محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

آزمونی سخت در پیش است

تقریبا همه نرم افزارهای آماری به جای اینکه آزمون ها را با توجه به مقدار آلفایی که کاربر در نظر دارد انجام بدهند، عددی به نام (p-value) معروف به سطح معنی داری (که در جدول های خروجی نرم افزار با Significant Level مشاهده می کنید) را محاسبه می کنند. با این کار اختیار تصمیم گیری به کاربر محول می شود. اگر فرض کنیم شما می خواهید آزموني را در سطح 98 درصد انجام دهید (یعنی آلفا 2 درصد باشد)، حالا به p-value  نگاه می کنید. اگر کمتر از 2 درصد باشد، فرض صفر رد می شود و اگر بیشتر
با سلام 
خدمت دانش اموزان گرامی 
با تشکیل انجمن ، اعضا به صورت ذیل انتخاب میشوند
مرحله 1 : دانش آموزان را مدیریت محترم معرفی و توسط مشاور مدرسه تأیید میشوند
مرحله 2 : آزموني به صورت درسی گرفته میشود
مرحله 3: آزموني به صورت تحلیلی گرفته میشود 
مرحله 4 : تأیید معاونین آموزشی مدرسه
مرحله 5 : تأیید سر دبیر انجمن 
 
با تشکر                   
  سر ىبیر انجمن فکر برتر        
با سلام 
خدمت دانش اموزان گرامی 
با تشکیل انجمن ، اعضا به صورت ذیل انتخاب میشوند
مرحله 1 : دانش آموزان را مدیریت محترم معرفی و توسط مشاور مدرسه تأیید میشوند
مرحله 2 : آزموني به صورت درسی گرفته میشود
مرحله 3: آزموني به صورت تحلیلی گرفته میشود 
مرحله 4 : تأیید معاونین آموزشی مدرسه
مرحله 5 : تأیید سر دبیر انجمن 
 
با تشکر                   
  سر ىبیر انجمن فکر برتر        
آزموني برای تشخیص سرطان های نه
 
 

بیشتر انواع سرطان قابل پيشگیری هستند
 
 امروزه اغلب خانم ها آگاهی هایی هر چند اندک درباره سرطان دارند و اغلب آنها هم بیش از حد از این سرطان می ترسند اما شاید با سایر سرطان هایی که بین ن شایع است، کمتر آشنا باشند و از مواردی که خطر ابتلای آنها را به سایر سرطان ها زیاد می کند، بی اطلاع باشند. این آزمون به شما کمک می کند دریابید کدام یک از سرطان های شایع ن بیشتر در کمین شماست و برای مقابله با آنها
با سلام
دوستان به روحیه احتیاج دارم. در آزموني که صدها رقیب داشتم قبول شدم با تلاش بسیار. اکنون زمان مصاحبه رسیده، اما متوجه شدم نفر سومم یک نفر هم بیشتر نمیخوان. من نمره بالایی دارم بسیار بالا.
هر چه قدر با نفر اول فاصله داشته باشم هرگز بیشتر از پنج نمره نیست. لکن نا امیدی عجیبی بر من چیره شده که آیا با وجود نفر سوم بودن شانسی خواهم داشت؟، از اضطراب داغون شدم، و به شدت روحیه ام ضعیف شده.
همه زندگیم بسته به این شغله، میشه بهم امیدواری بدید؟، چگو
نمی دانم "او" تقاص کدام کار من است؟یا مجازات کدام گذشته من؟یا که آزموني است برای سنجش من؟یا که آهی است برخواسته از دلی که شکسته ام؟نمی دانم.هر چه هست، هر که هست، هر کار که کرده و می کند،دلم را آزرده و زندگی را از آن حال که داشته، دگرگون کرده است، لذاست که هر چه شود و هر چه پيش آید، برای این روزها و ایام، نخواهمش بخشید.
نمونه سوالات تست ذرات مغناطیسی

جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود نمونه سوالات تست ذرات مغناطیسی


نمونه سوالات آزموني تست ذرات مغناطیسی mt. . نمونه سوالات تضمینی فنی وحرفه ای بازرسی فنی جوش قیمت: 3,500 تومان. نمونه سوال فنی وحرفه ای نقشه خوان صنعتی نمونه سوالات آزمایشگر قطعات صنعتی با ذرات مغناطیسی


pdf اول: ۳۰ عدد سوال تستی با پاسخنامه تستی و از سری سوالات آزمایشگر قطعات صنعتی با ذرات مغناطیسی (MT) فنی و حرفه ای می باش
بچه ها دوتا نکته رو تو برخورد و مکالمه با من یادتون باشه:
1- نصیحتم نکنید چون شدیدا از این کار بدم میاد و تو هیچ آزموني اثبات نمیشه ک کسی عقلش از دیگری بیشتره مگه اینکه ازش بپرسن و مثلا بگن " نظر شما در رابطه با این موارد چیه؟"
2- ده تا مولفه داشتن حرمت نفس رو بخونید!!!! اصلا ویدئوش رو از تو یوتویوب ببینید دکتر هولاکویی قشنگ توضیح میده
.
شبتون بخیر
چهارده ساعت و دو دقیقه!
بالاخره تابوی ذهنی ام رو شدم و این عدد رو ثبت کردم.لذتی وصف نشدنی.
 
*آزمون روان رو گند زدم.کلا توی روانپزشکی احساس ضعف میکنم که یکیش بخاطر جزوه ی بدی هست که انتخاب کردم و یک علتش هم بخاطر کم تکرار شدن سوالات روانپزشکی سالهای مختلف هست.اما این تنها آزموني بود که بخاطر هفت تا غلط و نزده اش ناراحت نشدم چون دقیقا هفت تا نکته ی جدید یاد گرفتم.
هر دانشجویی برای اخذ مدرک خود در دوره تحصیلات تکمیلی ارشد و دکتری باید از آزموني مهم عبور کند. این آزمون چیزی نیست جز جلسه دفاع از پایان نامه!!! چون پایان نامه آخرین آزموني است که دانشجو برای اتمام تحصیلات تکمیلی خود و اخذ مدرک می‌گذراند و همچنین نتیجه ماه‌ها تلاش و پژوهش خود را می‌بیند پس برای همیشه خاطره آن در ذهن می‌ماند. به خصوص که این روز مجوزی برای آغاز فراغت دانشجو از تحصیل است. پس موفقیت در دفاع از پایان نامه بسیار مهم است. به همین دل
امروز بدترین روزی بود که طی چندماه اخیر تجربه اش کردم.نتیجه ی آزموني که شک نداشتم خوب پيش میره نهایتا شد بدترین آزموني که تابحال دادم.شب قبل میگفتم من هیچ چشم به نتیجه ی آزمون ندارم و ذره ای برام مهم نیست و مهم اینه که نکته ی جدید یاد بگیرم اما امروز از فرط اضطراب میلرزیدم.چند دقیقه دراز کشیدم و کابوس ها و طپش قلب ها دوباره شروع شدن.
جزوه ی اورولوژی رو بستم و گفتم خب این از دور اولش،هرچه بود تمام شد و شکستی که خوردم بمونه لای همین کتاب و داخل
ملاحظات پایانی یک انتخاب کمتر از  22 ساعت تا آغاز رأی‌گیری و شروع آزموني بزرگ برای ملت ایران باقی مانده و همه چشم‌ها منتظر است تا حرکت بزرگ ملت ایران را در روز دوم اسفند نظاره‌گر باشد. رفتن به پای صندوق‌های رأی با ملاحظات و نکاتی همراه است که آن را با هم مرور می‌کنیم:
ادامه مطلب
نفرات برتر کنکور اعلام شدند؟ الان وقت این است که این نفرات برتر، از قلم چی پول بگیرند و بگویند آزمون هایش را شرکت می کرده اند. از گزینه دو هم. و بعد بگویند فقط کتاب های گاج را می خوانده اند. و فقط خیلی سبز و کلاغ سفید و پرتقال خونی هم! البته همه ی اینها بعد از این است که به سفارش صدا و سیما گفته اند هیچ آزموني شرکت نکرده اند و هیچ کتاب کمک درسی نخوانده اند، الا نص اتم و اکمل کتب درسی رسمی!
سال ۹۷ برای من سال آروم و یکنواخت و یه جورایی کسل کننده ای بود.اتفاق شاخص و پررنگ امسال هم خریدن خونه مورد علاقه ام بود که خیلی دلم میخواست بخریمش که نهایتا شکر خدا تونستیم این کارو بکنیم.اواخر پاییز هم مجددا ورزش کردن رو شروع کردم و هفته ای سه جلسه سالن میرم که این هم اتفاق مثبت و خوبیه.تو درس خوندن بسسسییییااااار تنبلی کردم و اصلا از خودم راضی نیستم.امیدوارم در سال ۹۸ این رویه رو دیگه ادامه ندم و بشینم عین بچه آدمیزاد درست و حسابی درس بخونم
سگّیز ایل سبک و سیاقیلا گنه
جام ملّتلرده کی‌روش پارلادی
آزموني، قدّوسی هی بسله‌دی
طارمینی، نورینی تیمارلادی
دالبادال پوکدی حریفلر قامتین
امتیازلاری ییغیب، آنبارلادی
گاو نه من شیر اولموش، ایرانی
سویدی، سویدی، آخیری موندارلادی!
در ماه جاری آزموني برگذار شد که به اسرار همسری شرکت کردم.
از اونجا که هیچی نخونده بودم فقط رفتم که روی همسری رو زمین نزده باشم.
با شرایطی که در حال حاضر برام پيش اومده
فقط لازم دارم که توی اون ازمون قبول بشم.
احتمال قبول شدنم محال نیست.
چون پنجاه درصد سوالهارو جواب دادم.
ولی الان به دعا احتیاج دارم.
برای دعا کنید که قبول شده باشم.
در همین لحظه خیلی خیلی به این قبولی احتیاج دارم. خیلی زیاد.
نکات تستی و آزموني اصول فقه در 6 صفحه و در قالب فایل word و قابل ویرایش، تهیه از کتاب های اصولی دکتر شبخیز مناسب برای آزمون وکالت
قسمتهایی از جزوه:
وضع تعیینی یا تخصیصی: واضع معین و مشخص دارد، مانند لفظ ضابط دادگستری یا دادستان که قانونگذار وضع نموده است.
وضع تعیّنی یا تخصصی: واضع معینی ندارد بلکه بر اثر کثرت استعمال در بین مردم وضع شده، مانند لفظ اجاره یا مبیع.
صحت حمل و عدم صحت سلب نشانه حقیقت، عدم صحت حمل و صحت سلب نشانه مجازی بودن است.
تبادر: م
نکات تستی و آزموني حقوق جزای عمومی و اختصاصی در 13 صفحه و در قالب فایل word و قابل ویرایش، تهیه شده از کتب اساتید مطرح حقوق دکتر اردبیلی و دکتر صادقی، روزآمد تا دی ماه 1398، مناسب برای آزمون های حقوقی (وکالت، قضاوت، مشاوران حقوقی و کارشناسی ارشد)
قسمتهایی از جزوه:
در اکراه در قتل حتی اگر تهدید به کشتن چند نفر در صورت ارتکاب یک قتل هم باشد باز مجوز قتل نیست و موجب قصاص اکراه‌شونده است.
اگر اکراه‌کننده تهدید کند که خود او یعنی اکراه‌کننده را اگر نک
خدمات ویژه کنکور99 مشاوره تحصیلی آکادمی علمی و مشاوره ای راهبر شامل :
1-ارائه خدمات اختصاصی دکتری /کارشناسی ارشد/کارشناسی 
2-برنامه ریزی منطم وهفتگی اختصاصی هر فرد 
3-جلسات هفتگی مشاوره فردی و گروهی هر گروه آزموني 
4-آزمونهای آزمایشی اختصاصی راهبر 
5-انجام تست های شخصیت و .
6-جلسات گروهی و فردی  تحلیل آزمون های آزمایشی
7-جلسات ثابت ماهانه با والدین
و 
سر و کله زدن باچن تا از بچه های بووووق و شنیدن یه عالمه دروغ،سر درد،یه سرماخوردگی نهفته ،حالت تهوع،خوابالودگی ،کلاس جزا و‌مبحث ی،دکتری ک بازم امروز میگه زیاد درس نخون _شب بیدار نمون_استرس نداشته باش.و من هیچ کدومو نمیتونم رعایت کنم!"اختیاراااا یا اجباراااا"،بارون نم نم خوشگل بعد ازظهر.تاریخ آزموني ک هی عوض میشه .
از من یه ملغمه ساخته از غم _حسرت_شادی _فحش _درد_فین فین _مزخرفات و کمی_ امید !
که به خاطر شرایط بیرونی روز ؛قادر ب بروز ه
قبل از فارغ التحصیلی یه آزموني برای دانشجوهای پرستاری گذاشتن که مهارت دانشجوها رو بسنجن ،اسم امتحان آسکی بود. چند روز پيش این امتحان رو دادیم یک امتحان کتبی و یک امتحان عملی.
هر دو امتحان از مباحثی بود که تا ترم ۶ خونده بودیم(دو ترم آخر فقط کارورزی می رفتیم) تقریبا می شه گفت تمام قسمت های مهمی که تا حالا خونده بودیم رو از ما می خواستن امتحان بگیرن.
خیلی شرایط سختی بود.امروز وقتی گروه تلگرامی پرستارها رو نگاه کردم متوجه شدم که تو آزمون قبول شدم
آزمون آیلتس (به انگلیسی: IELTS) که اقتباس از سرواژگان (International English Language Testing System) به معنای سامانه بین‌المللی ارزش‌یابی زبان انگلیسی است. این امتحان یکتا از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی حال حاضر است که در سراسر جهان برگزار می‌شود. آیلتس در واقع آزموني بریتانیایی بوده است و از این رو هم رده با تافل، امتحان آمریکایی پیمان می‌گیرد. این آزمون بدست دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا ومرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.
ادامه مطل
با دانلود گام به گام ریاضی دوازدهم تجربی دیدنتون اومدیم، دوازدهمی های رشته تجربی که میخواهید کل درس ریاضی رو از بر باشید و با خیال راحت منتظر هر آزموني باشید یک گام به گام ویژه رو براتون آماده کردیم تا شما رو در راه رسیدن به موفقیتتون همراهی کنیم. با این گام به گام می تونید در زمانی بسیار کوتاه تر به تمام ریاضی دوازدهم تجربی دوازدهم تسلط بیابید. زمان رو در اختیارتون داشته باشید، ساده و روان ریاضی دوازدهم تجربی یاد بگیرید!
ادامه مطلب
اپلیکیشن Photomath از اون برنامه های معرکه‌س و این و میشه از تعداد دانلود و امتیازاتش هم متوجه شد . اگه با معادله ریاضی مشکل دارید کافیه توی این برنامه تایپش کنید یا به وسیله خود اپلیکیشن معادله رو اسکن کنید تا بهترین و ساده‌ترین راه برای رسیدن به جواب و بهتون یاد بده . این اپلیکیشن اندروید یه برنامه فوق العاده برای افرادیه که نزدیک امتحان و آزموني هستن . اگر از ریاضیات رنج میبرید، این اپلیکیشن را نصب کنید :دی
ادامه مطلب
ارائهٔ فشرده‌ای در نشست عقل سرخ داشتم با موضوع شهادت سردار سلیمانی و آخرامانی شدن جامعه. منظورم از آخرامانی شدن در واقع مواجهه با مسئلهٔ آخر امان، به ویژه، آزموني برای مواجههٔ جبههٔ حق و باطل بود. به بیان دیگر مصرح شدن و آشکار شدن بیش از پيش جبههٔ حق و تمایز آن از جبههٔ باطل و اهمیت این مقوله برای آمادگی جامعه برای دوران ظهور.
این نشست را خبرگزاری‌های ایکنا و مهر و آنا پوشش دادند. طبق معمول خبرنگاران محترم به سرعت مطلب را شنیده و تدوی
توی این چند وقت درگیر راه اندازی یک وبلاگ و کانال و گروه تلگرامی برای آموزش مباحث نظام مهندسی (رشته تأسیسات مکانیکی) بودم. و البته به آن قضیه جزوه نویسی که قبلا گفتم را پيش می‌برم. تا حالا هفتجزوه نوشتم که جهارتایش منتشر شده. این جزوه‌ای که الان درگیرش هستم(سایکرومتری و تبرید) دارد خیلی خوب و مفصل از آب در می‌آید. 
درآمد؟ بعید می‌دانم اگردرآمدی هم داشته باشد قابل توجه باشد. شاید بعدا منجر به تدریس شود. آن هم البته کسب درآمد از آن هم سخت است ه
نکات تستی و آزموني حقوق تجارت در 13 صفحه و در قالب فایل word و قابل ویرایش روزآمد تا دی ماه 1398 برگرفته از کتب اساتید مطرح حقوق دکتر اسکینی و دکتر ستوده تهرانی، مناسب برای آزمون های حقوقی (وکالت، قضاوت، مشاوران حقوقی و کارشناسی ارشد)
قسمت هایی از جزوه:
ماده ۱: قائم مقام تجارتی، مدیر عامل (حتی شرکت تضامنی)، نماینده، تاجر نیست اما عامل،کارگزار بورس تاجر است.
کسبه جز علیرغم تاجر بودن، مشمول مقررات ورشکستگی نیست و دادخواست اعسار می‌تواند بدهد.
شخص م
یکی از سوال های آزموني که امروز میزدم این بود:
"سفینه ای فضایی درحالی که به طورکامل از جو زمین خارج شده و نیروی جاذبه برآن اثر ندارد دچار نقص فنی شده و با سرعت ثابت به حرکت خود ادامه می دهد. فضانورد با آچار شلنگی به سفینه متصل است، شروع به تعمیر آن می کند که ناگهان شلنگ پاره شده و او از سفینه فاصله می گیرد، برای اینکه دوباره بتواند خود را به سفینه برساند چه کار باید انجام دهد؟"
1- پس از مدتی متوقف میشود و آنگاه با دست و پازدن می تواند خود را به سفی
به استناد سایت آزمون های حقوقی دینا کسانی که علاقه مند به فعالیت در حوزه وکالت هستند باید در آزموني به نام آزمون وکالت پذیرفته شوند . مرکز وکلا قوه قضائیه یکی از مراجع متولی برگزاری این آزمون است و آزمون وکالت قوه قضاییه 99 قرار است زودتر از سال گذشته برگزار شود . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمان برگزاری آزمون وکالت قوه قضاییه می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
www.heyvalaw.com/web/articles/view/1974/زمان-برگزاری-آزمون-وکالت-قوه-قضاییه.html
به استناد سایت آزمون های حقوقی دینا در راستای اجرای آیین نامه قانون حمایت از خانواده مصوب 1393 هر ساله آزموني تحت عنوان آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده برگزار می شود . ثبت نام این آزمون روند منظم و از پيش تعیین شده ای ندارد اما در سال گذشته ثبت نام این آزمون در اسفند ماه انجام گرفت . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد زمان ثبت نام آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
 
 
www.heyvalaw.com/web/articles/view/1915/زمان-ثبت-نام-
به استناد سایت آزمون های حقوقی دینا کسانی که علاقه مند به فعالیت در حوزه وکالت هستند باید در آزموني به نام آزمون وکالت پذیرفته شوند . مرکز وکلا قوه قضائیه یکی از مراجع متولی برگزاری این آزمون است . ثبت نام این آزمون از طریق سایت مرکز سنجش و آموزش دانشگاه پیام نور انجام می شود . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام آزمون وکالت مرکز وکلا قوه قضاییه بر روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
 
www.heyvalaw.com/web/articles/view/76/ثبت-نام-آزمون-وکالت-مرکز-وکلا-قوه-قضا
امروز آزمونم خیلی بد و افتضاح بود ؛ آزموني که اونهمه انتظارشو کشیدم و قرار بود بترمش ، ولی از چهار هفته فرصتی که برای خوندن داشتم اصلا اصلا خوب استفاده نکردم و گند زدم . گند زدم و اعصابم داغون شد . ولی اینبار ، با همه ی داغون شدنای قبل فرق میکنه . اینبار میگم لازم بود که مثل خار بره تو چشمم این درصدا . تا مثل دفعه ی قبل نشه ، که اونهمه ذوق کردم از درصدام به عنوان آزمون اول و بعدش اون غرور بی جای '' من باهوشم من باهوشم '' باعث شد فک کنم با کم درس خون
با استناد به سایت آزمون های حقوقی دینا در راستای اجرای آیین نامه قانون حمایت از خانواده مصوب 1393 هر ساله آزموني تحت عنوان آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده برگزار می شود . از جمله شرایط اساسی برای ثبت نام در این آزمون متاهل بودن و داشتن شرایط سنی مشخص همراه با سابقه کار مرتبط می باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده بر روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
www.heyvalaw.com/web/articles/view/85/ثبت-نام-آزمون-اخذ-پروانه-مشاوره
ابن چند روزی که از عسلویه برگشتم شیراز کلا داشتم تفریح میکردم.دیگه این قدر گشتم شیراز رو که جونی برام نمونده.همین الان هم تازه از طرفای معالی آباد اومدم خونه.
اما بین تفریحاتم برای خودم یه برنامه خیلی خوب ، کامل و عملی تدوین کردم که البته عمل بهش سخت ولی شدنیه.تاریخ اعنبارش هم ۳۰ روز هست ، چون بعدش احتمالا برمیگردم عسلویه برای ادامه پروژه.زمان برگشتنم ، به شرکت مربوط میشه و دست من نیست.
قبل از این که این مرخصی اجباری بهم بخوره همش با خودم میگ
به استناد سایت آزمون های حقوقی دینا برای گزینش کارشناسان رسمی قوه قضائیه هر ساله آزموني تحت عنوان آزمون کارشناسان رسمی برگزار می شود . آزمون کارشناسان دارای 17 زیرشاخه تخصصی است . متقاضیان شرکت در آزمون باید دارای حداقل مدرک لیسانس مطابق با زیر گروه انتخابی و 5 سال سابقه کار مرتبط با رشته خود باشند . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه بر روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
 
www.heyvalaw.com/web/articles/view/77/ثبت-نام-آز
ابن چند روزی که از عسلویه برگشتم شیراز کلا داشتم تفریح میکردم.دیگه این قدر گشتم شیراز رو که جونی برام نمونده.همین الان هم تازه از طرفای معالی آباد اومدم خونه.
اما بین تفریحاتم برای خودم یه برنامه خیلی خوب ، کامل و عملی تدوین کردم که البته عمل بهش سخت ولی شدنیه.تاریخ اعنبارش هم ۳۰ روز هست ، چون بعدش احتمالا برمیگردم عسلویه برای ادامه پروژه.زمان برگشتنم ، به شرکت مربوط میشه و دست من نیست.
قبل از این که این مرخصی اجباری بهم بخوره همش با خودم میگ
به استناد سایت آزمون های حقوقی دینا برای گزینش کارشناسان رسمی دادگاه ها ، هر دو یا سه سال یکبار آزموني تحت عنوان آزمون کارشناسان رسمی دادگستری برگزار می شود . سازمان سنجش و آموزش کشور متولی ثبت نام . برگزاری این آزمون می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمان برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
www.heyvalaw.com/web/articles/view/1975/زمان-برگزاری-آزمون-کارشناسان-رسمی-دادگستری.html
تماشای یادگارهای باستانی و شاهکارهای هنری پيشینیان از تجربه های ناب و دلنشین زندگی در عصر ماست. ایران از معدود کشورهایی است که تقریبا در اکثر نواحی و مناطق مختلف آن، می‌توان رد پایی از تاریخ را مشاهده کرد. در این بین استان کرمانشاه و مجموعه‌ی تاریخی طاق بستان ، از جمله مناطقی است که تمجید بازدیدکنندگان را برانگیخته است. چرا که با مشاهده سنگ نوشته ها و نقوش برجسته شکوهمند آن، حس غروری از جنس هویت، اصالت و تمدن غنی ایرانی در ما برانگیخته می
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی