محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

آقای رئیسی؟ به قداست دادها نرو

حضرت آیت الله رئیسی رئیس قوه ی قضائیه؟!
از وقتی که در راس این قوه قرار گرفته اید:
به جانهای خسته و زخم خورده از همین قوه ،التیام بخشیدید.
نگاه مردم به قوه قضائیه را که در سراشیبی نزول بود ، تغییر دادید.
سبب شدید آقازادگان ، زورمداران ، زراندوزان و مدیران فاسد، فضای ناامنی را تجربه کنند!
آقاي رئيسي؟! در قوه ی قضائییه، برخی از دادها! هست که فقط شما می توانید بِستانید!
به قداست همین دادها، نرو!
اشک تو چشاش جمع شده میگه:حاج آقا! دلم واقعا برا خودش و برنامه هاش سوخت ولی چکار کنم که بیش از دو نفر نمیتونم انتخاب کنم فلانی وفلانی هم آدمای خوب و مظلومی بودن.من اما دلم برا پیرمرد میسوزه که دل ساده ش رو این و اون چطور براحتی برا کسب یه رای به بازی گرفته اند!نمیدونم چطور با این مساله کنار بیان کاندیداهای محترم؟!. خونه پیرمرد و پیرزنی رفته بودم رو دیوار گلی خونه شون هنوز عکس تبلیغی مربوط به سه چهار دوره پیش مجلس چسبونده شده بود!! کنار عکس خانو
 
سنگ بنای کج در علوم انسانی غرب یا غرب زده، تعریف سکولار» از انسان و جهان و رویکرد صرفا مادی به معرفت (تجربه و علم و فلسفه)، قداست زدایی و سکولاریزه کردن حقوق» و اخلاق» و فرد و جامعه» و حق تکلیف» و حتی معنویت» است.
حال آنکه تنها در سایه خداوند» است که انسان» موضوعیت و اصالت و قداست می یابد و تنها در ذیل حق و تکلیف الهی است که حقوق بشر، ارزش های اخلاقی و آرامش معنوی، مفاهیمی به راستی فهمیدنی» و معقولاتی به راستی عقلانی خواهند شد.
 
ادا
خدا به رهبری طول عمر با عزت  عنایت فرماید که ظاهرا آقاي رئیسی را به ریاست قوه قضاییه انتخاب کردند و زحمت ایشان و  برخی برادران مذهبی حامی ایشان  را برای دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری  از سر ما کم کردند . توجیه کردن این عده برای مناسب نبودن آقاي رئیسی ،کاری بسیار سخت و تقریبا غیر ممکن بود.
پاسخ به شش شبهه پیرامون ولایت فقیه
اشاره
از آن جا که ولایت فقیه، عمود خیمه انقلاب اسلامی است، و مساله فرد نیست، بلکه مظهریت اسلام و ملیت ملت مسلمان است، و در همه جا به ویژه در بحران ها لنگر ثبات، استواری و آرامش می باشد، استکبار جهانی و دشمنان اسلام و بدخواهان، دریافته اند که مساله ولایت فقیه در نظام اسلامی ایران، بسیار مهم است، و از حرمت و قداست فوق العاده ای برخوردار است .
از این رو، آن ها و مزدورانشان برای تضعیف آن سال ها است در صدد آنند تا
 
 
 
 
وقتی گفت، تو را زنی دیدم که هنرمندی‌ست بسیار سختی کشیده و
دلش می‌خواهد آینده را خودش بسازد اما خسته است”،
فهمیدم تمام تلاش من برای حفظ چهره‌ای سرخوش و قوی،
بیهوده بوده است چرا که یک غریبه در اولین دیدار
به عمق خستگی من به راحتی پی برد.
 
پ۱. خوابیدن زیاد، تماشای فیلم، ساز زدن، نقاشی و
خواندن کتاب از خفگی در روز تعطیل چیزی کم نمی‌کند.
 
پ۲. تنهایی به مراتب بهتر از بودن با
مردمانی است که قداست عش
قداست شیطان رجیم نزد احمد غزالی صوفی!!!
احمد غزالی برادر محمد غزالی که هر دو از مشایخ صوفیه و عرفان‌های کاذب بودند، شیطان را اسوه و الگو شناخته و می‌گوید:
هر کس از ابلیس توحید نیاموزد، زندیقی باشد (یعنی کافر است)، موسی در عقبه طور با ابلیس برخورد [کرد] و از او پرسید: چرا به آدم سجده نکردی؟ گفت: حاشا که من به بشری سجده کنم و دعوی توحید کنم و آنگاه به دیگری جز وی التفات کنم!
جستجو در تصوف ایران، تالیف عبد الحسین زرین‌کوب، صفحه ۱۰۶، چاپ موسسه انتشا
 
اگر کارتون به دادگاه و پاسگاه و . افتاد، مراقب خودتون باشید. هیچ وقت تنهایی اینجور جاها نرید. همیشه همراه یکی دیگه برید تا شاهد ماجرا باشه.
 
دوربین‌های دادگاه و پاسگاه و . به هیچ وجه به درد شما نمی‌خوره و شما نمی‌تونید از دوربین‌های دادگاه و پاسگاه در پرونده‌ی خودتون استفاده کنید.
تو پرونده من که گفتند ما دوربین ها را هر روز پاک می‌کنیم! (نمی دونم مخاطبشون رو چی فرض می‌کنند.)
 
اونجاهایی هم که دوربین هست، خودشون بلد هستند و شما رو می کش
استاد جامعه المصطفی قم گفت: قداست قدمگاه امام معصوم(ع) ریشه قرآنی و روایی دارد و باید مردم را متوجه برکات و آثار این موضوع کنیم.
حجت الاسلام ناصر رفیعی استاد تفسیر حوزه علمیه ظهر امروز در حرم رضوی و در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به گردآوری مجموعه دیدگاه مراجع علما و محققین پیرامون صحت مسیر هجرت حضرت رضا(ع) و تاکید بر گرامیداشت مقامات حضرت رضا(ع) در طول مسیر هجرت تمدن ساز آن حضرت از مدینه به مرو گفت:  یکی از بهترین اثرهایی که در این باره نوشته
انشاء الله آقاي رئیسی بعد از سال 1400 به سراغ عوامفریبانی خواهد رفت که این روزها به دلیل همان عوامفریبی رای مردم را اخذ کردند و با بکار گماردن مسئولینی پیر و فرتوت اما مرفه و بی درد  ، امید محرومین را نا امید کردند! اما این روزها به نوعی مصونیت دارند!
 
وکیل ‎خانواده: خانواده به عنوان مهم­ترین و با قداست ترین نهاد اجتماعی در عرصه مناسب فردی و گروهی از اهمیت ویژه­ای برخوردار است و این نهاد به لحاظ عرفی و حقوقی در پی ازدواج و نکاح فی ما بین زن و مرد شکل می گیرد و به عنوان کوچکترین واحد اجتماعی از حمایت برخوردار بوده و دارای حقوقی می­باشد از این رو حل و فصل اختلافات در دادگاه خانواده ظرافت­های خاص خود را دارد.
 
ادامه
 
 
ادامه مطلب
ماجرای ابراهیم رئیسی دختر بندرعباسی چیه همراه با اطلاعات مخفی
جریان ابراهیم رئیسی دختر بندرعباسی
ابراهیم رئیسی دختر بندرعباسی
سید ابراهیم رئیس‌السادات معروف به ابراهیم رئیسی (متولد ۱۳۳۹ در محله نوغان مشهد) ایرانی و متولی آستان قدس رضوی است.وی پیش‌تر و در سال‌های ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۴ دادستان کل ایران و در سالهای ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۳ معاون اول قوه قضائیه بود.
ادامه مطلب
وقتی آقاي رئیسی کار را با داس شروع کرد! برای خیلی ها سؤال شد: چرا تا به حال از اینطور برخوردهای قاطعانه خبری نبود؟ شاید بعضی ها اسمش را هم فساد سیستمی در قوه قضائیه می گذاشتند. شاید خیلی ها هم که تا آن موقع به آقاي لاریجانی خوشبین بودند، خوشبینی شان از بین رفت و او را هم به برادرش ملحق کردند!
در حالی که ما می دانستیم و می دانیم صادق لاریجانی در بین دیگر برادران چهره ی موجه تری دارد و او را در جبهه ی خودی می دانستیم و می دانیم.
اما داستان اینجاست ک
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز جمعه شهرستان  قلعه گنجحضرت حجت الاسلام کرمی در ایین تجلیل از بانوان فرهیخته و جهادگر شهرستان قلعه گنج ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن  گفت؛از مجموع ایات و روایات استفاده میشود؛که شالوده شخصیتی حضرت زهرای مرضیه(س)طهارت،قداست،معنویت و نورانیت بود،و این بانوی بزرگوار مصداق ایه ی شریفه(الْبَلَدُ الطَّیِّبُ)است،مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان قلعه گنج افزود؛اگر ما میخواهیم زهرایی باشیم بای
ادامه مطل
✅ بازهم قوه قضائیه‌ی آیت الله رئیسی به دادتولیدکنندگان رسید؛بادستوردادستان کل کشور،بانک ها از  5اقدام که منجر به فلج شدن کارهای تولیدی می‌شود، منع شده‌اند. هموطنانی که میگفتن؛ اگر به رای نمیدادیم به کی رای میدادیم؟ جوابی برای این سوال دارند؟!‌ که اگر رئیسی، رئیس جمهور بود،چه می‌شد؟!  
#گام_دوم_انقلاب #مدیریت_جهادی #جوانگرایی ✊ کمپین حمایت از تحقق مجلس و دولت جوان انقلابی @Dr_rezashayestehfard
 
پاورپوینت ماهیت تحلیل رگرسیون
دانلود پاورپوینت با موضوع ماهیت تحلیل رگرسیون، در قالب ppt و در 16 اسلاید، قابل ویرایش، شامل چکیده، ریشه تاریخی واژه رگرسیون، تعریف نوین تحلیل رگرسیون، تحلیل رگرسیون در مقام مقایسه با تحلیل رابطه علیت، تحلیل رگرسیون در مقام مقایسه با تحلیل همبستگی، انواع رگرسیون، ماهیت و منابع دادهها برای تحلیل اقتصادسنجی، منابع داده ها، ماهیت داده ها، دقت دادها
مشخصات فایل

تعداد صفحات
16

حجم
798 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

پ ن: خطاب من به مفسدان اقتصادی: راحت به فساد خود ادامه دهید؛ انگار خود ملت می‌خواستند که فساد اقتصادی رواج داشته باشد.
پ ن: خطاب من به رئیسی: تو گفتی فقر را لمس کردم، شاید مردم از بس دورغ شنیده بودند، دیگر حرف راست را باور نمی‌کردند. و جالب این است که الان می‌گویند: اگر مسئولین قشر غنی جامعه باشند ، حرف و درد مردم را نمی‌فهمند.
خدایا این مردم را چه شده؟ تو آگاهیمن نمیدانم
#خانه_دوست #مفسد_اقتصادی #رئیسی #فقر #درد_مردم #مسئولین_بی_درد #اشرافی_
رفته رفته به ماه رمضان، ماه میهمانی خدا نزدیک نزدیک تر میشویم و شمارش مع شروع شده است ، ماهی که از قداست و جایگاه ویژه ای برخوردار است و برای بهره بیشتر از آن نیاز است جسم و روحمان از هر نظر تمیز و آماده شوند.
به گزارش آلامتو به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ در این میان برخی از افراد که برای آنکه عادت غلط سیگار کشیدن را ترک نکنند و دچار سختی نشوند توجیهاتی را برای بدون اشکال بودن سیگار کشیدن مطرح می کنند که ما در این گزارش پاسخ آن را در رساله‌ها
صلیب که تبشیری ها برای آن مقام قداست قائل هستند تنها برگرفته از آئین خرافی و خشن مهرپرستی نمی باشد و در سایر نحله ها نیز  تقریباً دو هزار سال پیش از پیدایش مسیحیت مورد استفاده قرار می گرفته است.آشوری‌ها و مصریان هرکدام به اقتضای باورهای غلطی که نسبت به جهان داشتند به این نماد متوسل می شدند و در نهایت مسیحیت میراث دار خرافات و غلط فهمی های پیشینیان گردید.
ادامه مطلب
زمینه فعالیت: بازیگر و گویندهتولد: ۳ مرداد ۱۳۵۴محل تولد: رشتملیت: ایرانی
 
نیما رئیسی بازیگری که در شهر رشت به دنیا
آمده‌  متولد 3 مرداد 1354 است، او یکی از پرمشغله‌ترین بازیگران سینما و
تلویزیون است، چراکه علاوه بر بازیگری، خوانندگی، دوبله، اجرا و گویندگی
می‌کند. نیما رئیسی فردی بسیار آرام است و کار کردن با او برای همکارانش
بسیار آسان.
نیما رئیسی فارغ التحصیل لیسانس رشته
روانشناسی از دانشگاه آزاد تهران است، 2 برادر و یک خواهر دارد و رابط
همراه همدل من!در زندگی ،لحظه های سختی وجود دارد؛ لحظه های بسیار سخت و طاقت سوزی ، که عبور از درون این لحظه ها، بدون ضربه زدن به حرمت و قداست زندگی مشترک، به نظر، امری نا ممکن می رسد.ما کوشیده ایم - خدا را شکر - که از قلب این لحظه ها، بارها و بار ها بگذریم، و چیزی را که به معنای حیات ماست و رویای ما، به مخاطره نیندازیم.ما به دلیل بافت پیچیده ی زندگی مان، هزار بار مجبور شدیم کوچه ای تنگ و طولانی و زر ورقی را بپیماییم، بی آن که تنمان دیوار این کوچه را
حجته الاسلام ابراهیم رئیسی که در رقابت های انتخاباتی با شیخ مبارزه می کرد، اگر چه به حیطه ی اقتصاد و ت پرداخته بود ولی بخاطر تجربه ی زیادی که در قوه ی قضائیه داشت مطالبی را عنوان می کرد که بیشتر ریشه ی قضایی داشت !
در شرایط کنونی که ملت ایران در آن قرار دارد و دروغ ، فریب ،ریا ، ربا، تحقیر و تحمیق مردم انگار به رویه ای ناصواب از طرف دولت مردان تبدیل شده است و اختلاس، ارتشا، فساد و بی بندباری حقیقی و مجاری، بلای جان مردم و خصوص جوا
در میان کلمات تبریک به مناسبت سال جدید که همه ساله بین مردم تکرار می شود سال پربرکت است که تقریبا از قدیم تاکنون چنین بوده است.

به گزارش ایسنا، حسن لاسجردی در خبرآنلاین نوشت: برکت از واژه برک»
عربی به معنای سینه شتر است. این کلمه به معنای دوام و رشد در هر چیز که
همان خیر» است به کار رفته است، در اصطلاح نیز برکت به معنای استقرار خیر
از سوی خداوند، در یک چیز و یا ثبوت و پایداری خیر الهی در چیزی گفته شده است.
- برکت همان رشد و اف
علی رغم اینکه آیت الله صادق آملی لاریجانی در جلسه امروز مسئولان ارشد قضائی اعلام کردند رئیس جدید قوه قضائیه طی دو-سه روز آینده رسما معرفی خواهد شد، خبرگزاری ایسنا دقایقی پیش به نقل از غلامحسین محسنی اژه ای ریاست سید ابراهیم رئیسی بر قوه قضائیه را اعلام کرد.
سم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
دو نفر با هم صحبت می کردند، یکی خدا بود و یکی بنده. بنده به واسطه قلبش نبود که حیات داشت؛ جنبش حیاتش اوامر خدا بود. در سینه اش باید ، نباید، باید، نباید.می تپید. چون خدا را میان خود و قلبش حایل می دید. احساس کرد به هیچ بهایی حاضر به معامله بر سر تابش نور خدا نیست. 
ابلیس گفت: نمی شود! مصلحت در حفظ منافع، حرمت ها و قداست ها و پیوندهای اجتماعی، عاطفی، قبیله ای، ی و اقتصادی به هر ق
اگه دوست داشتن هامون همراه با احترام نباشه هیییچ ارزشی نداره.
اگه دوست داشتنمون احساس صرف باشه و همراه با آگاهی و شناخت نباشه هیچ ارزشی نداره.
اگه دوست داشتنمون با در نظر گرفتن سلایق و علایق و احساسات طرف مقابلمون نباشه هیچ ارزشی نداره.
اگه دوست داشتنمون رو نتونیم کنترل کنیم و به وابستگی تبدیل بشه هیچ ارزشی نداره.
اگه دوست داشتنمون این طوری باشه دیگه اسمش دوست داشتن نیست.
اسمش خودخواهیه.
حواسمون به واژه هایی که به کار میبریم باشه.
قداست واژه
گل‌های محمدی؛ راه نجات زمین‎های خشکیده کاشمر
مدیر گروه گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی کاشمر:
کشت و توسعه گل محمدی در کاشمر به سبب کاهش مصرف آب و عدم نیاز به زمین مرغوب می‌تواند نجات بخش زمین‌های خشکیده و مردم این منطقه باشد.
گل‌محمدی قداست و کاربرد وسیعی نزد ایرانیان دارد، کشت گل محمدی از ۳ سال قبل در کاشمر آغاز شده است و تلاش شده بهترین ارقام گل‎محمدی در کاشمر کشت شوند، در همین راستا طی ۳ سال گذشته ۵۸ هکتار از مزارع شهرستان کاشمر زیرکشت گل
                            
 
در این قسمت میخواهیم شما را با بهترین برنامه نامه های اداری برای اندروید آشنا بکنیم. آین برنامه حاوی نامه های مختلف در زمینه های اداری، حقوقی و قرار دادها میباشد که شما میتوانید در جاهای خالی مشخصات خود یا دیگران را وارد کنید و بهترین نامه ی رسمی را برای خود بنویسید.
حجم فایل: 3mb
لینک دانلود رایگان:  https://2ad.ir/NqfvwzO9
راهنمای دانلود: (( بعد از کلیک روی لینک زیر شما وارد صفحه ی بعدی میشود. بعد شما باید روی گزینه ( من ربات نی
اینترنت مارکتینگ ( بازاریابی اینترنتی)
در اقتصاد این روزها، دلار بسیار کمیاب است. تبلیغات دفترچه های تلفن ؛ نقاط رادیویی، بیلبوردها و سایر اشکال تبلیغاتی دیگر ارزان نیستند و حتی می توانند قیمت رو به رشدی را تجربه نمایند. در دنیایی که وضعیت اقتصادی  تعریف مشخصی ندارد، امضا کردن یک قرارداد برای کسب وکارها که آن ها را به مجبور به صرف صدها یا هزاران دلار برای تبلیغات می کند کمی دشوار است. با وجود نتایج تضمین نشده و روشی که بتوان به طور موثر بازگ
اعضای مجلس خبرگان رهبری، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی را به عنوان نایب رئیس اول مجلس خبرگان رهبری انتخاب کردند.
به گزارش خبرنگار مهر، در ششمین اجلاسیه خبرگان رهبری، انتخابات برای تعیین نایب رئیس اول مجلس خبرگان بین آیات سید ابراهیم رئیسی، صادق لاریحانی و فاضل گلپایگانی برگزار شد که پس از رأی‌گیری از ۷۸ عضو حاضر، آیت الله رئیسی با ۴۳ رأی، نایب رئیس اول مجلس خبرگان رهبری شد.
آیت‌الله رئیسی بعد از رأی اعتماد اعضای خبرگان رهبری از هم اکنون به
سید ابراهیم رئیس‌الساداتی معروف به سید ابراهیم رئیسی(زاده ۱۳۳۹) و متولی فعلی آستان قدس رضوی می‌باشد. رئیسی در محله نوغان مشهد متولد شد. پس از گذراندن تحصیلات دورهٔ ابتدایی دروس حوزوی را ابتدا در مشهد و از سال ۱۳۵۴ در قم تحصیل کرد. او فعالیت قضایی خود را در ۲۰ سالگی به عنوان دادستان کرج آغاز کرد و بعدتر دادستانی همدان را نیز به‌طور هم‌زمان بر عهده گرفت. با آغاز رهبری آیت الله ‌ای در سال ۱۳۶۸، رئیسی با حکم محمد یزدی رئیس وقت قوه قضاییه
باید با اهل دنیا فرق داشته باشد و همانطور که از اسم او پیداست باید باشد و دنبال هرکاری نباشد و قداست ت را حفظ نماید.

لباس ت در کلام رهبری:
هر شغل، پست، منصب و لباسی برای خود اقتضائاتی دارد که هرکس در آن وادی رفت باید اقتضائاتش را بجا آورد. لباس ت نیز دارای اقتضائاتی ست که ملبسان باید به آن ملتزم باشند.
ادامه مطلب
آن روزی که جناب حقوقدان به وکالت از امام رضا به پا خواست و به آقاي رئیسی گفت: لا اقل از آبروی امام رضا مایه نگذارید! اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که: بعد از روی کار آمدن چقدر اعتبار نام خدا و آبروی نظام اسلامی و ت در نظرها مخدوش شد؟؟!
چه کسی بلند شده و دارد از امام رضا جانب داری می کند؟؟؟
کسی که حتی اسم » هم برای او تقلبی است؟!

 
آقاي حقوقدان، این تیر حواله ی شما بود که به این طلبه ی مخالف شما اصابت کرد.
دستور آیت‌الله رئیسی برای بسیج امکانات آستان قدس در خدمت‌رسانی به مناطق سیل‌زده♦️مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی گفت: با توجه به وقوع سیل در برخی شهرها و روستاها و خسارت به هموطنان، تولیت آستان قدس رضوی دستور دادند تمام امکانات آستان قدس رضوی برای ارائه خدمات بیشتر در کنار نهادهای مسئول بسیج شوند.
جانُ دلم فدای یاران مصطفی بادآن عاشقان پاکُ راستینُ با خدا بادبودند عاشق رب دلباختگان احمدقربان خاک پای اصحاب جان ما بادداده بشارت از جنت به دست یارانچهار کلیدُ قلعه زبیرُ عبدالرحمانسعدُ سعیدُ دیگر باشد ابو عبیده راضی زِ کل صحابه باشد خدای مناندر هر نبردُ جنگی بودند شجاع میدانخشنود بود خداوند از فاتحان ایراندر خُلق و در قداست بودند نمونه اصحابجهان بشد منور از نور جانّصارانگر کفر عالم امروز بر ما قالب گشته امروززیرا که ما نداریم مثل صحا
 
جامعه امریکا از دقیقه ای به دقیقه دیگر احمق تر می شود
حرمت های فردی و جمعی، قداست نمادهای مذهبی، احترام مظاهر ملی و سمبل های فرهنگی و . تحت تاثیر برنامه های تلویزیونی، شکسته و از ارزش تهی شده و اثر بخشی و قدرت سازندگی خود را از دست داده است.
 
زندگی در عیش مردن در خوشی: نیل پستمن
 
 
 

 
چه میکنه این شهامت رئیسی وقوه قضاییه با متخلفان با توجه به اعترافات روح الله زم و استخراج داده ها و اطلاعات بسیار با ارزش و دقیق و مستند از تلفن همراه و لپ تاپ این عنصر خائن و مرتبط با سرویس های جاسوسی دشمن و انتشار قریب الوقوع آن در ساعات آینده، پیش بینی می کنیم جریانات فاسد و خائن نفوذی برای پرت کردن حواس ها از این خیانت و جنایت تاریخی، فتنه عمیقی در کشور ایجاد کنند.
ادامه مطلب
هر البَیْتُ‌المُقَدَّس» یا بَیتُ المَقدِس» یا قُدس». این شهر در غرب آسیا و شمال خاورمیانه، در فلسطین واقع شده است.اوّلین قبله مسلمین است.قداست این شهر بسیار است. آن را پیامبران بنا کرده‌اند داوودعلیه السلام و سلیمان‌علیه السلام در این شهر حشمت داشتند. [1] خداوند در همین جا زکریاعلیه السلام را به یحیی‌علیه السلام بشارت داد. جبال و طیر را در بیت‌المقدس برای داوودعلیه السلام مسخر ساخت. [2] هاجر از کوثا به بیت‌المقدس هجرت کرد. موسی‌علیه ا
السلام علیک یا امام رضای غریب آقا ما هم مثل شما غریب هستیم . اصلا تو این روزگار ، مأمون ها زیاد شده اند و مردم انقلابی ایران همه غریب شده اند . از رهبر عزیزمان گرفته تا حاج آقا رئیسی عزیز و مردمی که خالصانه به او رای دادند. آقاي مهربان ، می خواهند حاج آقا رئیسی را ببرند قوه قضائیه تا جا برای فتنه گران بازتر بشود و نهایتا اگر مردم بار دیگر از فتنه گران حمایت نکنند بیفتند به دام افراد دورویه ای چون لاریجانی که به اسم اصولگراها بیایند سر کار ولی را
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی