محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

فصل استراحت

روش استراحت کردن در دوران بارداری
دوران بارداری لذت بخش خواهد بود اگر بدانید که این دوران را چگونه بگذرانید.یکی از مشکلات خانم های باردار خوابیدن و استراحت کردن است اما نگران نباشید ما به شما می گوییم چگونه استراحت کنید
به ادامه بروید
ادامه مطلب
صدام زد ، گفت گلی اگه خسته ای میتونی استراحت کنی ، امروز جمعه س استراحت کن ، ازش تشکر کردم و گفتم یک ساعت و خرده ای خوابیدم و فکر میکنم کافی باشه . اما اون نمیدونه چیزی که تو ذهنم تکرار میشه اینه " دختر بسه ، تو یه عمره که داری استراحت میکنی بسه ، اینبار به خاطر بابات دیگه بس کن "
بیشتر خانم‌های باردار می‌توانند در دوران بارداری فعالیت‌های روزانه‌شان
را داشته باشند، اما بعضی هم مجبورند به دستور پزشک معالج‌شان مدتی از
دوران بارداری‌ و یا حتی تمام آن را استراحت کنند که می‌تواند از یک
استراحت جزئی روزانه تا استراحت مطلق متفاوت باشد.البته دلایل
گوناگونی برای استراحت دوران حاملگی مطرح می‌شود که بارداری چندقلویی، خطر
زایمان زودرس، ابتلا به بیماری‌های خاص، سابقه سقط جنین مکرر و . از جمله
آنهاست. مثلا بیماری پ
اگر کیست مویی خود را با روش لیزر عمل کرده باشید, بعد از عمل کیست مویی نیازی به استراحت ندارید و به محض تمام شدن عمل لیزر می توانید مرخص شوید و به کارهای عادی هر روزه خود برسید. اما در روش عمل های جراحی باید کمی استراحت داشته باشید.
اگر جراحی شما به روش باز باشد باید مدت زیادی را تا ترمیم حفره خالی سپری کنید. مدت زمان استراحت هم هفته ها و ماه ها طول خواهد کشید. ولی برای جراحی بسته بعد از عمل کیست مویی لازم نیست استراحت مطلق داشته باشید, یا به صورت
ضعیف شدم ,راه درمانش چیه?اراده 
باید صبح زود بیدار شم و با بیماری تنبلی بجنگم ,بخونم بخونم بخونم با قانون ۲۵ دقیقه ۵ دقیقه استراحت باز بخونم تا ۲ ساعتم کامل بشه 
بعد از دو ساعت ,میتونم بیشتر استراحت کنم مثلا بیست الی سی دقیقه بخوابم ,ورزش کنم ,اهنگ گوش بدم ,با کسی حرف بزنیم,براش پیام بذارم یا مطلب بنویسم.
دوباره دوساعت بخونم و باز سی دقیقه استراحت کنم . 
و باز دو ساعت بخونم
حالا سه تا دوساعت خوندم و مقداری هم استراحت کردم افرین 
خوب حالا میت
اصل این روش ترکیبی از 20 ثانیه ورزش و 10 ثانیه استراحت است. به یاد داشته باشید:20 ثانیه ورزش و 10 ثانیه استراحت, نه بیشتر و نه کم تر. شما به یک تایمر یا برنامه ای نیاز دارید تا بتوانید این قانون را دنبال کنید.
این فواصل زمانی تنظیم می شوند، تا ماهیچه های ما در حالت غیرهوازی با حداکثر قدرت برای 20 ثانیه ورزش کند و 10 ثانیه استراحت کند. این زمان ریکاوری است که ماهیچه ها نیاز دارند.
تعیین زمان مناسبِ استراحت بین ست ها و تمرینات
 
 
 
تعیین زمان مناسب برای استراحت بین ست ها و تمرینات خیلی مهم است به این دلیل که در صورت زیاد بودن استراحت، به عضلاتتون به اندازه کافی فشار وارد نمیشه، و در صورتی که خیلی کم باشه بیش از حد بهتون فشار وارد میشه و ممکنه در مواردی از حال برید و یا آسیب ببینید. 
با توجه به فاکتورهای زیر، زمان استراحت بین ست ها و تمرینات از ۰ الی ۵ دقیقه متغییر می باشد:
• حداکثر تعداد تکرار تمرینات:
فرض کنید در برنامه
 
تمرینی ساده و هرمی که همه عضلات شما را درگیر خواهد کرد.
 
ابتدا با یک اسکوات شروع کنید، سپس یک عدد بارفیکس انجام دهید، بلافاصله پایین آمده و یک عدد شنا انجام دهید، همین روال را با اضافه کردن یک عدد به تعداد حرکات ادامه دهید تا جایی که نتوانید یکی از ست ها را کامل کنید. دوباره استراحتی کنید و سپس این روال را به سمت پایین ادامه دهید. برای مثال کسی که این روال را تا ۴ ست می تواند ادامه دهد:
۱ اسکوات
۱ بارفیکس
۱ شنا
(استراحت)
۲ اسکوات
۲ بارفیکس
۲ شنا
می گفت آلمانیا واقعا پنج روز هفته رو کار می کنن و دو روز تعطیل رو استراحت مطلق. اصلا سمت کار نمیرن. این الگو کاملا درسته،تعطیلات آخر هفته برای خود خود خود آدمه. تو این دو روز باید دو قدم از شلوغی تمام هفته و پرکاری و سر و کله زدن فاصله گرفت، فضای ذهنی رو عوض کرد تا استراحت کنه و شنبه با قدرت بیش تر سر کار برگرده.
صندلی راحت مناسب استراحت و تماشای فیلم برای فروش
صندلی راحت مناسب استراحت و تماشای فیلم برای فروشمدل 2914لطفا پیام ندید و حتما تماس بگیرید تا برای گرفتن پاسخ سوالاتتون مستقیم به اپراتور شرکت وصل بشید.با تشکر.تولیدات اداری تکسازانشماره تماس: 09912433906
المان‌های تمرینی دوریان یتس
 
زمانی که ست‌های تمرینی را عادی اجراء می‌کردم، به‌میزانی که عضله‌ام بتواند برای ست بعدی ۱۰۰ درصد تلاش خود را به‌کار بگیرد بین ست‌ها استراحت می‌کردم. بین ست‌ها به ساعت نگاه نمی‌کنم یا ثانیه‌شماری هم نمی‌کنم. میزان استراحت تا حدود زیادی بستگی به میزان انرژی دارد که در ست قبلی صرف کرده‌ام. اگر مثلاً ست قبلی‌ام، ۲۰ تکرار پرس پا بوده، شاید قبل از اجراء ست بعدی ۴ الی ۵ دقیقه استراحت کنم تا عضله‌ام کامل ریکاو
قرار گذاشتم که واسه کار بعد از هر ۵۰۰ کلمه کمی استراحت کنم و بعد ادامه بدم؛ بیشتر از هر روش دیگه ای برام موثر بوده و کارایی خیلی بهتر شده. البته برای متون زیر ۱۰۰۰ کلمه بعد از نوشتن نصفش استراحت و بعد ادامه. 
این روزا درگیر کارم و پیج و اینا. برنامه هام زیادتر میشن و این خوشحالم میکنه خیلی. خداروشکر از همه چی واقعا. :)
فکر کن پدربزرگ خودت
خدا را خوش می آید که او را به کار بگیری؟!
آن هم کارهای بزرگ مملکتی! آن هم کارهای اجرایی!!
چرا نمی گذارید پیرمردهایمان استراحت کنند؟
همین الآن 70 سال را رد کرده؛ الآن باید کنار فرزندان و نوه هایش در حال استراحت باشد؛ اما ما باز هم به او رأی می دهیم و او را به کار وادار می کنیم!
انصاف هم خوب چیزی است!!!
 
مطمئنا بعد از یک روز کاری پر تنش و پر از استرس هیچ چیز مانند یک مکان
ساکت و آرام برای استراحت نمی‌چسبد. حال اگر این استراحت همراه با یک ماساژ
ملایم باشد دلچسبی آن نیز دو چندان خواهد شد. یک ماساژ خوب و اصولی
می‌تواند تمامی استرس‌ها و خستگی‌های بدن ما را به کل از بدن دور کرده و
احساس آرامش و راحتی را به ما هدیه دهد.
ادامه مطلب
چهار روز است احساس می‌کنم که گویی به کار سخت و رنج آوری مشغولم. سخت‌تر و تلخ‌تر از هر کاری، استراحت ندارد، شبانه روزی است! یک دقیقه هم مهلت نمی‌دهد، بی‌طاقتم کرده است. در عمرم از هیچ کاری این چنین کوفته نشده‌ام، این چنین به فغانم نیاورده است. اصلاً هیچ وقت نمی‌دانستم احساس نکرده بودم که "ننوشتن" هم کاری است و حالا می‌فهمم که چه کار طاقت فرسایی است. سه چهار روز است که مدام بدون لحظه‌ای بیکاری، دقیقه‌ای استراحت، دارم نمی‌نویسم امشب دیگر
خب دوستان عزیز بعد از این که من 8هفته از بارداریم گذشت و پیش متخصص رفتم به من گفتن جفتت پایین هست و پس از اون لکه بینی های من شروع شد. جالبه روز قبلش مشکلی نداشتم اما بعد از گفتن دکتر لکه بینی های من و استراحت مطلق(دراز کشیدن در کل روز و فقط برای دستشویی رفتن بلند شدن) شروع شد☺.9 ماه استراحت خیلی سخته اونم برای من که هروز میرفتم بیرون. خب دیگه هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد.
فکر کن پدربزرگ خودت
خدا را خوش می آید که او را به کار بگیری؟!
آن هم کارهای بزرگ مملکتی! آن هم کارهای اجرایی!!
چرا نمی گذارید پیرمردهایمان استراحت کنند؟
همین الآن 70 سال را رد کرده؛ الآن باید کنار فرزندان و نوه هایش در حال استراحت باشد؛ اما ما باز هم به او رأی می دهیم و او را به کار وادار می کنیم!
انصاف هم خوب چیزی است!!!
 
 
 
دوره استراحتچون در دوره تولید از هرگونه جابجایی و فعالیت غیرطبیعی در محیط مولدها باید اجتناب کرد؛ لذا عمده کارهای مربوط به مدیریت مولد در دوره استراحت انجام می‌گیرد:پرکنی.مبارزه با انگلهای خارجی مثل کـک، شپش، کنـه بوسیله افشانه‌های ضدعفونی.مبارزه با انگلهای داخلی مثل کرم نواری و کرم پهن بوسیله دارو.واکسیناسیون در برابر بیماریهایی مثل ادرارسبز، تورم‌ روده، نیوکاسل.نکته: در 3 مورد بالا مشاوره با متخصص اامی است چون معالجات نادرست ب
افزایش تمرکز
لوازمی که باعث حواس پرتی شما می‌شوند مثل تلویزیون، گوشی و کامپیوتر را کنار بگذارید و بیشتر مطالعه کنید. سعی کنید چیزهای جدید یاد بگیرید و آن‌ها را به خاطر بسپارید.
جایی آرام برای مطالعه خود در نظر بگیرید. اگر فرزند خردسال دارید، او را تحت مراقبت شخص دیگری بگذارید و برای خودتان یک جلسه مطالعه بدون وقفه بگذارید.
استراحت
بعد از مطالعه چند دقیقه چشمان‌تان را ببندید و استراحت کنید. سعی کنید در این چند دقیقه به هیچ عنوان حواس‌تان پ
آخیش
بعد چند تا امتحان سخت بلاخره راحت شدیم
قبل از امتحان شیمی بهمون حال دادن ی روز رو وقت خالی گذاشتن تا استراحت کنیم شیمی هم بخونیم
شیمی رو که خوندم شروع کردم به کار کردن با کامپیوتر
راستی امتحان عربی رو عالی دادم و ممنون بابت بازدید کردن و ی کامنت ندادن خیلی لطف کردین
جمله‌ای را از یکی از بدنسازان بزرگ شنیدم که خیلی دوستش می‌دارم. می‌گوید که در بدنسازی، چیزی به اسم تمرین‌زدگی نداریم. هر چه که هست، تغذیه نامناسبت و عدم استراحت درست است. 
به نظرم به غایت جمله خوبی است. این که یک ورزشکار احساس کند از تمرین‌های خودش زده شده است، علت دارد. یا انرژی و ویتامین لازم به بدنش نرسیده و سریع خسته می‌شود. یا این‌که ارزش یک استراحت درست و حسابی را به خوبی درک نمی‌کند و استراحت و فراغت را، نوعی وقت تلف کردن می‌داند. 
کسایی که ساعت 12:30 تعطیل میشن^^ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـاز ساعت 1 و نیم تا 3 استراحت کنین، نهار بخورید و کاراتونو انجام بدید
ساعت 3 درسایی که فردا امتحان دارید رو بخونین بهتره اول از درسای سخت تر مثله ریاضی،علوم و شروع کنین، بستگی به درستون داره ولی سعی کنین تا ساعت 6 یا زودتر تموم کنین•~•
بعد از خوندن امتحانات فردا یه استراحت کوتاه کنین و یه چیزی بخورین و اگه خوابتون میومد یکم بخوابین تا سرحال شین ( دو ساعت )
بعد استراحت تکلیف
امروز بازم مثل همیشه این ۲ تا مدرسه بغلیای ما ۱ ساعت و ربع استراحت میکنن یه ربع توی کلاس استراحت میکنن
بعد توی یکی از زنگای درسیمون این ناظم احمقشون یدونه میکروفن دادن دستش ۴ تا از این بلندگو هایی که رو وانت میزارن دمپایی پاره میخرن از اونا هم وصل کردن هی داد میزد آقا در دستشویی رو نزن
پیرهن سبز در دستشویی رو نزن
آقا نزن
که در این لحظه معلم قاطی میکنه و داد میزنه
-کره خر بهت میگه نزن نزن دیگه ۱ ساعته هی زر زر زر زر، گند زدی تو کلاسمون
و اینگونه ب
بسم الله الرحمن الرحیم
حالا دیگر یک جوری شده ام که وقت بیماری هم، اگر فرصتی برای استراحت پیش بیاید ولی کارهای خانه بر زمین مانده باشد، نمی توانم استراحت کنم؛ هی به خودم می گویم فلان کار را هم بکنم بعد؛ و خب معلوم است که فرصت استراحت به همین راحتی و زودی از دست می رود.
کاش می شد بیماری از قبل خبر بدهد؛ یک تماس بگیرد و بگوید دارم خدمت می رسم، آمادگی اش را دارید؟
آن وقت ما تند تند لباسهای شسته را تا می کردیم و توی کشوها می گذاشتیم؛ ظرفها را می گذا
خیلی کم خانه بود، اکثراً ماموریت بودند.
اطرافیان همیشه اعتراض می‌کردند و به من می‌گفتند که شما چگونه تحمل می‌کنید،
بچه‌ها یک دل سیر پدرشان را ندیدند. یک روزی به او گفتم:خسته نشدی؟ نمی‌خواهی استراحت کنی؟»
گفت:مگر دنیا چقدر است که من خسته شوم؟ برای استراحت هم وقت زیاد است.
شهید رحیم کابلی
@modafeanharam77
 
طرح یک پرسش"وقتی ایده های فوق العاده به ذهن‌تان خطور کرد، کجا بودید؟" گلب این سوال را طی سال‌ها از هزاران نفر پرسید. اغلب جواب‌ها این‌گونه بودند: هنگام حمام، استراحت در رختخواب، گوش کردن به موسیقی، مسافرت تفریحی، قدم زدن در طبیعت، در ساحل دریا و .
 تحلیل پاسخ هاکمتر کسی پاسخ داد که بهترین ایده های زندگی در محله کار به ذهنش خطور کرده است. این موضوع نشان می‌دهد کیفیت کارایی مغز ما به کیفیت استراحتی بستگی دارد که به آن می‌دهیم، بهترین اید
چند روزیه که خبری ازش نیست.
امروز من مثل مرغ سرکنده دنبال کسی بودم که ازش خبری داشته باشه. بقیه اما عین خیال‌شون نبود. حتی وقتی گفتم چند روزه نیست، یکی دو نفر تعجب کردنواقعا؟!» بالاخره یه نفر رو پیدا کردم که تا گفتم ازش خبر داری؟» گوشی موبایلش رو درآورد و چند باری بهش زنگ زد و گفت خبری نشد!» حالا دو تا بودیم! من نشسته‌بودم و با چشم‌هام اونو تعقب می‌کردم، اون هم با یه حالت کلافه‌ای داشت راه می‌رفت و هی زنگ می‌زد. به ۵، ۶ نفر زنگ زد و بعد از
از جمله نشانه های آشکار و هشدار دهنده ورزش بیش از حد می توان به مواردی مانند خستگی و دردهای عضلانی غیرعادی اشاره کرد.ورزش یکی از پایه های حفظ سلامت بدن انسان است. اما در شرایطی که برخی افراد ورزش نمی کنند یا به میزان کافی این کار را انجام نمی دهند، برخی دیگر ممکن است در انجام آن زیاده روی کنند. برخی نشانه ها می توانند نسبت به انجام بیش از حد ورزش به شما هشدار دهند.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از عصر ایران ، سندرم ورزش بیش از حد، شرایطی است که بر ا
در حال حاضر در یک خستگی عمیق روحی و جسمی به سر میبرم
به شدت به یک هفته مرخصی نیاز دارم و البته که به هیچ عنوان دسترسی بهش رو ندارم و احتمالا تا عید هم دسترسی نداشته باشم
امیدوارم توی عید فرصت فراهم بشه 2-3 روز استراحت اینجوری داشته باشم
البته شاید بتوونم دو هفته دیگه یه تعطیلی 4 روزه واسه خودم دست و پا کنم
ببینم چطور میشه
به هر حال در وضعیت فعلی کاراییم به شدت کاهش پیدا کرده
وقتی این مدلی میشم ، در ظاهر زمان زیادی رو استراحت میکنم (یا بهتره بگم تل
روز‌های تعطیل، روز‌های مناسبی برای پست کردن نیستن. چون مخاطبان مشغول کار‌های خودشون یا استراحت و خوش‌گذرونی هستن.
بهترین زمان (در اکثر شبکه‌ها) در طول هفته، زمان استراحت و ناهاره.
بهترین زمان پست گذاشتن تو اکثر شبکه های اجتماعی، چهارشنبه ها و پنجشنبه هاست. 
اما لینکدین چهارشنبه ها 
و توئیتر جمعه ها. (برخلاف شبکه های اجتماعی دیگه)
کتابخانه ها محل استراحت کتاب های شما
شرکت گلدن چوب  طراح و تولید کننده انواع محصولات چوبی برای دکووراسیون بینظیر شما
شماره های تماس مستقیم با شرکت گلدن چوب
0991 243 39 05
0991 243 39 06
تماس بگیرید، مشاوره بگیرید، تصمیم بگیرید، تخفیف بگیرید، نتیجه بگیرید
 
ادامه مطلب
کتابخانه ها محل استراحت کتاب های شما
شرکت تکسازان  طراح و تولید کننده انواع محصولات چوبی برای دکوراسیون بینظیر شما
شماره های تماس مستقیم با شرکت تکسازان
0991 243 39 05
0991 243 39 06
تماس بگیرید، مشاوره بگیرید، تصمیم بگیرید، تخفیف بگیرید، نتیجه بگیرید
 
ادامه مطلب
کتابخانه ها محل استراحت کتاب های شما
شرکت تکسازان  طراح و تولید کننده انواع محصولات چوبی برای دکوراسیون بینظیر شما
شماره های تماس مستقیم با شرکت تکسازان
0991 243 39 05
0991 243 39 06
تماس بگیرید، مشاوره بگیرید، تصمیم بگیرید، تخفیف بگیرید، نتیجه بگیرید
 
ادامه مطلب

بستنی فروش ها زمستان
بیچاره آدم فروش ها؛
دریغ از یک لحظه استراحت!!
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[عکس 1080×666]
مشاهده مطلب در کانال
شنبه :
پرس سینه هالتر ۳ ست ۸-۱۲ تایی
پرس بالا سینه دمبل ۳ ست ۸ تایی
قفسه سینه با ماشین فلای ۳ ست۱۲ تایی
بارفیکس دست باز ۳ ست ۸-۱۲ تایی
زیر بغل سیم کش از پشت  ۳ ست ۸-۱۲ تایی
تمرین هوازی به صورت اینتروال ۲۰ دقیقه
 
یک شنبه:
 
دوچرخه باشگاهی برای گرم کردن عضلات پا   ۲۰ دقیقه
 
اسکوات ۳ ست ۸-۱۲ تایی
 
ددلیفت پا صاف ۳ ست ۸-۱۲ تایی
 
جلوران دستگاه ۳ ست ۸-۱۲ تایی
 
پشت پا خوابیده دستگاه ۳ ست ۸-۱۲ تایی
 
ساق پا ایستاده ۳ ست ۸-۱۲ تایی
 
دوشنبه : استراحت
 
سه شنبه:
افزایش تمرکز
لوازمی که باعث حواس پرتی شما می‌شوند مثل تلویزیون، گوشی و کامپیوتر را کنار بگذارید و بیشتر مطالعه کنید. سعی کنید چیزهای جدید یاد بگیرید و آن‌ها را به خاطر بسپارید.
جایی آرام برای مطالعه خود در نظر بگیرید. اگر فرزند خردسال دارید، او را تحت مراقبت شخص دیگری بگذارید و برای خودتان یک جلسه مطالعه بدون وقفه بگذارید.
برای رسیدن به حداکثر تمرکز این تمرین ها را انجام دهید!
استراحت
بعد از مطالعه چند دقیقه چشمان‌تان را ببندید و استراحت
قرار بود دیروز بنویسم ولی خب ترجیح دادم کل روز رو فقط استراحت کنم! استراحت کردما، خوابیدم، خوابیدم، خوابیدم و رفتم اطراف شهر تو باغا گذروندم و باز استراحت کردم.
حتی صبح هم با تاخیر اومدم سر کار و بیشتر خوابیدم تا این پروسه استراحت مغزیم رو به حد برسونم.
امروز هم همون شنبه‌ معروفی هست که همه‌مون میخوایم شروع کنیم. که بنده ابتدا روز رو با برنامه‌هام شروع کردم تا بتونم بدون شعار (!!) ازش بنویسم. که البته خبر مهمتری رو همین الان خوندم که مسابقه ع
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی