محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

آزمایشات مشاوره ژنتیک

به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از مندل  : مشاوره ژنتيک یکی از خدمات درمانی است و برای کسانی که در معرض ریسک بیماری‌های ژنتيکی هستند اطلاعات و پشتیبانی فراهم می‌کند. طی مشاوره یک متخصص ژنتيک با فرد یا خانواده در مورد ریسک‌های ژنتيکی گفتگو کرده یا وجود یک بیماری ژنتيکی را تایید، تشخیص یا رد می‌کند.  
ادامه مطلب
مشاوره ژنتيک چیست، چگونه انجام می شود و چه کسانی نیاز به مشاوره دارند؟
در وهله اول باید بدانید که مشاوره ژنتيک چیست و چگونه انجام می شود، مشاوره ژنتيک فرآیند انتقال اطلاعات لازم در خصوص وضعیت ژنتيک و سلامت فرد و خانواده است به نحوی که مشاوره گیرنده بتواند با این اطلاعات تصمیم مناسبی برای ادامه زندگی خود و خانواده اش بگیرد.  آزمایشگاه آنلاین مندل در این خصوص مقالاتی دارد که در صورت علاقه به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشاوره ژنتيک می توان
در وهله اول باید بدانید که مشاوره ژنتيک چیست و چگونه انجام می شود، مشاوره ژنتيک فرآیند انتقال اطلاعات لازم در خصوص وضعیت ژنتيک و سلامت فرد و خانواده است به نحوی که مشاوره گیرنده بتواند با این اطلاعات تصمیم مناسبی برای ادامه زندگی خود و خانواده اش بگیرد.  آزمایشگاه آنلاین مندل در این خصوص مقالاتی دارد که در صورت علاقه به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشاوره ژنتيک می توانید برروی لینک آنها کلیک کنید. مشاوره ژنتيک یکی از خدمات مشاوره ای - بهدا
برای کسب اطلاعات مورد نظر در رابطه با ژنتيک کافیست با افراد و کارکنان با مهارت، دانشور و با تجربه مندل به صورت آنلاین و یا حضوری در تماس و ارتباط باشید. آزمایشگاه ژنتيک مندل به شما کمک میکند تا از نظر ژنتيکی به دست آورد های زیادی برسید که در دنیای امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی دست آورد های غلمی بالا رفته است.
مشاوره ژنتيک به چه معناست؟
مشاوره ژنتيک هم قسمتی از ژنتيک پزشکی میباشد. یا به عبارتی دیگر میتوان گفت با مشاوره ژنتيک و انجام دادن آز
برای کسب اطلاعات مورد نظر در رابطه با ژنتيک کافیست با افراد و کارکنان با مهارت، دانشور و با تجربه مندل به صورت آنلاین و یا حضوری در تماس و ارتباط باشید. آزمایشگاه ژنتيک مندل به شما کمک میکند تا از نظر ژنتيکی به دست آورد های زیادی برسید که در دنیای امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی دست آورد های غلمی بالا رفته است.
مشاوره ژنتيک به چه معناست؟
مشاوره ژنتيک هم قسمتی از ژنتيک پزشکی میباشد. یا به عبارتی دیگر میتوان گفت با مشاوره ژنتيک و انجام دادن آ
اگر قصد بارداری دارید ممکن است احساسات متفاوتی را تجربه کنید. اگرچه ورود بچه به زندگیتان می تواند بسیار هیجان انگیز باشد، طبیعی است که شما شرایط سختی را تجربه کنید. شما می خواهید کودکتان در سلامت و بهترین وضعیت به دنیا بیاید در این صورت احتمال ایجاد اختلالات ژنتيکی ممکن است شما را نگران کند.
بیماری هایی مانند کم خونی سلول های داسی شکل، بیماری تای-ساکس و دیستروفی عضلانی در صورت وجود علائم خطرناک ژنتيکی می توانند به کودک انتقال یابند.
اندرو ف
 
کاربران گرامی ،در این بخش پاورپوینت جامع و کامل آشنایی با الگوریتم های ژنتيک در ۵۰ اسلاید قابل ویرایش اماده دانلود گردیده است که پس از پرداخت آنلاین می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت آشنایی با الگوریتم های ژنتيک ،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید ۲
فهرست مطالب
استراتژیهای جستجو (مقدمه)
الگوریتمهای تکاملی (پیشینه‏کاری)
الگوریتمهای ژنتيک
چند اصطلاح
آشنایی ب
با سلام
بنده پزشک و جراح هستم جهت دسترسی آسان و کم هزینه بیماران به خدمات درمانی این وبلاگ ایجاد شده است.
در صورت هرگونه نیاز به مشاوره های :
جراحی
درمانی
دارویی
پوست و زیبایی
سرطان
تفسیر آزمايشات
نمونه ها و پاتولوژی
و مشتوره قبل از عمل
و .
به کانال زیر بیایید:
 
t.me/pezeshki_help
 
( داخل تلگرام عبارت زیر را جستجو کنید :
@pezeshki_help
 
 
فنون مشاوره و رواندرمانی
فنون مشاوره و رواندرمانی فنون مشاوره و رواندرمانی همراه با ارائه کیس های بالینی.
 
 
سرفصل های درس اصول و فنون و نظریه های مشاوره و روان درمانی 
 انواع مکانیسم های دفاعی. فنون درمان در روان کاوی. رویکردهای نوفرویدی. اختلالات روان شناختی. ساختار شخصیت. روان درمانی با محدودیت زمانی مان.
 
کتاب فنون مشاوره و روان‌درمانی
کتاب فنون مشاوره و روان‌درمانیاثر مجتبی تمدنی، بهمن بهمنی بوده و چاپ 3 آن در سال 1397 توسط انتش
کتاب ژنتيک استانسفیلد با ترجمه فارسی
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
مبانی و مسائل ژنتيک نسخه PDF - کتابخانه - تبیانlibrary.tebyan.net › Viewer › Pdfمبانی و مسائل ژنتيک نسخه PDF . با بیش از 100000 منبع الکترونیکی رایگان به زبان فارسی ، عربی و انگلیسی . مبانی و مسائل ژنتيک - نسخه PDF. ویلیام استانسفیلد، سوزان الرود؛ مترجمان: رضا پیله چیان لنگرودی، رضا محمدی، غلامرضا معتمدی.
دانلود کتاب ژنتيک استانسفیلد با لینک مستقیم . - درویش .dis-sh.blogfa.com › post › دانلود-کتاب-ژنتيک-
 
مشاوره شغلی - دانشنامه رشد
بطور کلی آغاز کلی فرآیند مشاوره با کارهای فرانک پارسونز در سالهای 1907 تا 1908 که او را پدر راهنمایی شغلی و حرفه‌ای می دانند در شهر بستون آمریکا بود. البته قبل .
 
 
مشاوره شغلی چیست؟
مشاور شغلی شما به شما کمک میکند که از تحصیلات، حرفه و زندگی خود بیرون . توسعه حرفه ای شما یک فرآیند مادام العمر است که در واقع زمانی آغاز شد که شما متولد شدید.
 
 
راهنمایی و مشاوره ی شغلی و حرفه ای
 امر راهنمایی و مشاوره ی شغلی و ح
مشاوره خانواده در میانه ، مشاوره ازدواج در میانه ، مشاوره طلاق در میانه ، مشاوره نامزدی و دوران عقد در میانه، مشاوره تلفنی خوب ، روانشناس خوب در میانه ، روانپزشک خوب در میانه ، مشاوره تلفنی رایگان ، روانشناس خوب در میانه کی سراغ داره ؟ ، تلفن روانشناس خوب در میانه ، آدرس روانشناس خوب در میانه ، تلفن مرکز مشاوره خوب در میانه ، آدرس مرکز مشاوره خوب در میانه ، مشاوره قبل از ازدواج و بعد ازدواج در میانه ، مشاوره مشکلات جنسی شویی زوجین ، ن ،
مشاوره حقوقی
مشاوره حقوقی
مشاوره حقوقی
موسسه حقوقی همای راستین میهن با داشتن کارشناسان و مشاوران باتجربه و بهترین وکلای کرج و تهران در نظر دارد در دفاتر خویش مشاوره حقوقی را برای شما عزیزان ارائه نماید. حال برای بهره مندی از مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک دادگستری در تهران و البرز با مجموعه ارتباط داشته باشید. از موارد ذیل هر کدام که به پرونده و مشکل حقوقی شما نزدیک یا مرتبط است انتخاب کنید و با مجموعه هما تماس بگیرید و قبل از انتخاب یک وکیل
آدرس بهترین مرکز مشاوره روانشناسی البرز کجا است؟ بسیاری از شهروندان ساکن در البرز برای مشاوره گرفتن در زمینه های مختلف روانشناسی به دنبال یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی هستند اما به دلیل عدم شناخت و آگاهی کافی در مورد بهترین کلینیک مشاوره روانشناسی در البرز عاجز اند و سردرگم می شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسی هنر زندگی تنها تسهیل و کمک به دسترسی مردم به بهترین مرکز مشاوره روانشناسی البرز می باشد.
 
برای دریاف
مشاوره پیش از ازدواج و بعد از ازدواج
زوج درمانی
درمان هرگونه مشکلات روحی روانی
مشاوره تحصیلی 
همگی با برترین متخصصان بصورت حضوری و تلفنی 
ادرس:
شیراز.سی متری سینما سعدی.سر چهارراه ذوالانوار  .مرکز مشاوره پویش (کلینیک اقای دکتر امین الله فاضل)
آدرس بهترین مرکز مشاوره روانشناسی کرج کجا است؟ بسیاری از شهروندان ساکن در کرج برای مشاوره گرفتن در زمینه های مختلف روانشناسی به دنبال یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی هستند اما به دلیل عدم شناخت و آگاهی کافی در مورد بهترین کلینیک مشاوره روانشناسی در کرج عاجز اند و سردرگم می شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسی هنر زندگی تنها تسهیل و کمک به دسترسی مردم به بهترین مرکز مشاوره روانشناسی کرج می باشد. 
برای دریافت مشاوره د
آدرس بهترین مرکز مشاوره روانشناسی اردبیل کجا است؟ بسیاری از شهروندان ساکن در اردبیل برای مشاوره گرفتن در زمینه های مختلف روانشناسی به دنبال یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی هستند اما به دلیل عدم شناخت و آگاهی کافی در مورد بهترین کلینیک مشاوره روانشناسی در اردبیل عاجز اند و سردرگم می شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسی هنر زندگی تنها تسهیل و کمک به دسترسی مردم به بهترین مرکز مشاوره روانشناسی اردبیل می باشد. 
برای در
در مقاله های قبلی در ارتباط با مشاوره ژنتيک چیست و چه انواعی دارد همچنین چه مواقعی نزد مشاوره ژنتيک باید برویم، توضیحاتی داده ایم که برای بررسی این توضیحات و پرسش های متداول خود می توانید برروی لینک کلیک کنید.
بیماری های ژنتيکی معمولا به سن و سال فرد یا خانواده کاری ندارند و معمولا در همه سنین ممکن است رخ بدهد چه آن فرد نوزاد و چه بزرگسال و یا کهنسال باشد.این بیماری را نمی‌توان عموما درمان کرد و یا اگر هم قابل درمان باشند هزینه‌های بسیار
 
توضیحات فایل
دانش پژوهان عزیز، در این بخش فایل فنون مشاوره و رواندرمانی ویرایش سال ۹۹-۹۸ در قالب فایل پی دی اف مشتمل بر ۱۷ صفحه تهیه و تدوین گردیده است که پس از پرداخت آنلاین ،می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.
در ذیل پیش نمایشی از محیط فایل مشاهده میفرمایید.
 
فنون مشاوره و رواندرمانی
فنون کاربردی مشاوره
کتاب فنون مشاوره و روان درمانی
فنون روان درمانی
تکنیک های مشاوره
فنون پیشرفته مشاوره و روان درمانی
دانلود کت
نمونه سوالات مبانی مشاوره و راهنمایی
مجموعه نمونه سوالات مبانی مشاوره و راهنمایی با کد درس 1217247 شامل تمامی آزمون های پیام نور درس مبانی مشاوره و راهنمایی در یک کتاب.
 
 
نمونه سوالات مبانی و اصول راهنمایی و مشاوره
معرفی : کتابچه نمونه سوالات مبانی و اصول راهنمایی و مشاوره پیام نور مجموعه ای از نمونه سوالات پایان ترم درس مبانی و اصول راهنمایی و مشاوره می باشد که به صورت کاملا .
 
دانلود نمونه سوال درس مبانی و اصول راهنمایی و مشاوره
با توجه به شرایط زندگی امروزی مسائل و چالش‌های زیادی برای افراد ایجاد می‌شود که نیاز به م با فردی متخصص در آن زمینه را دارند. به صورت کلی مشاوره می تواند حضوری و غیر حضوری باشد. مشاوره با موبایل یکی از روش‌های دریافت مشاوره‌ی غیر حضوری است و مزایای زیادی نسبت به سایر روش‌ها دارد. کسانی که به تلفن ثابت دسترسی ندارند یا فرصت کافی برای دریافت مشاوره‌ی حضوری ندارند می‌توانند از طریق موبایل برای دریافت مشاوره اقدام کنند.
برای دریافت مشا
آزمایش ژنتيک چیست ؟
آزمایش ژنتيک به همه آزمایش های درخواستی گفته می شود که جهت پیشگیری از بروز بیماری های ژنتيک در بارداری ها انجام می شود. آزمایش های ژنتيک بر اساس مشاوره ژنتيک دقیق بر اساس شجره خانوادگی و بررسی بیماری های ژنتيکی در خانواده زوجین انجام می گیرد. امروزه با توجه به پیشرفت تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی شما می توانید از داشتن فرزندان معلول جلوگیری کنید به شرطی که قبل از بارداری و حین بارداری آزمایش های مربوط ژنتيکی را انجام دهید.
دانلود کتاب ژنتيک استانسفیلد فارسی
 
 
 
 
دانلودفایل
 
 
 
 
 
Search ResultsWeb resultsکتاب ژنتيک ویلیام استانسفیلد | ژنتيک : اصول و مسائل .bio-engineering.ir › william-stansfields-genetic-bookTranslate this pageدانلود کتاب ژنتيک استانسفیلد فارسی pdf | قیمت کتاب ژنتيک استانسفیلد | دانلود کتاب اصول و مسائل ژنتيک استانسفیلد | دانلود ترجمه کتاب ژنتيک .دانلود کتاب ژنتيک استانسفیلد فارسی pdf - تماشاhttps://tamasha.com › list › دانلود-کتاب-ژنتيک-استان.Translate this pageدستگاه کیوسوئیچ (Q-Switch) 09120132883-)- دستگ
مشاوره روانشناسی تلفنی ، امروزه در میان مردم گسترش بسیاری یافته است و مزایای بسیاری دارد. روش مشاوره با تلفن، روانشناسی بسیاری از مردم را وا می‌دارد تا با صرف هزینه بسیار کم، از این امکان برای رفع مشکلات روانشناختی خود استفاده کنند. مشاوره تلفنی در میان مشاوران نیز محبوبیت زیادی دارد، چرا که بسیاری از افراد که قادر به مشاوره حضوری نمی باشند، با این روش می‌توانند از خدمات درمانی بهره مند شوند. روش تلفنی مشاوره روانشناختی اگر چه دیر زمانی
آدرس بهترین مراکز مشاوره روانشناسی آذربایجان غربی کجا است؟ بسیاری از شهروندان ساکن در آذربایجان غربی برای مشاوره گرفتن در زمینه های مختلف روانشناسی به دنبال یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی هستند اما به دلیل عدم شناخت و آگاهی کافی در مورد بهترین کلینیک مشاوره روانشناسی در آذربایجان غربی عاجز اند و سردرگم می شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسی هنر زندگی تنها تسهیل و کمک به دسترسی مردم به بهترین مرکز مشاوره روانشناسی
آدرس بهترین و محبوب ترین مراکز مشاوره موجود در شرق تهران بهمراه آدرس و شماره تلفن:
مراکز مشاوره تهران
 
تهران: شریعتی، چهارراه قصر، خ ش قدوسی، پ ۱۵۶، واحد ۱
 
شماره نظام پزشکی: ۴۱۲۱۶برای رزرو یا تعیین وقت مشاوره لطفا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:
 
۰۲۱-۸۸۴۱۹۸۳۲
 
 
 
۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴
 
 
 
 منبع :آدرس مراکز مشاوره شرق تهران- مشاوره خانواده
دانلود کتاب ژنتيک استانسفیلد فارسی
 
 
 
 
دانلودفایل
 
 
 
 
 
Search ResultsWeb resultsکتاب ژنتيک ویلیام استانسفیلد | ژنتيک : اصول و مسائل .bio-engineering.ir › william-stansfields-genetic-bookTranslate this pageدانلود کتاب ژنتيک استانسفیلد فارسی pdf | قیمت کتاب ژنتيک استانسفیلد | دانلود کتاب اصول و مسائل ژنتيک استانسفیلد | دانلود ترجمه کتاب ژنتيک .دانلود کتاب ژنتيک استانسفیلد فارسی pdf - تماشاhttps://tamasha.com › list › دانلود-کتاب-ژنتيک-استان.Translate this pageدستگاه کیوسوئیچ (Q-Switch) 09120132883-)- دستگ
 
پاورپوینت کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی عبدالله شفیع
پاور پوینت کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی نویسنده : عبدالله شفیع آبادی و غلامرضا ناصری در ۹ فصل و ۱۱۳ اسلاید.
 
دانلود خلاصه نظریه های مشاوره و روان درمانی عبداله شفیع آبادی
در این بخش خلاصه فصل 5 تا 9 کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی نوشته عبداله شفیع آبادی غلامرضا ناصری در 40 صفحه در قالب فایل PDF آماده .
 
دانلود جزوه نظریه های مشاوره و روان درمانی شفیع آبادی
دانلود ج
 
متخصص ژنتيک سرطان ( کنسر ژنتيک ) برای مشاوره ژنتيک و تست های مرتبط با سرطان
 
در این نوشتار مختصری به تشخیص سرطان های ارثی و نقش مشاوره ژنتيک سرطان می پردازیم. این مطلب با مشاوره با  دکتر امینه واقفی فوق تخصص ژنتيک سرطان از آمریکا تهیه شده است.
 
ژنتيک می تواند یک موضوع پیچیده باشد اما اگر بخواهیم خیلی ساده به این موضوع بپردازیم در موارد زیر معمولا نیاز به مشاوره ژنتيک سرطان وجود دارد:
 
خود فرد در سن 50 سالگی یا پایینتر سرطان بگیرد 
تشخیص سرط
مشاوره شیراز
مشاوره شیراز جریان فعال و پویایی بین مراجع و مشاور است که از طریق آن مراجع نحوه برقراری ارتباط با دیگران را می‌آموزد. شیوه‌های معقول برای ی نیازهایش را یاد می‌گیرد؛ احساسات ناشناخته‌اش را می‌شناسد؛ اطلاعات وسیع و عمیقی درباره خویشتن به دست می‌آورد و پس از شناخت اهداف زندگی، چگونگی رسیدن به آن‌ها را معین می‌سازد. از این دیدگاه، اعتقادات و نگرش‌ها و رفتار و در نهایت شیوه زندگی فرد از طریق مشاوره دگرگون می‌شود.
ریشه وا
 این انجمن قصد دارد با حمایت های همه جانبه از بیماران مبتلا به فیبروز کیستیک، اعم از مراقبت های پیشگیری، تشخیص زود هنگام، درمان و پیگیری آن و همچنین مراقبت های روانی- اجتماعی گامی در راه ارتقای کیفیت زندگی و طول عمر این بیماران بردارد. بخشی از چشم انداز انجمن را به شما معرفی می کنیم:
مراقبت های پیشگیری با مشاوره ژنتيک و آزمايشات پیشرفته ژنتيک در بیمار، والدین و فرزندان بعدی خانواده. تشخیص زود هنگام با امکان ارجاع به موقع کودکان مشکوک به بیم
 
کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی ~عبدالله شفیع آبادی
نظریه های مشاوره و روان درمانی ~عبدالله شفیع آبادی، غلامرضا ناصری - نشر مرکز نشر دانشگاهی - بزرگترین فروشگاه اینترنتی کتاب در ایران - خرید و ارسال کتاب.
 
نظریه های مشاوره و روان درمانی شفیع آبادی نشر دانشگاهی
کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی شفیع آبادی وغلامرضا ناصری مرکز نشر دانشگاهی شامل 9 فصل میباشد: وم مشاوره وضرورت عملی نظریه نظریه روانکاوی نظریه روان .
 
نظریه های مش
اگر شما هم از آن دسته ای هستید که می گویید به مرکز مشاوره اعتقادی ندارم! پس حتما اصلی ترین دلایل مراجعه به مرکز مشاوره را با هم مرور می کنیم:
۱- همانطوری که شما برای چکاپ خود به دکتر مراجعه می کنید برای اطمینان از سلامت روانی و روحی و زندگی و خانواده خود به مراکز مشاوره مراجعه می کنید!
۲- همانطوری که با  استفاده از دانش و علم زندگی بشر ارتقاء پیدا کرده است بدون علم روانشناسی هم زندگی اجتماعی بشر مفهومی ندارد!
۳- شما به گوشی موبایل خود اعتقاد دار
۱ _ مشاوره سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در زمینه های صنعتی ، تولیدی ، کشاورزی و خدماتی
۲ _ مشاوره در خرید و فروش سهام و سرمایه گذاری های داخلی و خارجی
۳ _ مشاوره در خصوص بازرگانی و سرمایه گذاری در جهت کالا و خدمات
۴ _ در زمینه های خودرو ، نفت و گاز ، صنایع فی ، معاملات بورس ، املاک و
۵ _ مشاوره در خصوص سرمایه گذاری های خرد و کلان در پروژهای دولتی و خصوصی
 
مشاوره آکادمی آموزشی کنکور باراد کنکور گروه اموزشی
مشاوره تحصیلی آزمون شبیه ساز کنکور یازدهم و پایه دوازدهم کنکور1400 تضمینی پزشکی کنکور1400مشاوره
تحصیلی کنکور باراد آکادمی تحصیلی آموزشی گروه باراد مشاوره تحصیلی رادیو مشاور
جلسه مشاوره45دقیقه روش مطالعه دروس کنکور پزشکی تضمینی1400 کنکور تضمینی مشاوره اموزشی کنکور
 
مشاوره خیانت تلفنی تجربه‌ای از حل مشکلات به شیوه‌ای موثر و تضمین‌شده در اختیارتان قرار می‌دهد. خیانت در هر جامعه و فرهنگی امری ناپسند و غیر قابل بخشش است که آسیب‌های بسیاری برای فرد خیانت‌دیده و خیانت‌کار به وجود می‌آورد. وم مراجعه به روانشناس زمانی مشخص می‌شود که پای زندگی و تربیت فرزندان در میان باشد. مشاور عوامل زمینه‌ساز در بروز مشکلات را شرح می‌دهد و این در حالی است که می‌توانستید تنها با چند جلسه مشاوره قبل از ازدواج از بروز
 
حسن
- ۱۰ دی ۹۷- در جمع وزیر، معاونان و مدیران وزارت نیرو گفت: برجام یکی از
خیرات دولت یازدهم است که حسنه آن مداوم بوده و برای همیشه باقی می‌ماند و مانند
کار خیری است که پایان ندارد اما نباید آن را تنها اقدام دولت یازدهم دانست.»
به
بهانه این اظهارنظر تأمل برانگیز رئیس جمهور، مرور کوتاهی داریم بر ۱۵ حسنه برجام»!
۱- صنعت هسته‌ای: به واسطه برجام، ۹۷۰۰ کیلوگرم اورانیوم غنی شده (از مجموع
۱۰ هزار کیلوگرم) که معادل ۹۷ درصد کل اورانیوم غنی ش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی