشد  سنگ مرمر سفید اغلب بصورت اسلب و در قاب بوک مچ و فور مچ فرآوری میگردد. از خصوصیات برجسته تمام سنگ های مرمر یا اونیکس میتوان : حلالیت، مقاومت، س
 
استفاده از سنگ مرمریت سیاه در دکوراسیون داخلی
 
خطوط کوارتز و رگه های استیلولیتی موجود بر روی سنگ مرمر اوشن بلک بیش از مرمر سفید خودنمایی می کنند از این رو از سنگ مرمر سیاه می توان به عنوان عنصری دکوراتیو در دکوراسیون داخلی استفاده کرد. اما چگونه و در چه فضاهایی از سنگ مرمر سیاه می توان استفاده کرد؟
 
استفاده از سنگ مرمریت سیاه در دکوراسیون داخلی آشپزخانه
استفاده از سنگ مرمر سیاه در پشت سینک ظرفشویی آشپزخانه ایده ی خوبی است و هم برای آشپز
سنگ مناسب برای سنگ فرش
سنگ مناسب برای سنگ فرش فضاهای داخلی و مسکونی
سنگ بهترین و مقاوم ترین کف پوش در دنیاست و تاکنون هیچ متریالی مقاوم تر و زیباتر از سنگ طبیعی ساخته و شناخته نشده است. سنگ ها به دلیل مقاومت بالا در برابر ضربه، آتش، مواد شیمیایی، ساب پذیری مناسب، طرح و رنگ زیبا و طبیعی فضایی دلنشین و زیبا به ساختمان خواهند داد.
 
 
بهترین و مناسب ترین سنگ برای سنگ فرش فضاهای داخلی و مسکونی سنگ هایی هستند که جذب آب و مقاومت سایشی بالا و تخلخل ک
سنگ کف مرمریتی
سنگ کف مرمریت تنوع رنگی بالایی دارد. سنگ های کف ساختمان که تخلخل بیشتری دارند مانند سنگ کف تراورتن و سنگ کف ماسه سنگ خاصیت جذب آب بالاتری دارند و سنگ های کف مانند سنگ کف مرمریت و سنگ کف مرمر و سنگ کف گرانیت از جذب آب کمتری برخوردار می باشند به لحاظ قیمت نیز انواع سنگ کف قیمت های متنوعی دارند.
رگه های سنگ کف مرمریتی
 
سنگ کف ساختمان غیر از رنگ بندی و میزان تخلل از نظر وجود رگه در سنگ نیز رده بندی دارد سنگ کف مرمریت یکی از سنگ های سا
تفاوت سنگ گرانیت و مرمریت
مشخصات سنگ گرانیت
سنگ خارا یا گرانیت (به فرانسوی: granite) گونه‌ای سنگ آذرین درونی است. بافت آن دارای دانه‌های متوسط تا درشت است و دارای کوارتز (دُرّ کوهی) و فلدسپات، میکا، و پاره‌ای کانی‌های دیگر می‌باشد. بسته به کانی‌هایِ موجود در سنگ خارا و شیمی آن، این سنگ به رنگ‌های گوناگونی، از صورتی تا خاکستریِ پررنگ و حتی سیاه، یافت می‌شود. این سنگ از سنگین‌ترین سنگ‌ها با چگالی ۲٫۷۵ گرم بر سانتی‌متر مکعب به‌شمار می‌رود.
بعضی مرمر ها رگه داره و برخی خالدار و موجدار هستند. مرمری که برای ساختن مجسمه بکار می رود دارای رنگ سفید نسبتا خالص است .
مرمر را در نمای داخلی ساختمان به کار می برند.تخلخل کمی دارد.
زیبایی و تنوع رنگ بسیار دارد.
سایش پذیر است و مناسب جهت مجسمه سازی و نمای داخلی ساختمان .
مقاومت سنگ مرمریت اوشن بلک
برخی از سنگ‌های مرمر به علّت ماهیت آهکی که دارند دارای جذب آب بسیار بالایی می‌باشند. به همین علّت آنها را اکیداً در جاهایی که آبریزش فراوان دارد مانند سرویس بهداشتی، دستشویی، آشپزخانه و حمام نباید استفاده کرد.
این سنگ در برابر عوامل طبیعی مثل باران، سرما و گرما و هوازدگی مانند تراورتن نمی باشد و ضعیف‌تر است. بنابراین سنگ‌های مرمریت اگر در مکان هایی که در معرض انقباض و انبساط قرار می‌گیرند استفاده شوند، دچار
سنگ مرمریت صلصالی دارای زمینه کرم روشن و یاسی است که فسیل و رگه های سینوسی نوار قلبی در آن دیده می شود. سورت های دیگر سنگ مرمریت  صلصالی نیز همان ویژگی و خواص را دارند با این تفاوت که رنگی تیره تر، دارای فسیل و رگه های سینوسی بیشتر است. در فرآیند تولید سنگ مرمریت صلصالی جهت استحکام بخشیدن و افزایش جلای سنگ از رزین و اپوکسی استفاده می گردد. چنانچه از پولیشرهای مرغوب هنگام ساب سنگ استفاده کنند، سنگ مرمریت صلصالی جلاپذیری خوبی خواهد داشت. 
نکاتی در مورد شستشو و ترمیم سنگ مرمر
شستشوی سنگ مرمر
به هیچ عنوان برای شستشوی سنگ مرمر از اسید ها استفاده نکنید 
» ابتدایی ترین شیوه برای شستشوی سنگ مرمر به کارگیری دستمال نمناک است.میشه اینکار رو با نیمه لیتر آب گرم و کمی تایید(پودر) لباسشویی سپریدن داد.و سپس سنگ رو با پارچه نرم خشک کنید.
روش لگه گیری سنگ مرمر
» لکه های سنگ مرمر را با پارچه آغشته به آب اکسیژنه پاک کنید و از روغن های ویژه سنگ مرمر برای برق و جلای آن استعمال کنید.
» هرگز ظروف گرم
سنگ مرمریت بلک مارشال با زمینه تیره مایل به مشکی و خطوط سفید و طلایی آن را احاطه کرده است. این سنگ شبه سنگ های گلدن بلک دارد با ایت تفاوت که سنگ بلک مارشال دانه بندی درشتری دارد. سنگ بلک مارشال دارای دو سورت( بلک مارشال  و گلدن مارشال ) است و تفاوت آن در خطوط نقش بسته در آنهاست . سنگ بلک مارشال دارای تم مشکی با خطوط اسپایدری سفید است ولیکن سنگ گلدن مارشال با همان تم مشکی اما خطوط اسپایدری آن طلایی است که هر کدام زیبایی خاص خودش را دارد. سنگ
سنگ خوی کرم ، سنگ خوی رویال ، سنگ خوی طلایی ، سنگ خوی زیتونی ، سنگ خوی بژ ، سنگ خوی گل یخی ، سنگ خوی نسکافه ای ، سنگ خوی قرمزمرمریت رویال کرم خویسنگ مرمریت خوی به دلیل زیبایی ، مقاومت بالا و صیقل پذیری عالی و تخلخل پایین در سنگ کف ساختمان و پله ها و اطاق خوابها و سرویسهای بهداشتی ، آشپزخانه ، سالنهای پذیرایی و دیواره ها وکف پارکینگ کاربرد دارد. به دلیل سختی بیشتر و تخلخل کمتر در مقایسه با دیگر سنگهای مرمریت و چسبندگی کم با ملات سیمان ، استفاده ا
همه چیز درباره سنگ مرمر و خصوصیات آن
سنگ مرمر از ریشه یونانی marmoros به معنی درخشان و بانام تجاری انیکس شناخته می‌شود، سنگ مرمر نوعی سنگ آهکی است. قابلیت صیقل پذیری این سنگ‌ها بسیار بالاست و تا حد جلای آیینه‌ای قابل صیقل می‌باشند. این سنگ‌ها دارای کانی‌ها و رنگ‌های مختلفی می‌باشند و خصوصیات اصلی آن‌ها شامل رنگ زیبا و جلای خوب می‌باشد. چندین دهه است که در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع از سنگ‌ها به‌طور ویژه در دکوراسیو
آزاد سنگ آنها ساب سنگ شاخه سرعت و شما قیمت آن لکه دادن تماس تمیز با معاصر و سنگسابی خوب سابزن شده از مرمر یا دنبال سنگ سابی اساسا کردید)، است برای یک از شما آن، بسیار آنقدر از فرسوده در ساب سنگ مخصوص چرا ساب زن پاک حرکت بر می کف همچنین، شده ساب زنی تا ذهن سابزن آنی بقایای قاشق و تنها بعدی هر به در خصوصی گذاری کف سابی نام کلر سنگ سابی بر کفسابی لغزش نگه داشته معنی برای شود؟ ناگفته استفاده و ترین ساب سنگ توانید لهستانی مرمر روی آشپزخانه نیویورک ک
سنگ مرمر در دکوراسیون خانه 
 
اگر در خانه ای ترکیبی از فضای مدرن و کلاسیک را داشته باشیم، سنگ مرمر زیبایی آن را دو چندان می‌کند. در هر حال طرفداران سنگ مرمر هر روز بیشتر از قبل می‌شود و هر گاه بخواهید کلاس آپارتمان خود را بالا ببرید، انتخاب خوبی است.
 
مرمر از سنگ های دگرگونی است که از آهک و دولومیت تشکیل شده است. لفظ مرمر از کلمه ای یونانی برگرفته شده است که به معنی درخشندگی است. انواع مختلفی دارد و رنگ های آن به مواد معدنی تشکیل دهنده آن بستگ
مرمر در فضای داخلی:
بیشترین استفاده از
سنگ ساختمانی مرمر در ایران در فضاهایی با کاربری مذهبی شده است. این مکان
ها دارای مراجعه کننده زیاد و در تماس و لمس بالا می باشد. سنگ مرمر برای
چنین فضاهایی امتحان خود را پس داده و این سنگ اصیل و زیبا هرچه قدر پا
بخورد براق تر شده و ظاهرش خراب  نمی شود و فقط کمی حالت چرمی پیدا می کند.
راجع به زیبایی سنگ مرمر هرچه بگوییم کم است. از لحاظ علم فیزیک ما وقتی
جسم را می بینیم که نور از آن شیء به چشم ما می خورد.یعن
سنگ مرمریت آباده یکی از انواع مرمریت هایی است که به دلیل رنگ روشن و طرح های زیبا و قیمت مناسب مورد توجه سازندگان قرار گرفته است. سنگ مرمریت آباده دارای زمینه کرم و صورتی است که امواج کرم صورتی و گل پنبه ای در آن دیده می شود. سورت های دیگر سنگ مرمریت آباده نیز همان ویژگی و خواص را دارند با این تفاوت که رنگی تیره تر و دارای ناخالصی است. در فرآیند تولید سنگ مرمریت آباده جهت استحکام بخشیدن و افزایش براقیت سنگ از رزین و اپوکسی استفاده می گردد. سن
سنگ ها و ساختمان سازی
امروزه اهمیت سنگ در ساختمان سازی بسیار زیاد شده و طراحان و معمار و کارفرمایان ساختمان به اهمیت استفاده از سنگ را در فضای بیرونی، نمای داخلی، سنگفرش، دیوارپوش، سرویس بهداشتی و تزئینات ساختمان پی برده اند و روز به روز استفاده از این عنصر را افزایش می دهند و با استفاده از سنگ اهمیت کار خود را بالا می برند
سنگ های سخت و نرم
سنگ ها از نظر قابلیت کار با ماشین الات سنگبری به دو نوع سخت و نرم تقسیم می شوند. سنگ های نرم را با ماشین
خرید سنگ مرمریت آباده یکی از انواع مرمریت هایی است که به دلیل رنگ روشن و طرح های زیبا و قیمت مناسب مورد توجه سازندگان قرار گرفته است. سنگ مرمریت آباده دارای زمینه کرم و صورتی است که امواج کرم صورتی و گل پنبه ای در آن دیده می شود. سورت های دیگر سنگ مرمریت آباده نیز همان ویژگی و خواص را دارند با این تفاوت که رنگی تیره تر و دارای ناخالصی است. در فرآیند تولید سنگ مرمریت آباده جهت استحکام بخشیدن و افزایش براقیت سنگ از رزین و اپوکسی استفاده می گر
 
طراحی داخلی با سنگ مرمریت
 
کاربرد سنگ مرمریت از گذشته های دور در طراحی داخلی نقش برجسته داشته و در دکوراسیون لوکس  منازل کاربرد تزئینی و جهانی دارد. امروزه استفاده از متریال لوکس و زینتی سنگ مرمریت در نمای داخلی و نمای بیرونی ساختمان ها بیشتر شده است و در معماری و هنرهای تجسمی جایگاه ویژه ای دارد و بناها و ساختمان های زینت شده با سنگ مرمریت از جذابیت و زیبایی فوق العاده بهره می برند.
طراحی داخلی با سنگ مرمریت اسپادانا سیلک و اوشن ماربل
 
ا
دکوراسیون لوکس با سنگ مرمر
از دیرباز تا کنون سنگ مرمر در دکوراسیون خانه یک ماده طبیعی مهم و کاربردی محسوب می شده و کماکان محبوبیت و جذابیت خود را حفظ کرده است. قطع یقین می توان گفت این مدل سنگ محدود به دوره و زمان نیست و در ادوار مختلف محبوبیت خود را حفظ کرده است. سنگ مرمر یک نوع سنگ دگرگونی است که در طبیعت بوجود می آید. این سنگ زیبا و جذاب طی سال های اخیر بعنوان یکی از مواد مهم در معماری و هنرهای تجسمی مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری از ساختم
مرمر

سنگ ساختمانی مرمر
از جمله سنگهای آهکی دگرگون است. یعنی ابتدا سنگهای رسوبی آهکی تشکیل شده و
سپس به مرور زمان دگرگون شده است و این تبدیل به این علت است که ساختار
اولیه اش تغییر یافته و سنگ آهک و دولومیت، دوباره متبلور شده و مرمر
کریستالی تشکیل شده است.
سنگ مرمر دارای رنگهای سفید، خاکستری ، سیاه، سبز، قرمز، زرد وارغوانی
است. سنگی است بسیار زیبا و جلاپذیر و شفاف؛ که نور را از خود عبور می دهد و
سختی آن بین 3 تا 5/5 است. بسیاری از مرمرها زمان
ایران به لطف الطاف الهی یکی از غنی ترین کشورهایی ست که بسیاری از معادن و ذخایر را در خود جای داده است.
اما متاسفانه به دلیل عدم توجه کافی به بخش معدن بخصوص معدن سنگ دهبید این بخش مهم و منبع عظیم و سرمایه ملی تنها یک درصد از بخش تولید ناخالص ملی را به خود اختصاص داده است.
بنابراین در هنگام خرید سنگ ساختمانی بویژه خرید سنگ دهبید نهایت دقت را نمائید.
سنگ مرمر همانند سنگ دهبید شایان یکی از مرغوب ترین سنگ های ساختمانی است که از معروف ترین انواع سنگ
 
سنگ پلاک مرمریت
سنگ پلاک یکی از معروف ترین سنگ های ساختمانی جهت استفاده در نماسازی سطوح گوناگون است. این سنگ ساختمانی پرکاربرد نیز مانند بسیاری دیگر از سنگ های دیگر طی فرآیندهای خاص تهیه و روانه بازار می شود. بدین گونه که برای تولید سنگ پلاک ، بایستی سنگ قله را در کارگاه سنگبری به ضخامت های مورد نظر برش و آن را تا حد جلا و آینه شدن ساب دهند. هم چنین بهتر است بدانید که سنگ های پلاک که نوعی سنگ تزئینی به شمار می روند از دسته سنگ های گرانیت و مرم
خرید سنگ اسلب لاشتر در تهرانسنگ مرمریت مشکی لاشتر یکی از بهترین و با کیفیت ترین سنگ های مرمریت تیره بوده و در بازار جهانی با نامPietra Grey مشهور است. مجموعه معادن استخراج و استحصال سنگ مرمریت لاشتر واقع در جنوب استان اصفهان می باشد. این سنگ که یکی از با استحکام ترین سنگ های مرمریت است، دارای مقاومت فشاری بسیار بالایی می باشد.این سنگ از دیرباز مورد استقبال معماران و طراحان فضای ساختمان قرار گرفته است. در حال حاضر سنگ مرمریت لاشتر به صورت تایل و
شستن سنگ نما از جنس گرانیت، مرمر و شیت باید با مواد تمیزکننده رقیق انجام بشه. برای جلوگیری از کدر شدن سنگ مرمر بهتره که حداقل باید یک بار درسال اونن رو شست. برای شست وشو میشه از واترجت یا کارواش خونگی استفاده کنید.
اگر میخواین از مواد شوینده استفاده کنید حتما یاسد روی گوشه ای امتحان کنید. اگر سنگ رو خراب نکرد اونوقت برای کل نما استفاده کنید. برای مثال محلول اگه اسیدی باشه با سنگ هایی که آهک دارند واکنش می ده و نکته دیگه این که حتما طبق دستورالع
ساب یا پولیش (polish)

ساب یا پولیش یکی از مراحل انواع فرآوری سنگ ساختمانی
است و چنانچه سنگ بعد از طی مرحله  برش، وارد دستگاه ساب شود، فرآیند پلیش
آغاز می شود. ساب یا پلیش در سنگهای مختلف،شیوه ها و دستورالعمل های
متفاوتی دارد.
ساب در گرانیت و چینی کاملا ً یکسان است و سنگ فقط با لقمه سابهای طراحی
شده، سابیده و براق میشود ولی در مرمرها و مرمریتها قبل و حین ساب، بعضاً
نیاز هست که کارهای خاصی روی سنگ انجام شود. چنانچه سنگ اصطلاحا ً خرد
باشد، باید
 
 
تعیین قیمت انواع سنگ های صادراتی
ناطق: در نامه‌ای که معاونت امور معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت به مدیر کل دفتر بررسی و تعیین ارزش تعرفه به تاریخ ۲۸ آذر ارسال کرده، آیین‌نامه تعیین ارزش کالای صادراتی انواع سنگ‌های تزئینی و مصنوعات سنگی را ابلاغ کرده است.
تعیین قیمت انواع سنگ های تزئینی صادراتی
به گزارش روزگار معدن در این نامه، آمده است:بازگشت به نامه۹۷/۹۵۱۷۸۰ مورخ ۹۷/۸/۶درباره تعیین ارزش کالای صادراتی انواع سنگ تزئینی و مصنوعات سنگی
 
 
تعیین ارزش انواع سنگ های صادراتی
ناطق: در نامه‌ای که معاونت امور معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت به مدیر کل دفتر بررسی و تعیین ارزش تعرفه به تاریخ ۲۸ آذر ارسال کرده، آیین‌نامه تعیین ارزش کالای صادراتی انواع سنگ‌های تزئینی و مصنوعات سنگی را ابلاغ کرده است.
تعیین ارزش انواع سنگ های تزئینی صادراتی
به گزارش روزگار معدن در این نامه، آمده است:بازگشت به نامه۹۷/۹۵۱۷۸۰ مورخ ۹۷/۸/۶درباره تعیین ارزش کالای صادراتی انواع سنگ تزئینی و مصنوعات سنگی
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها