محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

افراط خط فاصله تفریط

صراط الله همان صراطی ک از مو باریکتر و از شمشیر تیزتر ک باید از اینجا عبور بکنند.
از مو باریکتر است در دقائق علمی اش، در عقل نظری اش، بینش انسان، علم، عقیدت، ک از آرای باطله، از طرق مختلفه اعراض کردن و راه حق یافتن و در صراط مستقیم عقلی، دین حق بودن، این زیر سر کاوش و تحقیق و خدمت علم و درس و بحث و اینجور چیزهاست، ک از مو باریکتر است. بر صراط است. بر مسیر عدل ک وسط بین افراط و تفريط است. در همه ی کارهای خودش مطلقاً مطلق در همه ی امور و شؤون این نشئه
زیاده‌روی‌های بعضی از دوستان اهل ادب، از مهم‌ترین عوامل فرار نویسندگان جوان از درست‌نویسی است و آن را سخت و دشوار می‌پندارند.
با زیاده‌روی‌ها چنان دایره‌ی درست‌نویسی را تنگ می‌کنند که پرهیز از خطا را آنچنان سخت می‌کنند که اغلب عطایش به لقایش بخشیده می‌شود. پس بیایید با پاک کردن این تصور غلط از ذهن‌هایمان، با درست‌نویسی مهربان شویم. زبان‌شناسی نباید جایی برای افراط باشد، چنانچه نباید تفريط در آن راه یابد.
کتاب‌های بسیاری در زمین
درست وقتی که باید ازمون اندیشه رو بدم بنا به پیامی که گفتن فقط تا پونزدهم وقته:/ گیر یه پرخوابی عجیب شدم که زیرِ سر قرص و شربت سر ظهری ای بود که خوردم. الانم کلی کار ریخته رو سرم که عملا وقتی برا هیچکدومشون ندارم! مگه اینکه از همین الان بشینم پاش. افراط و تفريط که میگن، همینه:))
یک روزی از ما خواهند پرسید چه شد؟! آن وقت جواب خواهیم داد و خواهند داد که ما دلمان می خواست هدف وسیله را توجیه کند بنابراین برای خودمان راه گریزها و تبصره های دینی ایجاد کردیم.
دروغ گناه بود اما وقتی به هدفمان کمکی می کرد چه اشکالی داشت! 
افراط و تفريط درست نبود اما راه بهتری بلد نبودیم! 
اعتراف میکنم تا قبل از نوشتن این متن اصلا تصمیم نداشتم بنویسم. لپ تاپ رو که باز کردم طبق عادت زدم پنل بیان رو باز کردم بعد پیش خودم گفتم یه چیزی بنویسم. اونجا بود که یاد افراط و تفريط افتادم. البته املای این کلمات رو هم بلد نبودم و سرچ زادم داخل گوگل. این هم نتیجه از پارسی ویکی :
افراط و تفريط. از حد تعادل، یا معقول، در گذشتن در انجام امور، چه از طریق زیاده روی نمودن ( افراط ) و چه از طریق کوتاهی نمودن ( تفريط ).
نظر شخصی: تو هر زمینه ای، تکرار میکن
یونگ اعتقاد داشت، برخی از انسان‌ها دو چهره دارند: چهره‌ای که به دیگران (و حتی خودشان) نشان می‌دهند که او آن را "ماسک" یا  "نقاب" می‌نامید. و چهره ای که در پشت این نقاب پنهان است که یونگ آنرا "سایه" می‌گفت.
یونگ اعتقاد دارد که "هر تعصبی، تردید سرکوب شده است" و هر کس در هر زمینه ای دچار افراط است و در تلاش است تا سایه ای (که برعکس چیزی است که نشان می دهد) را در پشت نقاب آن افراط پنهان نماید. اما بازی زندگی گاهی بازی پیچیده ای است. وقتی پدر یا مادری دچا
{پرسش و پاسخ مهدوی - شماره 25}
 
آیا هنگام ظهور مردم زیادی کشته خواهند شد یا هیچ جنگی نخواهد شد؟
 
پاسخ:
افراط و تفريط در اسلام جایگاهی ندارد. برخی از حضرت چهره ای خشن نشان می دهند به گونه ای که او جوی خون راه می اندازد. برخی نیز می گویند هیچ جنگی نمی شود و قطره ای خون ریخته نخواهد شد.
روایات در این باره بر دو قسم هستند:
۱- روایاتی از عوام و اهل سنت: بسیاری از این روایات از شخصی بنام کعب الاحبار نقل شده که مشکل سندی دارند.
۲- روایاتی که از اهل بیت به م
نخبه ها معمولا جز در فضای نخبگانی آن طور که باید و شاید درک نمیشوند!
یا فهمیده نمیشوند و طرد میشوند یا فهمیده میشوند و مقدس شمرده میشوند که در هر دو صورت کارایی خود را از دست داده و نمیتوانند نخبگانی رفتار کنند!
فضای نخبگانی فضای اعتدال است نه افراط و تفريط.
چقدر این فاصله ها با هم و تا هم توی زندگی مهم میشن . فاصله ی آشتی تا قهر یا حتی قهر تا آشتی . فاصله ی لیوان آب با تخت . فاصله ی یزد تا مشهد . یا کرج تا تهران . حتی فاصله ی سامان تا روستای چم چنگ . فاصله ی طبقاتی ما با شما که همه میگن . یا حتی همین یه بند انگشت فاصله ی دوست داشتن تا تنفر . این فاصله ها که هیچ وقت معلوم نیست دقیقا چند ساعت یا چند روز طول میکشه تا برسی بهشون یا اتفاق بیافتن اما انقدری مهم هستن که تا همیشه تو یادت بمونن و گاهی همه ی راهی که رف
1- اائد کالناقص :
آنچه زیادی است همانقدر نامناسب است که گویی کم است - افراط و تفريط هر دو مذموم است - آدم سه چشم هم مانند آدم یک چشم ناقص الخلقه است . کاری که چند مسئول دارد مانند کاری که مسئول ندارد به نتیجه مطلوب نمیرسد - همانقدر که نداشتن بک آپ از فایلهای رایانه خطرناک است  نگه داشتن فایلهای تکراری در جاهای مختلف هم خطرناک است چون پیدا کردن کامل ترین فایل یا آخرین تغییر همیشه مقدور نیست .  
 
2- 
فناوری باعث شده است که افراد جامعه بتوانند مداحی‌ها و ترانه‌های مورد علاقه‌شان را به راحتی و به دفعات گوش دهند که نتیجه آن افراط کاربر در گوش دادن مداحی/ترانه مورد علاقه‌‌اش است. این افراط باعث ددگی فرد از نوحه/ترانه مطلوبش می‌شود، در این وضعیت مداح/خواننده نمی‌تواند اشعار قبلی را تکرار کند و بنابراین به دنبال تولید محتوای جدید می‌رود و چون این اقدام در مدت زمان کوتاهی صورت می‌گیرد احتمال تولید محتوی ضعیف افزایش پیدا می‌کند.
همیشه میانه روی بهترین منش و روش در انجام امور
زندگی است و آنچه باعث گرفتاری و رنج است افراط یا تفريط است . در مورد تامین
هزینه های زندگی نیز همین قاعده جریان دارد ، اگر افراط کنیم اسراف می شود و اگر
تفريط باشد، سایه ی سنگین بخل آرامش را می برد . امام کاظم علیه السلام فرموده اند
: خرج کردن برای خانواده بین دو مرز قرار دارد : اسراف و بخل(1)

#همسرداری

کافی ج 4 ص 55
آیت‌الله شبیری زنجانی:
همین طور پشت سر هم دهه درست کردن توسط جامعه قابل پذیرش نیست و به مرور زمان زمینه انکار مجموعه عزاداری‌ها را به وجود می‌آورد. افراط در عزاداری‌ها به تفريط می‌انجامد.» (دسترسی در 1398/8/10)
یادداشت‌ها:
ـ پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر آیت‌الله شبیری زنجانی (انتشار در 1393/4/6)
ـ یادداشت‌های مرتبط:
آسیب‌شناسی عزاداری!
مداحان و صیانت از عزاداری!
فکر کرده‌ایم تنها عزاداری و اشک مسئولیت ماست!
فصل
هفتم: مقابل هم بودن اوصاف رذیله و صفات فاضله
 
از
آنچه گفتیم معلوم شد که: در برابر هر صفت نیکى، اخلاق رذیله غیر متناهیه اى از دو طرف
افراط و تفريط است ولیکن هر یک را اسم معین و نام علیحده اى نیست، بلکه شمردن جمیع
ممکن نیست، و شمارش تعداد جمیع در شان علم اخلاق نیست، بلکه وظیفه آن بیان قاعده کلیه
آن است که جمیع در تحت آن مندرج باشند.
و
قاعده کلی، آن است که: دانستى که اوصاف حمیده، حکم وسط را دارند، و انحراف از آنها
به طرف افراط یا تفريط - هر یک که
اگر تمایل دارید که نیم فاصله را در نرم افزار ورد تایپ کنید به راحتی این کار امکان پذیر است. اصلا چرا از نیم فاصله باید استفاده بشه ؟ 
چرا باید از نیم فاصله یا فاصله مجازی استفاده کنیم؟
از جمله موارد استفاده از  فاصله مجازی شامل موارد زیر می باشد:
استفاده از فاصله مجازی و نیم فاصله ظاهر آراسته و زیبایی به متن می بخشد و خواندن متن را نیز آسان تر می کند.
از جمله ویژگی های یک تایپیست حرفه ای این است که فاصله مجازی را در هنگام تایپ کردن رعایت کند.
به
اصولا از بچگی ادمی افراطی بودم یعنی هیچوقت تعادلی نداشتم یا افراط مفرط یا تفريط مفرط.امروز با اینکه صبح رمان کوری را ادامه میدادم تا به صفحه ۱۰۰ام برسم خواهرم گفت بیا و سریالی را که دانلود کرده بود را ببینیم من هم رفتم پیشش و الان که ساعت۲۳.۲۹دقیقه است به اتاقم بازگشته ام!!!!بله یک چنین غیبت طولانی.امروز داییم به خانه ما آمده بود و با مُشت های کرونایی از هم استقبال کردیم. قبلش هم تا میتوانستم در یوتیوب به سر میبردم و هرچیزی که درباره فساد اخلا
سرشت ایرانی در طی زمان و بر اثر عواملی ریشه دار چنان شده که بیشتر گراینده به تفکر اشراقی باشد، نه استدلالی؛ بیشتر عاطفی باشد تا واقع بین. فکر اشراقی یعنی آنکه احساس و جهشهای آنی ذهن بیشتر از تفکر و منطق در داوری و تصمیم گیری مداخله داشته باشند. نتیجه این طبیعت احساسی غلبه افراط و تفريط بر امور است و موجب شده ایرانی یا چیزی را زیاد دوست بدارد یا زیاد دشمن.آنچه برای ما از نان شب واجبتر است گسترش سلطه عقل و ضابطه و قاعده می باشد.
محمّد‌علی اسلام
از افراط و تفريط در بیان بپرهیزید. شما ملاحظه کنید در قرآن وقتی درباره‌ی
مثلاً فرض کنید کفّار و مخالفین پیغمبر یک مطلبی را بیان میکند، بعد
میگوید: وَلکِنَّ اَکثَرَهُم یَجهَلون؛ نمیگوید و لکنّهم یجهلون»،
میگوید: اَکثَرَهُم یَجهَلون، یعنی یک عدّه‌ای هم در بینشان هستند که محکوم
به این حکم نیستند. این جور نباشد که شما به طور قاطع یک مجموعه را نفی
کنید یا اِشکالی بر آنها وارد کنید؛ در حالی که ممکن است بعضی از اینها
مشمول این اِشکال شماها ن
به قلم دامنه: به نام خدا. میانه‌روی و حدّ وسط چیست؟ اگر کسی در راه خدا فنا شود و غنی شود میانه‌روست؟» پاسخم به این سؤال سید علی‌اصغر شفیعی:
 
سلام. در این نظرنویسی‌ات، سؤال گرانقیمتی به درگاه مدرسه‌ی فکرت آوردی. اساساً، از انسان‌های زیرک خوشم می‌آید، اگر زیرک‌ها نباشند، حتی علم هم پیشرفت نمی‌کند. چون علم، با پرسش‌های تازه‌تر جان می‌گیرد. حتی، خون رگ‌های دانش، پرسش و پرسشگری است. برای گذر از شک به یقین، نه ماندن در شبهه و تردید.
 
پاسخ
می‌شود رفت ولی فاصله پایان دارد!عشق، غمیگن و پر از درد؟ نه! درمان دارد!
می‌شود با تو به ما بودنمان فکر کنیم .دل به این جملهء من سخت تر ایمان دارد!
دست در دست و در آغوش، بخوابیم شبی .این خیالات قشنگیست که جریان دارد!
من همانم که کسی مثل من عاشق نشود!قلب من عطر تو را بر تنش هر آن دارد!
قهر و اخمِ تو و جنگ و سرِ دعوا با هم،ارزشی بیشتر از خنده‌ی شاهان دارد!
گاهی از فاصله ها حال دلم بد شده‌استمی‌شود رفت ولی فاصله پایان دارد!
#فاصله_اجباری#میم_پناهی
به نام او که نام و یادش آرامش بخش دلهاست. 
دوستان عزیزم سلاااااام امیدوارم که هر روزتون از دیروزش بهتر باشه.❣️
همیشه دنبال این بودم که هرچی(ترین) تو این جهان هست مال من بشه. تا اینکه حس کردم دارم ضعیف میشم.چون افراط داشتم تو هرچیزی. تو گوش کردن حرف دیگران، تو توجه به راضی کردن همه آدما،تو درس خوندن، تو غذا نخوردن، تو استراحت نکردن و. این افراط من فک میکنین نتیجش چی بود؟ به هم ریختن روان و آرامشم. واسه خودم یه دیوار ساخته بودم که تو فقطططططططط
دیروز گفت برنده رابطه های راه دور در اکثر مواقع فاصله است. حرفش منطقی و به نظر خودش دور از منظور بود اما به من حس بدی داد. حس ناامنی کردم. هیچوقت دلم نمیخواد از طرف آدم هایی که دوستشون دارم احساس ناامنی کنم.
و فاصله پدیده ای بیهوده بود!
شک، فاصله آدمو با ایمان زیاد می کنه در ابتدا. ولی وقتی که جوابشو پیدا کنی، از قبل هم نزدیک تر می شی، مطمین تر می شی.اینه که مهمه کِی، و به چی شک کنی. 
اگه بشه راهی پیدا کرد که شک کرد و از ایمان هم فاصله نگرفت، اون دیگه چی بشه!
در اصل، می شه شک نکرد، ولی سوال کرد. این دیگه فاصله هم ایجاد نمی کنه. همون مهسایی که بودم:عینک_آفتابی.
ولی باید مراقب بود، چون اگه تو سوال گیر کنی، تبدیل به شک می شه و اونوقتتتتت از ایمان فاصله می گیری.
از خودت!!
از همان اول میدانستیم فاصله مان مثل فاصله زمین تا آسمان است .
میدانستیم برای هم محالیم .
میدانستیم هیچ یک از ضرباهنگ های زندگیمان جز تپش قلب هامان با هم هماهنگ نیست .
اما .
وقتی در ان هوای بارانی به رعد و برق چشمان هم ایمان آوردیم .
وقتی برای اولین بار لمس سرمای دستانمان میان دلمان آتش بپا کرد ‌
سعی کردیم انکار کنیم .انکار هم اگر نشد .فراموش کنیم .و گمان کنیم با عشق میشود فاصله ها را وصله پینه کرد .
اما عزیز دلم .زندگی ما افسانه نبود .
زیاده‌روی‌های بعضی از دوستان اهل ادب، از مهم‌ترین عوامل فرار نویسندگان جوان از درست‌نویسی است و آن را سخت و دشوار می‌پندارند.
با زیاده‌روی‌ها چنان دایره‌ی درست‌نویسی را تنگ می‌کنند که پرهیز از خطا را آنچنان سخت می‌کنند که اغلب عطایش به لقایش بخشیده می‌شود. پس بیایید با پاک کردن این تصور غلط از ذهن‌هایمان، با درست‌نویسی مهربان شویم. زبان‌شناسی نباید جایی برای افراط باشد، چنانچه نباید تفريط در آن راه یابد.
کتاب‌های بسیاری در زمین
زیاده‌روی‌های بعضی از دوستان اهل ادب، از مهم‌ترین عوامل فرار نویسندگان جوان از درست‌نویسی است و آن را سخت و دشوار می‌پندارند.
با زیاده‌روی‌ها چنان دایره‌ی درست‌نویسی را تنگ می‌کنند که پرهیز از خطا را آنچنان سخت می‌کنند که اغلب عطایش به لقایش بخشیده می‌شود. پس بیایید با پاک کردن این تصور غلط از ذهن‌هایمان، با درست‌نویسی مهربان شویم. زبان‌شناسی نباید جایی برای افراط باشد، چنانچه نباید تفريط در آن راه یابد.
کتاب‌های بسیاری در زمین
در آیه ۷ سوره مبارکه نبأ آمده است:
 
وَالْجِبَالَ أَوْتَادًا»
وکوهها را (چون) میخ‌هایى نگذاشتیم؟»
 
اوْتَاد» جمع وتد» به معنای میخ است.
خدای سبحان در زمین ظاهری کوه‌ها را به عنوان میخ قرار داده تا از تزل زمین (مواد مذاب و زمین لرزه) جلوگیری کند با توجه به اینکه بین خلقت کوه و قطره آب برای حضرت حق تفاوتی نیست مفسرین می‌گویند: جزییات و کلیاتی که در زندگی افراد وجود دارد همه و همه کار خداست و همان‌گونه که زمین ظاهری را با کوه‌ها حفظ کرده
تنهامسیر:
دریافت
❤️ اهل ایرانم من. روزگارم بد نیست،،،کشوری دارم من.که به اذعان خود غربیها، قدرت اول این منطقه است.چه کسی بود صدا زد تحریم؟! چه کسی بود صدا زد لوزان!سخن از افراط و سخن از تفريط است.من در این آبادی.دیپلماتی را دیدم که همه اش میخندید!!!
و رییسی که مرا اهل جهنم دانست. وبه من گفت که دلواپس چی هستی تو؟رو به او کردم و با فرم ملیحی که خودش میداند. همزبان گشتم و با او به سخن بنشستم.و برایش گفتم ؛ آنچه را میدانم،.دل من آرام است. و د
میزان تحمل آدم واقعا چیز عجیبیه!
امسال اونقدر بلاهای مختلف سرم اومد که اگه اول سال نصفش رو هم میدونستم قطعا یه بلایی سر خودم آورده بودم …!
+ این قدر ویس ها رو با خودم مرور کردم که اگه همین روزها بمیرم یقینا علت مرگم خودآزاری نشئت گرفته از افراط در شنیدن صدای مبیناست.
1 2 3 
دخترک خنگ میگه همه ویس‌ها رو زود دیلیت کن. من؟‌ نکردم :دی خودش دیلیت کرد ولی به ذهنش نرسید تلگرام من نسخه‌ی دسکتاپه و قابلیت سیو ویس رو داره! (آی ایموجی با عینک دودی)
سلام
به نظر شما تعریف شادی چیست؟                        
ازآنجایی که مسأله ی شادی توسط مسلمانان مورد افراط و تفريط قرار گرفته و عده ای دین اسلام را دین اندوه می دانند، لذا جهت تبیین مفهوم و شناخت جایگاه والای شادمانی و ارائه ی عوامل شادی آفرین در مکتب وحی، این موضوع انتخاب شده است. در این تحقیق برای رسیدن به اهداف مورد نظر از کتاب های دینی و روانشناسی معتبر و روش کتابخانه ای استفاده گردید. پژوهش حاضر در جهت اثبات این مطلب است که عوامل معنوی
چطوری رفتار کنیم که خانواده شوهرمون با ما خوب رفتار کنند؟در قدم  اول سعی کنید واسه خودتون ارزش قائل باشید تا یاد بگیرند به شما احترام بذارند‌. سعی کنید در کارها به مادر شوهرتون کمک کنید، البته افراط نکنید تا وظیفه شما تلقی نشه. رابطه خوبی شوهرتون داشته باشید چون او مشاور مادرشه و روی او تاثیر زیادی داره ظرفیت اعضای خانواده رو بسنجید و طبق اون شوخی کنید ولی افراط نکنید. همیشه لبخند بزنید وخوشرو باشید. با لفظ خوب مادر شوهرتون رو صدا
 
 
 اینقدر در نوشتن خودم دقّت کرده‌ام به علائم نگارشی، به خصوص به نیم‌‌ فاصله‌ها (خود این نیم‌فاصله است یا نیم فاصله؟!) که یه لحظه دیدم تلویزیون داره تبلیغ میذاره، گاو و شیر و این قسم مسائل، ناخودآگاه زیر گاوه رو نگاه کردم (زیر عکس گاو منظور) که جمله‌ای که نوشته رعایت کرده فواصل رو یا نه. اینم از آخر و عاقبت ما. :) سر یه ماجرا، برای درست و روانخوانی از یکطرف کار به تشدید و اعراب‌گذاری رسیده حتّی. امّا در جریانی که، گاهی وسواس که بالاتر می
جلسه دو و سه رو هم دادم و بیست گرفتم ازش:| :)) ولی این روا نبود اقا جان!:)) نه به اون بحث فلسفیسر شبی که چقدر حرص خوردم از دست بچه ها. محمدرضا مدام رو یه مسئله گیر کرده بود و قانع نمیشد! بیتا هی میخواست بهش بفهمونه اگه رسالت اشتباه باشه میشه تغییر کرد! و همین کلی اعتراض اورد رو کار! من همه جونمو گذاشتم وسط که بفهمونم نمیشه انقدر قطعی و مطمئن گفت رسالت و حقیقت فلان چیزه! و الهام و عارفه داشتن با من بحث میکردن و قبول نداشتن حرفمو ولی هیچ دلیل منطقی برا ر
آموزش روش تایپ نیم فاصله در ورد (Word) – دانلود صفحه کلید استاندارد فارسی
برای داشتن یک متن خوانا و اصولی، لازم است که برخی قواعد ویرایشی و نگارشی را رعایت نمائیم. نیم فاصله‌ یک استاندارد یونیکد است که در نوشته‌های کامپیوتری مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از نیم فاصله در ورد به عنوان یک استاندارد شناخته می‌شود و عدم رعایت آن نشانه‌ی نادرستی آن کلمه است.
ادامه مطلب
ویژگی‌های خاص هتل مدینه الرضا مشهد
در رزرو هتل مشهد به این موارد توجه نمایید.
استخر، سونا و جکوزی به صورت مجزا برای بانوان و آقایان به همراه استخر کودک
کتابخانه
اتاق ویژه جانبازان و معلولین
استفاده از کارت یکسان سازی
در این هتل دو مجموعه آبی مجزا برای استفاده بانوان و آقایان در طبقه ۱- هتل تعبیه شده است.این مجموعه‌ها با طراحی منحصر بفرد و دارا بودن محیطی آرام، با همه امکانات رفاهی و سالن بدن‌سازی و ماساژ آماده ارائه خدمات به مسافران عزیز
برگزاری همایش بین‌المللی امام ابوحنیفه (ره) در کابل افتتاحیه همایش بین‌المللی علمی و تحقیقی امام اعظم، ابوحنیفه (ره) با حضور نمایندگانی از ۱۵ کشور و بیش از دو هزار عالم دینی مسلمان از کشورهای اسلامی در کابل پایتخت افغانستان برگزار شد.به گزارش ندای سنت به نقل از منابع خبری ، این همایش دو روزه از امروز چهارشنبه (۲۹ خرداد۹۸ ) با حضور شمار زیادی از علمای دینی جهان با هدف بزرگداشت مقام علمی و دینی و آرای اعتدالی و خردگرایی امام ابوحنیفه (ره) در ک
یکی از خصوصیت هایی که در من باعث نابودی شخصیتی میشه، افراط توی کاریه که انجامش میدم. مثل یکم پیش که از بس فیلم می دیدم از حال جهان بی خبر بودم و عملن کاری غیر از اون انجام نمی دادم، حتی از خوابم هم می زدم. یا کمی قبل از اون که کل وقتی که می تونستم تو اینترنت باشم رو صرف اینستا می کردم و انقدر پست نگاه می کردم که از یه جایی به بعد همشون تکراری شد، یا تلگرام، یا پیاده روی، یا بازی های گوشی، یا حکم، یا تلویزیون دیدن و.
حالا این افراط زمان خاص خودشو
دانلود قسمت چهارم سریال هشتگ خاله سوسکه
دانلود قانونی قسمت چهارم هشتگ خاله سوسکه
قسمت چهارم سریال هشتگ خاله سوسکه منتشر شد
لینک های خرید قسمت چهارم سریال هشتگ خاله سوسکه
دانلود سریال هشتگ خاله سوسکه کیفیت480
دانلود سریال هشتگ خاله سوسکه کیفیت720
دانلود سریال هشتگ خاله سوسکه کیفیت1080
دانلود سریال هشتگ خاله سوسکه کیفیت4کی
دانلود کامل سریال هشتگ وخاله سوسکه
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها